Hearst Magazines کارکنان رای به داشتن اتحادیه پس از طولانی مبارزه

رای ایجاد یک جمعی-چانه زنی واحد در سراسر 28 دیجیتال و چاپ خواص در هرست, نمونه کارها.

عکس: اندرو توت/گتی ایماژ برای هرست

صدها نفر از نویسندگان و ویراستاران در سراسر هرست Corp. مجله بخش باید رای به داشتن اتحادیه پس از یک monthslong سازماندهی تلاش های مشخص شده با افزایش تنش بین مدیریت و کارکنان است.

اتحادیه سازمان گفت: تلاش طولانی مواجه شد با مقاومت از هرست, مدیریت, ویژه, مجله, واحد جمهور Troy جوان که استعفا هفته گذشته پس از انتشار یک مقاله که در آن کارکنان متهم او را از ساخت و هرزه و جنسیتی نظرات.

آقای جوان نمی پاسخ به پیام ها به دنبال دهید اما توجه داشته باشید که او فرستاده شده به کارکنان قبل از اعلام استعفای خود گفت: او می دانست که این حوادث بودند که گزارش توهین آمیز شد.

رای ایجاد یک جمعی-چانه زنی واحد در سراسر 28 دیجیتال و چاپ خواص در هرست, نمونه کارها از Esquire و خانه داری خوب به شهر و کشور و دونده جهان است. این واحد شامل برخی از 500 سرمقاله, تصویری, طراحی, عکس و کارکنان گفت: انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق.

“هرست است که نه فقط در مورد یک طبقه تجاری; آن را در مورد کار سخت از افرادی که درگیر با نوشتن ویرایش و تولید داستان است که آموزش و الهام بخشیدن و لذت خوانندگان و بینندگان” لوول پترسون, انجمن صنفی ‘ مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

او گفت: کارکنان بود “رای اکثریت” به منظور “به صدای آنها شنیده می شود در محل کار به اطمینان حاصل شود که نیازهای خود و منافع و اولویت های در حال رسیدگی است.”

رای گیری که توسط اداره ملی روابط کار هیئت مدیره تصویب 241 به 83 اتحادیه گفت. مجلات کارکنان اعلام کرد در ماه نوامبر قصد خود برای داشتن اتحادیه اما این اتحادیه گفت: مدیریت برپا یک نبرد قانونی در NLRB برای به تاخیر انداختن رای گیری و شکستن چانه زنی واحد به شش گروه تقسيم شدند. این NLRB را رد کرد و این شرکت استدلال می و دستور داد که رای دادن.

در یک بیانیه Hearst Magazines گفت که این شرکت تا به حال “گوش دادن به تحریریه ما تیم آرمان برای این شرکت ادامه خواهد داد و برای رسیدگی و عمل به آنها.”

“ما متعهد به ارائه یک عادلانه محیط کار است که پذیرای تنوع شفافیت غرامت عادلانه و بهترین در کلاس استانداردهای سرمقاله” بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر وقت آن است برای ایجاد یک مسیر با هم.”

نوشتن به Lukas I. Mathslice در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net