این ضرب المثل از بحران تحریک اصلاحات در هند در حال آمدن است درست است و در عین حال دوباره در میان Covid-19 شیوع. جهان بیش از سیاست شیفت حلق آویز آتش برای سال در حال گرفتن سریع ردیابی در روز. روز چهارشنبه دولت با صدور دستورالعمل برای پزشکان مایل به تمرین پزشکی از راه دور که قادر خواهد ساخت آنلاین و تلفنی مشاوره پزشکی. در سال 2018 یک سوء دادگاه عالی بمبئی در قضاوت تفسیر شد به عنوان سوال مشروعیت پزشکی از راه دور. پس از آن پزشکی بدن شده اند دادخواست همراه اول و دولت به صدور دستورالعمل های روشن. مقیاس چالش های عمومی بهداشت و درمان سیستم با توجه به Covid-19 infectiousness نظر می رسد که در حال حاضر تسریع تغییر سیاست.

پزشکی از راه دور تساوی در پیشرفت های مانند تکنولوژی 4G تسهیل مکالمه تصویری ارائه می دهد و حتی بیشتر امکانات با طیف وسیعی از سنسور شروع به مستقر بر روی گوشی های هوشمند و دستگاه های دستی است که اجازه می دهد خوانش حرارت فشار خون و تعداد ضربان قلب و سطح قند خون و غیره. در حالی که بسیاری از شهرهای هند و ایالات جنوبی بهتر از این است که توصیه می شود یک پزشک به ازای هر هزار نفر جمعیت امکانات بهداشت و درمان در حال مدتی بیش روستایی بزرگ swathes. پزشکان نیز تمایلی به حرکت به دور از شهرها و در این زمینه پزشکی از راه دور قطعات یدکی بسیاری از بیماران مصیبت و هزینه رفت و آمد به مناطق شهری برای کمک های پزشکی.

با گزارش های بیکاری و بیکاری پزشکان در برخی از ایالت ها, پزشکی از راه دور نیز می تواند پل رشته پزشکی را تقاضا-عرضه ناهنجاری. در بهداشت و درمان دولت می تواند فشار کمکی پرستار-ماماها و آشا کارگران به عمل به عنوان واسطه بین پزشکان و بیماران است. این بهبود تشخیص و اطمینان از بهتر انطباق با نسخه. در حال حاضر پورتال وب سایت و برنامه های تلفن همراه ارائه ابتدایی امکانات پزشکی از راه دور وجود دارد و آنها می توانند در حال حاضر در مقیاس بالا. تنگ مقررات از این خدمات می توانید محدود کردن malpractices محافظت از بیماران و پزشکان بهبود مستندات و از طریق رضایت آگاهانه حتی در دسترس اطلاعات پزشکی برای تحقیقات و محاسبات ابری اهداف است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im