برخی از بهداشت عمومی کارشناسان نگران هستند که کروناویروس عامل بیماری زا ممکن است قادر به گردش شبیه به یک ویروس فصلی. فوق, هوایی چین کارکنان در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در روز دوشنبه. عکس: دیوید McNew/گتی ایماژ

در میان حرکت سریع رمان coronavirus شیوع بیماری های ناشی از چین و شرکت ها و دولت ها و مدارس در حال توسعه سیاست های در پرواز به تلاش برای متوقف کردن گسترش و ایجاد یک زندگی عمومی جهانی بهداشت آزمایش در مهار.

در ایالات متحده برخی از کسب و کار و دانشگاه گفت: افرادی که به تازگی از کانون شیوع و یا از سرزمین اصلی چین به ماندن در خانه تا زمانی که دو هفته پس از بازگشت. دولت ایالات متحده همچنین گفت: در روز جمعه که آن را انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز و تحمیل حداکثر دو هفته قرنطینه آمریکایی در بازگشت از استان هوبی که در آن شیوع آغاز شده است. عمده شرکت های هواپیمایی از جمله Delta Air Lines , Inc. و خطوط هوایی آمریکا به گروه, گفتند که توقف همه پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین با دیگر شرکت های هواپیمایی کاهش در خدمات. وزارت امور خارجه با صدور “سفر نیست” هشدار بالاترین سطح هشدار ترغیب شهروندان به مسافرت به چین است.

آخرین Coronavirus

  • تعداد افراد آلوده در صدر 17,000.
  • مرگ و میر در چین آمار 361.
  • چین قول داد که عواقب آن برای مقامات که شانه خالی کردن از مسئولیت.
  • چینی بازار کاهش یافت اما آمریکا افزایش یافت.

عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند که خطر عفونت کم است در ایالات متحده برای عموم مردم اما اقدامات احتیاطی ضروری داده می شود کمی شناخته شده در مورد این ویروس که ظهور در هوبئی استان در شهر ووهان تنها چند هفته پیش و هنوز موجود است. ممنوعیت سفر را محدود و اثربخشی در این مرحله در شیوع و آمد با مجموعه خود را از عواقب و مقامات بهداشتی در حال کار به تعادل کنترل ویروس در برابر پیامدهای اقتصاد روابط اجتماعی و آزادیهای فردی.

“ما در یک مرحله که در آن بسیاری ناشناخته است و که باعث می شود آن را ترسناک و ممکن است وجود دارد تمایل به یک واکنش قوی تا بیشتر یاد گرفته است” گفت: علامت Mulligan, مدیر NYU Langone سلامت آن بخش از بیماری های عفونی و ایمونولوژی. “این یک زمان برای وحشت و یا واکنش افراطی اما به دنبال راهکار است.”

دو هفته قرنطينه و محدودیت در بازگشت به کار هستند بر اساس نگرانی است که مردم ممکن است قادر به گسترش این ویروس در طول به اصطلاح دوره کمون زمانی که آنها آلوده هستند اما در عین حال نشان دادن علائم. در حال حاضر برآورد با اپيدميولوژيستها در هر نقطه از محدوده دو روز به دو هفته تا حد زیادی بر اساس آنچه دانشمندان می دانند در مورد دیگر coronaviruses. کارشناسان در حال گمراهان در کنار احتیاط توصیه های بالا پایان است که مدت 14 روز برای نظارت و قرنطينه سلامت, کارشناسان می گویند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه نگران هستند شما در مورد جدید چینی coronavirus تبدیل شدن به یک موضوع در ایالات متحده آمریکا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

دانشمندان نمی دانند کامل جدول زمانی از زمانی که مردم عفونی. حداقل یک گزارش منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند توصیف یک بیمار در آلمان با عبور در امتداد ویروس قبل از توسعه علائم و یک راننده اتوبوس در ژاپن به تازگی آزمایش مثبت برای این ویروس پس از رانندگی گردشگران از ووهان هیچ یک از آنها تا به حال نشان داده شده است علائم شدید. سازمان بهداشت جهانی می گوید که بسیاری از این انتقال رخ داده است در بيماران علامت دار و با عبور در امتداد ویروس قبل از اینکه بیمار را توسعه داده است علائم نادر است اما ممکن است.

آشکار ممنوعیت سفر ممکن است خیلی دیر آمده به طور کامل جلوگیری از سرایت برخی کارشناسان می گویند. “در این مرحله گاو از طویله” گفت: مایکل Osterholm, مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست. “فکر می کنم که ما در حال رفتن به آن را متوقف کند با پایان دادن به سفر است نه در همه عملی است.”

جهانی بهداشت مقامات هشدار کشورها و بیمارستان ها برای آماده شدن برای مهار و پیشگیری از این ویروس در داخل مرزهای خود و تشویق آنها به شرکت در همکاری های بین المللی برای کمک به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی. نظارت, ردیابی و نظارت بر جداسازی افراد بیمار و حتی quarantining برخی افراد به احتمال زیاد معقول یا لازم از بهداشت عمومی نظر به توقف سریع گسترش ویروس کارشناسان می گویند.

عمومی-مقامات بهداشتی در حال کار به تعادل کنترل ویروس در برابر پیامدهای اقتصاد و آزادیهای فردی. بالاتر از یک کارگر سلامت صفحه نمایش یک مسافر در افغانستان در فرودگاه بین المللی کابل. عکس: Rahmat Gul/آسوشیتد پرس

رمان شیوع است که سرچشمه در چین در ماه دسامبر در حال حاضر به حداقل 23 کشورهای دیگر با بیش از 17000 موارد تایید شده و بیش از 300 مرگ و میر. بسیاری از موارد و مرگ و میر شده است در چین. اولین مرگ در خارج از چین 44 ساله در فیلیپین از ووهان شنبه رخ داده است با توجه به فیلیپین وزارت بهداشت.

فقط هشت نفر در ایالات متحده تایید شده است با این ویروس و اما یک حال سفر اخیر تاریخ به ووهان. عمومی-بهداشت مقامات قصد جلوگیری از بیشتر انسان به انسان گسترش در آمریکا

رمان coronavirus ندارد به نظر می رسد به عنوان مسری سرخک و یا به عنوان کشنده به عنوان سارس یا MERS نیز coronaviruses که به کشته شدن 10 درصد و حدود یک سوم از افراد آلوده بود. اما به نظر می رسد حرکت سریع و مرگبارتر از آنفلوانزای فصلی است که آلوده حداقل 19 میلیون نفر کشته و 10 ، 000 در ایالات متحده آمریکا تا کنون در این فصل با توجه به برآورد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در صورت عدم وجود واکسن برخی از بهداشت عمومی کارشناسان نگران هستند که پاتوژن ممکن است قادر به به طور مداوم گردش در سراسر کشور شبیه به یک ویروس فصلی. هدف عمومی آمریکا-بهداشت پاسخ این است که برای جلوگیری از پایدار گسترش با توجه به CDC هر چند این آژانس می گوید این انتظار بیشتر موارد و حتی از انسان به انسان انتقال است.

“ما یا آن را متوقف کند در حال حاضر و یا هرگز آن را متوقف کند” گفت: لارنس Gostin, مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون. “ما باید آماده برای این احتمال که این در حال رفتن به مانند آنفولانزای فصلی.”

عضویت در خبرنامه ثبت نام

کارشناسان بهداشت و درمان نیز توجه داشته باشید که برخی از سیاست ها می تواند بیش از حد. بیش از 60 ٪ از تمام موارد تایید شده هستند و فقط در هوبئی استان پس quarantining یا ممنوعیت هر کسی از بازگشت به آمریکا از همه از سرزمین اصلی چین است که یک نفس بیش از حد گفت: آقای Gostin که همچنین مدیر که همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. فرودگاه غربالگری و یا نظارت بر آنها را برای علائم که به احتمال زیاد بسنده کرد.

ممنوعیت سفر نیز اغلب همکاری های بین المللی و پيامدهای اقتصادی و اجتماعی است که برخی از کارشناسان می گویند می تواند آسیب های عمومی-بهداشت و درمان, پاسخ, به خصوص اگر کشور تبدیل مرموز تر در مورد خود را در مورد اعداد برای جلوگیری از سفر و تجارت عواقب.

دیگران می گویند آن را حس می کند که شرکت های هواپیمایی می خواهید برای جلوگیری از قرار دادن کارکنان خود را در معرض خطر و کشورهایی که می خواهید برای محافظت از شهروندان خود.

“در آغاز شیوع وجود دارد مه جنگ” گفت: ناتان Grubaugh, استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. “شما در حال تلاش به وزن دو انتخاب بد برای کشف کردن که بدتر است و من فکر می کنم در این مورد محدود سفر و تجارت بدتر است.”

وقتی که اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در هفته گذشته مقامات به صراحت گفت که این سازمان بود که در برابر هر گونه تجارت و محدودیت های مسافرتی قرار داده و در چین مانند امتناع از صدور ویزا و یا مرز بسته شدن. اما بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را اعلام کرد افزایش محدودیت های مسافرتی که پس از آن مقاومت مواجه از مقامات چینی.

در یک کنفرانس خبری مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام شیوع کروناویروس “بی سابقه” و اعلام جهانی بهداشت عمومی اورژانس. عکس: یوری Smityuk/TASS از طریق زوما پرس

عمومی-کارشناسان بهداشت همچنین ابراز نگرانی در مورد نگرانی های غیر ضروری و اطلاعات غلط گردش در ایالات متحده از جمله تبعیض و بیگانه ستیزی در برابر چینی ساکنان و یا حتی آمریکایی های آسیایی تبار که هرگز به چین گفت: دکتر Grubaugh.

در ایالات متحده بهداشت عمومی کارشناسان توجه داشته باشید که این ویروس نیست و یک خطر فوری برای عموم مردم و CDC در حال حاضر توصیه می کند در برابر اقدامات مانند پوشیدن ماسک.

“اگر شما اتفاق می افتد به راه رفتن پایین خیابان و عبور از کسی که با ویروس شما در حال رفتن به آن را گرفتن از آنها گفت: رابرت Citronberg, عفونی-متخصص بیماری های در حمایت از مراقبت های بهداشتی در ایالت ایلینوی است. به جای مقامات بهداشت و درمان در حال تلاش برای تبدیل ترس بیش رمان coronavirus به عمل برابر بیشتر تهدید فوری: “بسیاری از افرادی که نگران coronavirus حتی بدست واکسن آنفولانزا,” او گفت:.

ادامه مطلب

  • شیوع یک آزمون بزرگ چین سیستم یازدهم می گوید:
  • ویروس می بندد چین به دنیا گونه های اقتصاد جهانی
  • کارشناسان مسابقه به شکل از چگونه مسری Coronavirus است (Feb. 2)
  • چینی در خارج از کشور تبدیل به هدف سوء ظن بیش از Coronavirus (Feb. 2)
  • ایالات متحده تحمیل محدودیت ورود بیش از Coronavirus (Jan. 31)
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus (Jan. 29)

نوشتن به Brianna ابوت در brianna.abbott@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im