Anderson, S.C.

از چادویک بوزمان به عنوان یک قهرمان زادگاه یاد می شد که حس غرور را برای زادگاهش اندرسون، کارولینای جنوبی به ارمغان آورد.

اين شهر شامگاه پنجشنبه در يک يادبود عمومی به آقای بوسمن ادای احترام کرد. این بازیگر که از طریق “پلنگ سیاه” به طور گسترده ای محبوب شد، پس از آن که هفته گذشته در سن ۴۳ سالگی در پی نبرد خصوصی چهار ساله با سرطان روده بزرگ به طرز تکان دهنده ای درگذشت، مورد افتخار قرار گرفت.

مشاهده “پلنگ سیاه” در آمفی تئاتر در فضای باز برگزار شد که در آن مردم تمرین دوری اجتماعی. اکثر شرکت کنندگان ماسک پوشیدند ، در حالی که دیگران — عمدتا بچه ها — لباس پلنگ سیاه و سفید لباس.

برخی از آثار هنری آقای بوسمن در جریان ادای احترام بر روی صحنه به نمایش گذاشته شد.

دیانا براون-توماس، دختر خواننده افسانه ای جیمز براون و رئیس بنیاد خانوادگی پدرش می گوید: «او مظهر تعالی سیاه پوستان است.» او به یاد آورد که آقای بوزمان قبل از اینکه این بازیگر پدرش را در فیلم “بلند شو” در سال ۲۰۱۴ به تصویر بکشد، به دیدار خانواده اش در آگوستا، جورجیا رفت.

آقای بوزمان نمایشنامه نویس بود که قبل از بازی در نقش شخصیت مارول کامینز کینگ تچالا در “پلنگ سیاه” که به یکی از فیلم های پردرآمد تاریخ تبدیل شد، در تئاتر عمل و کارگردانی کرد. او همچنین تماشاگران را در به تصویر کشیدن دیگر آیکون های سیاه از جمله جکی رابینسون در “۴۲” و تورگود مارشال در “مارشال” واو کرد و در فیلم های دیگری مانند اسپایک لی “دا ۵ خون” درخشید.

خانم براون-توماس به شوخی گفت که چگونه خانواده اش آقای بوزمان را به خاطر قد بلند بودن برای بازی در نقش پدرش طعنه زده اند. اما او گفت آقای بوسمن برای این نقش مناسب است و فروتنی او را به عنوان یک بازیگر با مشخصات بالا تحسین می کند.

او گفت: «او هالیوود نبود و این چیزی بود که من در مورد او دوست داشتم.»

ترنس رابرتز شهردار اندرسون گفت مردم اطراف شهر همیشه می دانستند که آقای بوزمان خاص خواهد بود.

آقای رابرتز گفت: «می دانید، او همیشه می خواند و همیشه سعی می کرد بهتر شود.» “بنابراین از دیدگاه اخلاق کاری، فقط یک شبه اتفاق نمی افتد. او به ما نشان داد که ما باید مهارت هایمان را هون کنیم و فقط ادامه دهیم.»

در اندرسون، شهری در حدود ۲۸٬۰۰۰ نفر، «غم و اندوه عمیقی وجود دارد، اما جستن از آن دارد که چنین الهام بخش است.» به این دلیل است که آقای بوزمان الهام بخش بسیاری از مردم جامعه بود، او گفت.

او می گوید: «تماشای غم و اندوه شگفت انگیز بوده است، بنابراین برای صحبت کردن، شکوفه.» “حالا جوانان می گویند چه کار می توانم بکنم، چه می توانم باشم.””

کشیش ساموئل نیلی گفت آقای بوزمان در کلیسا، سخنرانی و مناظره فعال است. کشیش گفت که آقای بوزمان را غسل تعمید داده است. او همچنین آقای بوزمان را به خاطر داشتن شخصیت بالا ستود.

آقای نیلی که کشیش دوران کودکی آقای بوسمن بود می گوید: «با اینکه او نقش این افراد مختلف را بازی می کند، اما من هنوز فردی را که در کودکی می شناختم می بینم.» «وقتی او را می بینم، تقریباً شبیه دیدن فرزند خودم است. اون هنوز چاد ه”

نیکی فیوراوانته، عمومی گرای آقای بوسمن در بیانیه ای اعلام کرد که ادای احترام روز پنجشنبه مراسم تشییع جنازه نبود و اعضای خانواده فوری آقای بوسمن قصد حضور نداشتند.

خانم فیوراوانته می گوید: «ما به نمایندگی از خانواده بوزمان از بیرون ریختن عشق و تحسین جامعه برای چادویک قدردانی می کنیم.»

این داستان توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش شده است. نویسنده AP جاناتان لندروم جونیور در لس آنجلس در این گزارش سهیم بود.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im