کمک به دانش آموزان: برای دادن روز استقلال هند روشن تر

در طول چند سال گذشته ما آمده ایم انتظار نخست وزیر برای دیدار و خوش آمد گویی با دانش آموزان مدرسه پس از ایراد سخنرانی خود را در روز استقلال در قلعه سرخ. اما امروز فرق می کنه فهرست مهمان ها به شدت پاریده شده است. و با این حال در سالی که همه گیر دعوت خود را به قلعه لغو کرده است، گوش دادن به صدای کودکان، از هر زمان دیگر فوری تر است. با رنج خود را از افزایش سطح اضطراب تا عقب مادهای بزرگ دانشگاهی، هند مانند جهان در حال نگاه کردن به فاجعه نسل.  تنها روش های هوشمندانه، فعال و دلسوز می توانند آن را منحرف کند.

مدرسه و دانشگاه از ماه مارس تعطیل شده اند، و مهاجرت به پلت فرم های آنلاین، رادیو و تلویزیون برای یادگیری بسیار وصله است. در نظر بگیرید که حتی در پایتخت مالی هند یک سوم دانش آموزان در BMC مدارس اداره نمی شرکت در کلاس های آنلاین. یکی دیگر از نظرسنجی های انجام شده در سراسر 15 ایالت در ماه ژوئن نشان می دهد که دانش آموزان در بسیاری از 62 ٪ خانوارها و 40 ٪ از وعده های غذایی نصف النها دریافت کرده بودند آموزش و پرورش را قطع کرده بود. دهه ها از ملی برای کاهش نابرابري ها در دسترسي به آموزش و پرورش، گره خورده با بهبود دسترسي به تغذيه، در اينجا در معرض خطر قرار دارد. حفظ این دستاوردها و همچنین انجام اهداف بلندپروازانه NEP نیاز به تلاش های بی سابقه ای دارد.

در مورد دانشجویان دانشگاه، با ترس از بدترین انقباض اقتصادی پس از استقلال، امید های شغلی شان از بین می ره. در بالای آن آنها توسط امتحان اتش زدن بین UGC و ایالات عذاب داده شده است. ذینفعان باید به جای آن راه های جمعی برای ارزیابی نتایج یادگیری، و بهبود آنها را پیدا کنند. همه گیر شده است که دسترسی دیجیتال نیز باید بخش کلیدی از این ماتریس پیشرفت است. پیش از Covid عملکرد کم عملکرد اقتصاد بود به هر حال مانع از جوانان هند از زندگی به پتانسیل.  برای تامین مدارس، کالج ها و مشاغل برای شروع دوباره گسترش، احساسات کسب و کار نیاز به بهبود. که نیاز به دولت برای انجام بهتر در هر دو Covid و مدیریت اقتصادی.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de