کمک به فرزندان برای مقابله با Covid-19 استرس

چگونه است coronavirus بیماری های بحران و متعاقب آن مستند مؤثر بر کودکان ؟ آیا این صحیح است که فرض کنیم که آنها را درک نمی کنند وخامت اوضاع و به عنوان یک نتیجه در حال تاثیر پذیری از آن ؟

به تازگی مشاهده آنلاین کلاس من در سراسر یک دانشجوی جوان به دلیل خودداری از حضور در کلاس های خود و زمانی که مادر او در نهایت او را متقاعد او نشسته وجود دارد به دنبال به دور از صفحه نمایش. جریان اشک در حال اجرا کردن گونه ها خود را نشان داد بسیار عاطفی و آشفته دولت از ذهن است. نادیده گرفتن معلم پیشنهادهای او زمزمه به مادرش که او نمی خواست این کلاس آنلاین, او می خواست خود را از مدرسه برگشت و خواست خود را برای دیدار با همسالان در فرد و نه آنلاین. تصویر خود را در غم اشک صورت رنگ آمیزی با من ماند برای من تعجب می کنم که چگونه ما زبان آموزان جوان ساخت حس از تغییر واقعیت های زندگی در Covid-19 بار.

از دست دادن از منطقه راحتی

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) نامیده می شوند COVID-19 یک بیماری همه گیر black swan رویداد است که به طور ناگهانی و به طرز چشمگیری تغییر زندگی ما است. از آسایش خود را ثابت روال سرگرم کننده کلاس های سرگرم کننده نظیر گروه مراقبت از معلمان زندگی کودکان ما را به شدت تغییر کرده بودن cooped در خانه های خود تحت مستند. اجتماعی فاصله تقریبا ایجاد یک ” گروگان مانند وضعیت برای کودکان با پدر و مادر (درکی) نگه داشتن دقیق نظارت و کنترل حرکات خود را. سیل از فیلتر اطلاعات از اسرار آمیز نامرئی مرگبار coronavirus وافغان در تلویزیون در تمام طول روز تقویت ‘اینک آخرالزمان’ نوع احساس است. چگونه است که این تغییر مؤثر بر فرزندان ما و چگونه آنها در برخورد با آن ؟

علائم استرس

Dr Elke Van Hoof, پروفسور بهداشت روانشناسی دانشگاه بروکسلتوضیح مستند زندگی به عنوان ” بزرگترین آزمایش روانشناختی تا کنون است که در نتیجه یک ثانویه بیماری همه گیر از استرس و اضطراب در دوم نیمی از سال 2020 است.’ این روز قیامت نبوت را در همه امکان می پیوندند اگر ما با دقت متوجه تغییرات رفتاری در خود ما و یا مردم در اطراف ما و به موقع مراحل را برای مقابله با آن است. در مورد کودکان, والدین و معلمان باید به خصوص هوشیار متوجه داستان بگویید نشانه های استرس و اضطراب است.

استرس و اضطراب طبیعی نتایج Covid-19 همه گیر است که به تمام کشورهای جهان و تحت تاثیر قرار بیش از 2.6 میلیون نفر است. Dr Rajat Mitra, روانشناس بالینی و یک دانشگاه هاروارد فارغ التحصیلانمی گوید: استرس شروع به آشکار خود را هنگامی که ما نه مقابله با آن. به گفته دکتر میترا روشن نشانه ای از استرس و اضطراب هستند که مردم به نظر می رسد نگران خارج جدا و جلوگیری از برقراری ارتباط است. این تاثیر می گذارد جوان و مسن تر به عنوان آنها آگاه فیزیکی خود را به آسیب پذیری بنابراین بیشتر نگران ایمنی خود را.

دکتر تالی Raviv مدیر دانشیار با مرکز دوران کودکی انعطاف پذیری در ان & Robert H. لوری بیمارستان کودکان شیکاگوتوضیح می دهد که کودکان ممکن است نشان می دهد افزایش تمایل به پشت سر هم به اشک, پرتاب بداخلاقی و چسبیده به پدر و مادر خود را. نوجوانان مبتلا به استرس و اضطراب ممکن است تجربه از دست دادن اشتها و سردرد و معده درد و ممکن است افسرده و گوشهگير. با توجه به شناختی تغییرات نیز شایع است و ممکن است در نتیجه فراموشی و حواس پرتی.

بزرگسالان بیش از حد نیست دست نخورده توسط استرس و اضطراب است. از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها که از مستند شده است وجود دارد ناگهانی افزایش موارد کودک آزاری و خشونت خانگی. این قابل فهم است که کودکان در پایان دریافت از این بالغ رفتار به احتمال زیاد بیشتر اضطراب و ترس.

مقابله با استرس

دکتر میترا به وضوح توصیه می کند که ارتباطات کلیدی است. کلید این است که به فرزندان خود صحبت کنید و آنها را تشویق به اشتراک گذاشتن ترس ها و نگرانی. از آنها بخواهید آنچه می تواند انجام شود با هم به عنوان یک خانواده به امن است. بگویید که کودکان به خاطر شرایط زمانی که آنها تا به حال غلبه بر مشکلات در گذشته و ابراز اعتماد به نفس که در این زمان بیش از حد همه آنها خواهد بود قادر به باقی می ماند امن و سالم با هم.

در طول مکالمه خانواده به دنبال فرزندان خود را ديد چگونه به خانواده شما می تواند کمک کند تا کمتر خوش شانس مردم و نشان می دهد که شما ارزش ایده های خود را با انجام آن. این خواهد بود که یک زندگی واقعی یادگیری تجربی در ارزش های انسانی به خصوص همدلی و البته یک افزایش بزرگ به روحیه خود را. خانواده مکالمات نیز باید در مورد برنامه های آینده تعطیلات خانواده و برنامه های حرفه ای برای کودکان به انداختنش در آنها اعتماد به نفس است که یک راه حل برای بحران خواهد یافت و زندگی به زودی خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

بازگرداندن حالت عادی

برای کمک به کودکان و نوجوانان و حفظ یک قاب مثبت از ذهن خود به آنها را دنبال معمول آنها تا به حال قبل از این مستند. آنها را تشویق به دنبال منافع خود و سرگرمی و لذت بردن و درک آنچه آنها انجام می دهند. آنها را به اشتراک گذاری وظایف خانگی و اجازه می دهد آنها را به خلاق و نوآورانه در انجام این وظایف دنیوی. سرگرم کننده و تشویق این را خواهد کاهش استرس و دل تنگی. آنها همچنین می توانند با توجه به مسئولیت کمک به پدربزرگ و مادربزرگ در کارهای روزانه خود است. والدین و معلمان باید خودداری از های مصرف بیش از حد اطلاعات در مورد شیوع بیماری های ویروسی و به جای تنظیم یک مثال خوب برای کودکان خود را با ابتلا به روی همه خود را حیوان خانگی حرفه که آنها تا به حال هرگز زمان را به قبل از آن.

گرفته شده توسط دنیای مجازی

یکی دیگر از تغییر پارادایم در ما روز به روز وجود شده است که اجتماعى کردن شده تعویض با digitisation. دنیای مجازی جای بسیاری از ما در زندگی واقعی اتصالات آن است که آیا مدرسه, کار, تفریح, خرید, تناسب اندام ، همه اتفاق می افتد آنلاین. برای فرزندان ما که بومی های دیجیتال این انتقال شده است نزدیک به کل با زوم شدن جلسات خانه دوم خود را با توجه به ساعت صرف آنلاین برای یادگیری معاشرت بازی و حتی سرگرمی و کلاس های تناسب اندام.

چقدر حاضر است برای کودک خوب سوال این است که هر پدر و مادر و معلم باید با دقت نظر و همچنین نظارت بر کیفیت خود را آنلاین sojourns که گاهی اوقات ممکن است مخاطره آمیز مرز نا امن.

قانون تعادل

پدر و مادر و معلمان به اعتصاب تعادل بین فعالیت های آنلاین و آفلاین از فرزندان خود را. قاعده کلی باید – چه می تواند انجام شود به صورت آفلاین باید اجتناب شود آنلاین. فعالیت های تفریحی مانند آواز, رقص, بازی, ابزار نقاشی و یا انجام کارهای دستی باید کاملا انجام شده نیست. یک خانواده تمرین موسیقی medley, عمیق تمیز کردن و یا پخت و پز جلسه خواهد نصف تلاش و سرگرم کننده هوش.

همدلی مهم ترین ویژگی یک معلم است. آن است که کمک می کند تا آنها را درک یادگیرنده, نگرانی, چشم انداز و دولت از ذهن در حالی که در تعامل با آنها. تلاش می شود ساخته شده برای نگه داشتن محیط یادگیری مثبت تشویق و حمایت شده است. معلمان ابتدایی باید سعی کنید به ترکیب ‘سرگرمی’ به یادگیری و معلمان از متوسطه و ارشد کلاس باید با استفاده از قدرت ‘طنز’ به تشویق در کلاس.

در چنین مواقع استرس و انفعالات از مشاور مدرسه با دانش آموزان و والدین آنها کمک خواهد کرد که کاهش استرس و اضطراب از زبان آموزان تا حد زیادی. مدرسه مشاوران باید همچنان برای کمک به دانش آموزان که قبل از دفع به مسائل بهداشت روانی قبل از COVID-19 و اطمینان حاصل شود که شرط نیست که با تشدید. آنها باید توصیه پدر و مادر به دقت نظارت بر فرزندان خود به دنبال نشانه ای از تشدید و درخواست کمک در صورت نیاز.

میراث COVID-19

در حالی که جهان دیوانه وار کار می کند به ابداع درمانی برای COVID-19 والدین و معلمان باید با هم کار کنند برای حفظ نسل های آینده صدمه ندیده و ایمن از خطرات آن به ذهن و بدن خود را.

صرف نظر از تاثیر COVID-19 روز از زندگی ما, ما باید همیشه به یاد داشته باشید که آن را به ارمغان آورد و خانواده ها و جوامع ملل و کل جهان با هم به مبارزه با آن و نجات بشریت از بزرگترین تهدید آن را تا به حال تجربه کرده است.

ما در مبارزه با کرونا ویروس روح انسان باید ظهور مثبت تر و بسیار قوی تر!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>