Heart of darkness: کمک برای میلیون ها نفر از کارگران مهاجر شده است پس در پیچ و خم اداری

این Covid همه گیر نشان داد هند heart of darkness, اما آن را نیز نشان داده شده است ما روح خود را. آن را ساکن قهرمانان مانند Jyoti Kumari Anirudh Jhare و محمد Yakoob و نمرات از دیگر unnamed افرادی که در کنار خود travail به یاری به هموطنان مهاجر سخت scrabbling راه خانه خود را.

Jyoti حدودا از 1200 کیلومتر از دهلی نو به دربنگا با او مجروح پدر به عنوان ترک سوار شدن. به جای رفتن به خانه به Nagpur Anirudh تحت فشار قرار دادند معلول Gayoor Ahmed سه چرخه برای پنج روز به خود را در خانه ، تحت فشار قرار دادند یک کامیون گذر گاه مهاجران Yakoob حاضر به رها کردن در حال مرگ Amrit کومار. کمک در دست بود به عنوان Yakoob گهواره Amrit تا پایان خود را.

تاریکی چیزی است که نه به راحتی قابل مشاهده است. این casualness که با این کشور تعطیل در یک زن و شوهر از ساعت قرار دادن میلیون ها نفر از مردم از طریق یک مصیبت های که به یاد می شود برای نسل های. این که آیا آن را با تاخیر Covid باقی می ماند یک بحث مهم است.

اولیه دولت اشتباه کردن در اداره Covid قابل درک است. این است که یک “رمان” یا ویروس جدید و اثرات آن به وضوح شناخته شده است. اما در مارس 25, وجود دارد تا به حال شده است به اندازه کافی زمان به فکر می کنم از گزینه ها و عواقب. شاید ما گفته مبتنی رهبران و گفته با تجربه بوروکرات بدون اطلاع از نقش دهها میلیون نفر از کارگران مهاجر در اقتصاد از قاره خود به اندازه کشور است. Canute-مانند در مارس 29, اتحادیه دبیر خانه دستور داد که مهاجران را متوقف کند. کسب و کار خواسته بودند به آنها پرداخت کامل حقوق و دستمزد و صاحبخانه دستور داد به تقاضای اجاره.

که در را باور جهان از شمال بلوک. در دنیای واقعی در آن هر انسان برای خود. برای کسب و کارهای کوچک در آن بود غرق شدن یا شنا کردن. برای میلیون ها نفر از کارگران آن را در مورد مواد غذایی و اجاره در اینجا و در حال حاضر. فراتر از فتوا وجود دارد ، بنابراین مهاجران تصمیم گرفت تا با پاهای خود رای: بهتر است به گرسنگی و مرگ در خانه از در برخی از راه دور shanty, uncared و unmourned.

بنابراین فقط یک گام فراتر از تاریکی پوچی شما می توانید پیدا کردن در اداری روح که رهنمود برای کمک به مهاجران وارد شده به عنوان اواخر به عنوان ممکن است 15 و که قبلا هیچ پشیمانی شارژ بی بضاعت مردم کرایه راه آهن با یک “تاج مالیات” برای رسیدن به خانه. “همدلی” و “شفقت” هستند نه رایج واژگان زبان ما. آنها نه کاملا ترجمه برای daya و sahanubhootiکه بیشتر در مورد خیریه از خود تحقق. اما حتی خیریه با استثنا قابل توجه بوده است وجود ندارد.

کسانی که همه چیز را از دست داده اند و هنوز هم به شدت در تلاش برای رسیدن به یک جای دور دور به نام خانه شده اند lathi شارژ مسدود شده و در مرزهای, فریب خورده به اردوگاه فرستاده شده و به طور کلی درمان به عنوان subhumans. در مصاحبه اخیر Naushad فوربس سابق CII رئیس جمهور نشان می دهد که تا به حال دولت پذیرفته شده یک پیشنهاد برای تضمین وام به شرکت ها توسط بانک ها به صندوق حقوق و دستمزد در طول این مستند و همچنین انتقال پول به طور مستقیم به خود Jan Dhan حساب بر اساس یک دوره کارگران خواهد اطمینان داده شده است.

در حال حاضر دولت به آمده تا با یک گفته گسترده ای محرک است, اما آن را عمدتا به صورت دراز مدت زمانی که به عنوان کینز گفت: ما خواهید بود مرده است. طرح اعلام شده است برای مهاجران اینکه چگونه آنها کار می کنند رمز و راز است. شده است وجود دارد برخی از طنز به عنوان به خوبی کار اصلاحات از بالا و MP. داده خود را نا امید کننده های فیزیکی و انسانی و زیرساخت های آنها به طور جدی فکر می کنم آنها را جذب سیسکو یا اپل توسط stiffing خود را در حال حاضر benighted نیروی کار?

سفارشات متحمل شده اند هیچ ارتباطی با واقعیت و منطق. راه اندازی مجدد صنعت اما به زندان برود اگر کسی آلوده می شود. پنجاه و مردم می توانند با حضور در یک عروسی اما تنها 20 تشییع جنازه. از طریق سختگیرانه اجتماعی فاصله تا رسیدن به صندلی خود را در هواپیما و سپس مربا بسته بندی شده برای پرواز. اما اگر شما به دنبال یک آبی واقعی اداری و خم نگاه هیچ بیشتر از shambolic تخلیه مهاجران توسط راه آهن است که تنها در نیمه راه انجام می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>