ملبورن استرالیا

استرالیا مقامات صادر تخلیه سفارشات به عنوان heavy rain حمله سیدنی و شرق سواحل ایالت نیو ساوت ولز (NSW) در دوشنبه نگرانی از جاری شدن سیل در این کشور بزرگترین شهرستان. اما باران نیز dousing bushfires که خروشان از نوامبر.

با تشکر از باران, NSW روستایی خدمات آتش نشانی در یکشنبه شب اعلام کرد که یک دولت را در بدترین bushfires, Currawon در سواحل جنوبی شد بالاخره. آتش سوخته بودند برای 74 روز, از بین بردن 312 خانه و razing حدود 500000 هکتار (1.2 میلیون هکتار) از زمین است.

NSW روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmons آسوشیتدپرس گفت که او خوش باران خواهد شد کمک به خاموش کردن برخی از blazes طی روزهای آینده. “باران خوب است برای کسب و کار و مزارع و همچنین به عنوان واقعا خوب برای رفع برخی از این آتش سوزی بوده ایم برخورد با بسیاری از, ماه,” او گفت:.

“ما نمی خواهیم برای دیدن تعداد زیادی از گسترده آسیب و اختلال از جاری شدن سیل, اما آن است که قطعا یک تغییر خوشایند برای مبارزه بی امان گرم و خشک و آب و هوا,” او اضافه شده است.

هنوز هم وجود دارد 33 سوزش آتش سوزی که از صبح روز دوشنبه در وزارت امور خارجه, اما همه آنها در بالاترین سطح هشدار از “مشاوره” و عمدتا در مناطق جنوب شرقی که در آن باران رهبری شدند.

کشاورزان استقبال باران اما گفت: آب رفتن عمیق به اندازه کافی به زمین برای پایان دادن به سه سال از خشکسالی.

“این واقعا یک شروع خوب برای سال. متاسفانه, آن را نمی خشکسالی-شکستن” نایجل Cornish, یک, Queensland, کشاورز است که یک مدیر در گروه صنعتی دانه تولید کنندگان گفت: Australian Broadcasting پارسیان رادیو.

خشکسالی باعث شد تا وحشتناک آتش نجومی است که به کشته شدن 33 نفر و برآورد 1 میلیارد حیوانات بومی نابود بیش از 2500 خانه های سوخته و بیش از 11.7 میلیون هکتار (28 میلیون هکتار) از زمین در ماه سپتامبر بود.

اما باران های سنگین شد یک نگرانی بیش از حد. بین 200 و 400 میلی متر (7.9 به 15.8 اینچ) از باران خیس سیدنی منطقه به کوه های آبی و دورتر جنوبی بیش از پیش اداره هواشناسی گفت: که منجر به رودخانه ها و جاری شدن سیل مجبور بیش از 60 مدارس به تعطیل روز دوشنبه.

NSW اضطراری دولت خدمات دریافت بیش از 2700 تماس برای کمک به یک شبه با این شماره تماس پس از چهارشنبه گذشته با شکوه 10,000, SES سخنگوی اندرو ریچاردز گفت.

“این قطعا کاملا یک رویداد مهم است. این منجر به یک تعداد بی سابقه ای از تماس با ما تماس با مرکز. آن را کاملا گسترده” NSW دولت خدمات اورژانس (SES) سخنگوی اندرو ریچاردز گفت.

“زن و شوهر که با باد نیروی باد در سواحل, بزرگ 6 متر (20 فوت) امواج خط ساحلی را زیبا ساخته و به خوبی با جزر و مد بالا و پادشاه جزر و مد.”

اداره هواشناسی هشدار داد که باران سنگین می تواند منجر به تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل برای جنوب سواحل نیو ساوت ولز و همچنین گفت: می تواند وجود داشته باشد gusts باد بیش از 90 کیلومتر در ساعت (56 کیلومتر در ساعت).

(گزارش با ویرایش توسط پیتر کونای)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو