Heart of darkness: شکارچیان کشتن نادر سفید زرافه ترکیبات جهانی بهداشت و محیط زیست چالش

به رویت یک زرافه و گوساله عناوین ساخته شده در سراسر این قاره در سال 2017. حتی در حال حاضر از این نجیب آستین گردن و پا بلند موجودات صلح و دوستی ambling در کنیا فلور به معنی جدیدی به عبارت “او پیاده روی در زیبایی’. سال گذشته مادر به ارمغان آورد یکی دیگر از رنگ پریده نوزاد زرافه به جهان است. در حال حاضر خانواده را به یکی. شکارچیان کشته ارشد و جوانترین.

تجارت غیر قانونی حیات وحش است که تخمین زده می شود چهارمین فعالیت های غیر قانونی در سطح جهان – پس از مواد مخدر و افراد قاچاق و جعل و تقلب. آن است که عامل سقوط زیستی است که دانشمندان در حال تماس با زمین و ششمین انقراض است. کمتر زیستی جنگل ها هستند بیشتر در معرض اختلالات آب و هوا بیش از حد است. به عنوان اگر همه این بود که به اندازه کافی دلیل برای پایان دادن به شکار غیر قانونی این Covid-19 همه گیر در خدمت شواهد تازه از سلامت انسان خطراتی از تجارت جهانی در حیات وحش است. این در حال حاضر یک مسئله ایمنی. و مقیاس چالش را نباید دست کم گرفت. فقط یک فروشگاه در ووهان بازار است که ثابت می شود ground zero برای رمان coronavirus آگهی فوت و خون و روده و سایر نقاط بدن بیش از 70 گونه است.

آن را به مردم برای نجات حیوانات است. تجربه هند و کشورهای دیگر نشان داده است که اکثر مجلل مداخلات داخل ذخایر حیات وحش هستند و هیچ جایگزینی برای همکاری جوامع اطراف آنها را. شهروندان محلی نیاز به ذینفعان در حفاظت از محیط زیست. آنها نیاز به پوست در این بازی است. در انتهای دیگر الگوی مصرف نیاز به تغییر حتی در جایی که آنها باید عمیق ریشه های سنتی. در یک دلسرد توجه داشته باشید در حالی که چین در حال حاضر ممنوع تجارت در برخی از حیات وحش, چه غریب هنوز هم می تواند خورده شود به نظر می رسد روند نگرانی در رسانه های اجتماعی. در حال bullfrogs هنوز هم در دسترس است ؟ چگونه در مورد خرس پنجه?

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de