گله ایمنی / واکسن: چرا کارشناسان نیاز به توقف توصیف فیل در اتاق تا با اطمینان

هر چند “واکسن” و “گله ایمنی” در حال حاضر بیشتر مردم جستجو افراد و از این رو هر کس می داند چه می کند و من هنوز هم می خواهم به توضیح آنها در یک زمینه است که از دست رفته است یعنی ایمنی به دست آورد و توسط یک انسان در طول عمر خود.

گله ایمنی و واکسن ها دو روی یک سکه هستند.

یک عفونت ویروسی باعث خواهد شد که میزبان به توسعه مقاومت (پست-بقا) به طور طبیعی در حالی که واکسن آن را مصنوعی, بنابراین هر دو منجر به یکی کمتر آلوده-عضو قادر در یک جمعیت.

این به این معنی است که زمانی که این ویروس در حال حرکت در سراسر جمعیت گونه افراد عمل می کنند مانند درهای بسته و از این رو احتمال ویروس در حال حرکت رو به جلو قطره به تعداد چنین ایمنی بدن, اعضای, افزایش در جمعیت داده می شود.

در حالی که کارشناسان سر و کله زدن بیش از اگر گله ایمنی و یا واکسن می تواند یک راه حل برای بستن همه گیر و یا آن “در مجموعه” اجازه دهید به من اشاره می کنند که حتی واکسن با هدف گله ایمنی و این پدیده های طبیعی (که ما موفق به هک و آن را مصنوعی بیش از حد) شروع می شود زمانی که اولین کسی است که به طور طبیعی در درمان یا واکسن.

از اولین درمان/واکسیناسیون به بعد گله ایمنی است که چیزی جز پیشرفت در کاهش احتمال گسترش ویروس و من متاسفم بگویم که مانند همه به خوبی رفتار احتمالات است که ما با زندگی در این جهان هرگز آن را تبدیل به یک یقین است.

در حالی که ماهیت جهان نهایی آچار در تمام برنامه های ما در مورد گله ایمنی ما لازم نیست که برای دریافت فلسفی به عنوان دو وجود دارد دیگر مفاهیم “غیر inheritability اکتسابی ایمنی” و “غیر انسانی میزبان مخازن” در بازی است که به جلوگیری از گله ایمنی به کار می کنند و هنوز کار نمی کند.

بزرگترین مشکل با گله ایمنی است که ایمنی ما به دست آوردن از یک واکسن یا عفونت است که نمی inheritable (که در واقع بزرگترین مزیت اما آن را نیاز به یک مقاله دیگر).

بنابراین زمانی که یک بیماری همه گیر به طور طبیعی حرکت می کند در سراسر جمعیت و culls ضعیف و در پشت برگ کسانی که در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن است و نه پایان این ویروس به عنوان کودکان متولد شده پس از همه گیر نیست ارث ایمنی (برای مدت طولانی به عنوان دوران بارداری ایمنی را ارائه می کند برخی از حفاظت در ابتدا). بنابراین زمانی که جمعیت رشد می کند به تعداد کافی از کودکان و نوجوانان جدید ویروس می توانید جدید علوفه به جویدن و می تواند بازگشت با یکی دیگر از موج پس از چند سال. و برای ویروس به آن نیاز دارد و یکی دیگر از اشتباهات من.e non-human میزبان مخازن.

بسیاری از ویروس های متعدد میزبان گونه های آنها (و خود را از نزدیک مرتبط عموزاده) استفاده کنید. پس ریشه کن کردن ویروس از یک گونه معنا نیست انقراض این ویروس در اکثر موارد. آن می تواند باقی می ماند سکوت در کمین گونه های دیگر و می تواند بازگشت هنگامی که وجود دارد تعداد کافی از عدم ایمنی بدن کودکان پر یک جامعه است.

پس با غیر انسان میزبان مخازن و موقت طبیعت اکتسابی ایمنی بسته شدن از هر گونه ویروس است که یک کار عظیم است که نیاز به تلاش جهانی از واکسیناسیون هر کس با شروع و سپس نگه داشتن واکسیناسیون کودکان متولد شده پس از آن برای یک دوره زمانی طولانی و همچنین پیدا کردن میزبان مخازن و نابودی ویروس وجود دارد بیش از حد. و حتی اگر هر دو تلاش ساخته شده خطر نزدیک-پسر عموی ویروس ها در حال تحول قادر به پرش در سراسر گونه مانع و آلوده کردن انسان همیشه باقی می ماند.

در یک بیماری همه گیر است که یک سیستم “مشکل” به عنوان درک توسط انسان اما از آن است که به وضوح بیش از حد در هم آمیخته در وب از زندگی بر روی زمین بسته می شود. ما باید برای درمان هر بیماری همه گیر به عنوان یک نبرد و نه به عنوان یک جنگ است که ما می توانید برنده شوید.

انتخاب قبل از ما از نظر سیاست است نه در همه گیج کننده است اگر ما در این نبرد محلی آن را به عنوان بدیهی است که این معنی با توجه به دست آورد و ایمنی از طریق فرایند طبیعی و همچنین از طریق واکسیناسیون است. در صورت خفیف ویروس را پایین مرگ و میر مانند nCovid19 با یا بدون واکسن طبیعت به ما کمک خواهد کرد زندگی هماهنگ با آن موج ضربه ما به طور منظم.

انسان نیاز به شروع به تبدیل شدن به آگاه است که وجود دارد هرگز نمی تواند یک راه حل کامل و واقعی راه رو به جلو است که به طور مداوم تطبیق بیماری زا تهدیدات بدون وحشت و نا امید شدن به عنوان ما در حال حاضر.

این nCovid19 همه گیر باید درمان شود به عنوان یک درس نه فقط در زیست شناسی بلکه روانشناسی انسان به این بیماری همه گیر به ما نشان داده که ما کاملا قادر به موجب ترس خودمان را به مرگ.

ما در حال حاضر باید بدانید که تهدید واقعی است نه coronavirus و یا دیگر عوامل بیماری زا است که اجتناب ناپذیر دیدار ما در آینده اما این ترس است که می توانید برای ما ارسال فزاینده به اجتماعی و اقتصادی هرج و مرج است.

کارشناسان نیاز به درک که مردم از جان گذشته برای پیدا کردن یک راه حل و از این رو از سردرگمی ناشی از نظرات ضد و نقیضی است که کمک به هیچ کس بیشتر از آن زمانی که این موضوع کمی برای ارائه در نظر یقین است. بنابراین آنها نیاز به لوله کردن و درک کنند که آنها در حال توصیف آن بخش از فیل در اتاق تاریک است و بهتر است انجام می شود در پشت درهای بسته به جای در مقابل رسانه های جمعی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net