بالا و قیمت ماشین قفل کردن جوان خریداران

تعداد وسایل نقلیه جدید خریداری شده توسط خریداران بین سنین 16 و 35 کاهش یافت و نزدیک به 4.5 درصد در سال گذشته به گفته J. D. Power.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

لاس وگاس—فروشندگان خودرو می خواهید به فریب خریداران جوان به جدید-تعداد زیادی ماشین.

خودرو سازان را در سال های اخیر تبدیل شده به دور از مدل های ارزان تر مانند خودروی سواری و خودروی سواری به تمرکز خود را در ترکیب اولیه در قیمت بالاتر Suv ها و کامیون ها که رسید در محبوبیت با کاهش در قیمت سوخت.

تغییر کمک کرده لیفت جدید خودرو قیمت به سطح رکورد و افزایش سودآوری برای بخش خودرو.

اما نمایندگی های جمع آوری در یک کنفرانس در لاس وگاس این آخر هفته گذشته هشدار داد که این روند نیز قیمت گذاری بسیاری از خریداران جدید-بازار خودرو.

اصلی تلفات آنها گفت: در حال بزرگسالان جوان. “ما واقعا نیاز خریداران جوانتر در این وسایل نقلیه جدید” گفت: چارلی Gilchrist, 2019 رئیس ملی Automobile Dealers Association, در مصاحبه.

استفاده می شود-خریداران خودرو به طور معمول نمی وفادار به یک نام تجاری و خودرو فروشان تعداد دفعات مشاهده روی نقشه کشی خریداران بار اول به ساخت کسب و کار را تکرار کرد.

“که اولین وسیله نقلیه آنها تصور است که آنها را نگه دارید و بقیه زندگی خود را گفت:” آقای Gilchrist, که همچنین یک فروشنده در تگزاس است.

تعداد وسایل نقلیه جدید خریداری شده توسط خریداران بین سنین 16 و 35 کاهش یافت و نزدیک به 4.5 درصد در سال گذشته به گفته J. D. Power. که بیشتر کاهش چشمگیر نسبت کلی بازار ایالات متحده را دیدم در 2019.

مقایسه خرید توسط مشتریان مسن تر از 56 افزایش یافته و نزدیک به 1 درصد در سال 2019, J. D. Power در بر داشت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید قیمت خودرو اوج خود رسیده? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“چالش های مالی که مصرف کنندگان جوان صورت چند وجهی هستند و به خوبی مستند شده است” گفت: تایسون Jominy معاون رئیس جمهور از داده ها و تجزیه و تحلیل برای J. D. Power با اشاره به بالا دانشجو-وام و پرداخت اجاره بها در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک مصرف کنندگان جوان است. “اما ما نمی توانیم تخفیف نقشی که ماهانه بالاتر ماشین جدید پرداخت بیمه و بازی در پایین تر فروش است.”

او همچنین با اشاره به در دسترس بودن سوار نقطه به عنوان یک عامل تاخیر در خرید یک ماشین برای برخی از افراد جوان است.

ایالات متحده فروش خودرو در حال خنک کننده پایین حدود 1 درصد در سال گذشته پس از بیش از یک و نیم دهه از رشد و هدف قرار دادن یک رکورد از 17.6 میلیون در سال 2016. در آن زمان جدید-قیمت خودرو باید به طور پیوسته افزایش یافته است, در بخشی به دلیل این صنعت تغییر به بزرگتر و گران تر وسایل نقلیه, اما همچنین با توجه به تکنولوژی پیشرفته تر و ویژگی های ایمنی و افزایش قیمت مواد, نمایندگی و تحلیلگران گفت.

متوسط قیمت پرداخت شده برای یک وسیله نقلیه جدید در سال گذشته بود $33,600 تا $1,100 از سال 2018 به گفته J. D. Power. قیمت ها انتظار می رود برای حفظ و افزایش این سال با حمایت گران ویژگی های فن آوری و تقویت شده توسط ثابت تقاضای نمایندگی و تحلیلگران گفت. خودرو و مدیران و کارشناسان صنعت می بینی جدید فروش خودرو کمتر از 17 میلیون در این سال است که هنوز هم به عنوان یک سطح سالم.

به وسایل نقلیه بیشتر مقرون به صرفه خودرو, شرکت ها هزینه های بیشتر بر تخفیف در حالی که بسیاری از وام دهندگان در حال کشش شرایط بازپرداخت. نمایندگی گفت: نرخ بهره در حالی که نگرانی در سال های گذشته آمده اند بازگشت دوباره, دادن, مشتریان, برخی از هزینه های امدادی این سال است.

فیات کرایسلر اتومبیل, NV سر از ایالات متحده, فروش, Reid Bigland, که ملاقات با نمایندگی مجاز و فروش در لاس وگاس بیش از آخر هفته گفت: او را نمی بینم بالاتر قیمت خودرو موثر بر تقاضا در این سال است.

“این همیشه یک نگرانی, قیمت اما به نظر نمی رسد به نشان دادن چهره خود را” آقای Bigland گفت.

Reid Bigland فیات کرایسلر گفت که او را نمی بینم بالاتر قیمت خودرو موثر بر تقاضا در این سال است.

عکس: tannen maury/شاتر

هنوز پرداخت ماهانه به طور متوسط برای یک وسیله نقلیه جدید بود $566 سال گذشته حدود 150 دلار بیشتر از متوسط پرداخت از یک خودرو استفاده می شود با توجه به Cox خودرو. تحلیلگران انتظار دارند استفاده می شود-خرید و فروش ماشین به آمار یک رکورد در این سال است.

ارزان تر از خودروی سواری و خودروی سواری به طور سنتی به عنوان گزینه مقرون به صرفه برای اولین بار خریداران خودرو. شرکت های مانند Toyota Motor Corp و Nissan Motor Co. باید گفت آنها چسبیده با این مدل حتی همانطور که تقاضا کاهش یافته است به طور قابل توجهی به حفظ این دروازه به نام تجاری.

بیشتر

  • نمایندگی به خریداران خودرو برخی از مشاوره: فقط توقف پرداخت وام خود را
  • Elon Musk اتحادش را تغییر سرمایه گذاران انداز در ماشین های الکتریکی

آمریکا خودرو سازان مختلف صورت گرفته میخ سرپهن کوچک. Ford Motor Co. F -0.99% دیگر به فروش می رساند در آمریکا فوکوس و فیستا دو کوچک-مدل های ماشین که به مدت طولانی به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه تر برای بودجه فکر خریداران به شخم زدن منابع بیشتر به گسترش SUV صف. General Motors Co. متوقف ساختن Chevy Cruze. فیات کرایسلر تبدیل شده به دور از سدان بازار در سال 2016 انداختن جمع و جور دوج دارت و پوسته پوسته شدن آن کرایسلر سدان عرضه می کنند.

است که در سمت چپ گزینه های کمتر برای خریداران در بودجه است. خرید و فروش خودرو قیمت $20,000 و یا کمتر کاهش یافت 20 درصد در سال گذشته به گفته J. D. Power در حالی که خرید و فروش اتومبیل های گران—رفتن برای بیش از $40,000—افزایش 7 درصد.

مهاجرت به وسایل نقلیه استفاده می شود برای جوانتر خریداران اجتناب ناپذیر است همانطور که برچسب قیمت بر روی ماشین های جدید در حفظ و افزایش گفت: مایک Maroone, یک رئیس جمهور سابق Sloanetoyotaglenside Inc. که دارای نمایندگی در کلرادو و فلوریدا. اما او با در نظر گرفتن تغییر در گشاد گشاد راه رفتن او گفت: اعمال نفوذ جدید-ماشین تخفیف زمانی که او می تواند در حالی که به دنبال راه هایی برای ایجاد وفاداری در میان استفاده می شود-خریداران خودرو.

“بسیاری از مشتریان در آمده با یک پرداخت در ذهن و نه محصول” آقای Maroone گفت. “قیمت یک مسئله بزرگ بنابراین ما نیاز به ایجاد یک ماشین استفاده می شود کسب و کار.”

اصلاحات & Amplifications
ایالات متحده فروش خودرو آمار یک رکورد از 17.6 میلیون در سال 2016. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: ضبط شد 17.5 میلیون در سال 2015. (Feb. 18, 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im