سلام رائو: واقعی ادای احترام به Narasimha Rao, معمار از سال 1991 اصلاحات خواهد بود شجاعانه به رشد دوباره

که او تنها رفتگان نخست وزیر این کشور را تکذیب کرد یک جداگانه یادبود در دهلی شاخص Narasimha Rao تاریخی د-memorialisation است که هیچ حادثه اما بسیار محصول تعیین می شود غفلت است. چیزی شده است تغییر در سال های اخیر هر چند. در 99 تولد سالگرد این آخر هفته حداقل سه احزاب سیاسی شد و رقابت را به افتخار او. چرا BJP TRS و کنگره به طور ناگهانی به دنبال مهربانی در این مدت طولانی نادیده گرفته شده معمار از سال 1991 اصلاحات ؟

واقع شده است وجود دارد به طور کلی تجدید علاقه در آن لحظه به عنوان یک حس رشد می کند که هند حیف و میل خود را وعده. در سال 1991 بسته نشان داده شده است یک تغییر اساسی در چارچوب سیاست معنی داری باز مجازی خودکفایی به اصلاحات و آزادسازی. هند به دست آورد فوق العاده در نتیجه. در مقابل, دهه گذشته بوده است خدشه دار incrementalism, adhocism و پوپولیسم است. نقد آن است که یک دهه از دست رفته برای اصلاحات و اقتصاد دارای دندان است. هند به نظر می رسد در معرض خطر تبدیل شدن به سمت داخل به دنبال یک بار دیگر.

اما چشم انداز این سال تولید ناخالص داخلی انقباض در چهار دهه باید زنگ خطری. Covid است که این بحران از یک نسل برابر یا شاید حتی بیشتر از تراز پرداخت ها بحران که سوار رائو را اصلاحات. بنابراین همه احزاب سیاسی بالا بردن تشویق به رائو در حال حاضر نیز باید با الهام از میراث او. و حمایت از یکدیگر در انجام آن است. شده اند وجود دارد, برق, نور, در, کشاورزی, معدن, قوانین کار و غیره. اما آنها باید تثبیت شود به یک بسته جامع از نسل دوم اصلاحات است که می تواند حرکت هند به یک مسیر پایدار 8-10 درصد رشد سالانه است. نه تنها این فعال هند برای غلبه بر مشکلات کنونی از فقر و افزایش بیکاری آن نیز مقدار به بهترین شکل ممکن سیاست خارجی – با توجه به ماهیت و مقیاس چینی چالشی است که در حال تبدیل شدن روشن در لاک.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de