مقامات بهداشت بلوک چند شاهزاده Cruises کشتی

کالیفرنیا دستور داد شاهزاده بزرگ کشتی کروز به عقب ماندن از ساحل تا زمانی که همه مردم روی آزمایش برای coronavirus پس از حداقل یک سابق مسافر از اخیر کروز درگذشت ویروس. عکس: گارد ملی کالیفرنیا

آمریکا مقامات بهداشت هشدار داد آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر کروز و مسدود چند شاهزاده Cruises کشتی از ترک یا داکینگ در تلاش برای مهار هر گونه گسترش بیشتر coronavirus است که در حال حاضر آمار دو خط را voyages.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستور شاهوار شاهزاده برگزار می شود یکشنبه در سواحل فلوریدا با هزاران نفر از مردم در هیئت مدیره. آژانس با صدور یک هیچ-بادبان نظم شنبه سلطنتی شاهزاده خانم در لس آنجلس.

سومین کشتی بزرگ شاهزاده خانم خواهد حوض در اوکلند کالیفرنیا روز دوشنبه شروع به تخلیه مسافران خواهد شد که قرنطینه.

خدمه از کارناوال شرکت متعلق به کشتی ها بودند در حال آزمایش برای قرار گرفتن در معرض بالقوه در سفرهای قبلی از شاهزاده بزرگ که در آن یک سابق مسافر کشته و 21 نفر در حال حاضر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. شاهزاده Cruises گفت: خدمه منتقل شده است بیش از 14 روز پیش و بدون علائم است.

ناگهانی گسترش این ویروس گرفتار شده بسیاری از مقامات بهداشت تفریحی و مسافران با تعجب. هزاران نفر از آمریکایی ها در حال حاضر در سفرهای زمانی که مقامات ایالات متحده اعلام کرد که مرگ مرتبط با Grand شاهزاده خانم.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و مقامات بهداشت فدرال توصیه کرده اند که شهروندان ایالات متحده به ویژه کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی برای جلوگیری از سفر در کشتی های کروز.

“این می رود بدون گفت که اگر شما مسن, اگر شما از قبل موجود شرایط, شما باید مسائل را از بیماری های ریوی و بیماری های قلبی و یا شما شرایط پزشکی دیگر, من به شدت توصیه—تقریبا تقاضا—که شما را در یک سفر دریایی” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری.

رزرو برای جدید کشتی را فرو برد در هفته های اخیر مدیران صنعت می گویند. صدها نفر از مردم آلوده شد با Covid-19 در یکی دیگر از کشتی های الماس شاهزاده هنگامی که آن را از منوی view در ژاپن در ماه ژانویه است.

سخنگوی کروز گروه تجارت گفت: صنعت متمرکز بر توسعه تهاجمی طرح پاسخ به این ویروس است که می رود فراتر از های اخیر پیشرفت مانند preboarding کنترل دما و نمایش در سوار.

“من از ترس آسیب انجام می شود و آن را برای رفتن به گسترده” گفت: یک مدیر اجرایی از یکی کروز عملیات. “انتظار این است که لغو این سال می تواند به 50 ٪ برسد و رزرو برای سال آینده به پاییز یک درصد بالاتر است. ما هرگز دیده می شود قبل از این.”

شاهزاده Cruises گفت: آن بزرگ شاهزاده کشتی خواهد اسکله در بندر اوکلند در روز دوشنبه شروع به تخلیه مسافران در نیاز حاد مراقبت های پزشکی. این کشتی در حدود 2,400 مسافران و 1100 خدمه.

روز یکشنبه شاهزاده بزرگ شد و در حدود 10 کیلومتری ساحل انتظار در حالی که فدرال پرسنل به پایان رسید, شاخص های بندر برای کشتی از جمله قرار دادن یک حصار امنیتی. این طرح به پیاده مردم با علائم و در بیشتر نیاز به مراقبت های پزشکی برای اولین بار, سپس ساکنان کالیفرنیا که وجود دارد حدود 960.

“من می دانم که وجود دارد یک حس نا امیدی و سرخوردگی عمیق است که بسیاری از مسافران این کشتی را که آنها در حال گرفتن اطلاعات در زمان واقعی و من فقط می خواهم به اذعان کرد که نا امیدی” رژیم صهیونیستی. Newsom گفت. “ما باید شما به زودی به خانه و من می دانم که این یک زمان بسیار دشوار برای شما—یکی دیگر از 14 روز برای بسیاری از شما به قرنطینه شود.”

ذیل نمایش درمانی دیگر مسافران منتقل خواهد شد تا فدرال اداره می شود امکانات برای تست و انزوا در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان, شرکت, دولت فدرال و مقامات گفت. خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان سرنشین این کشتی که نمی اقامت در بندر اوکلند.

آخرین Coronavirus

  • مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا و واشنگتن آوردن تعداد مرگ و میر در ایالات متحده به 19; تعداد کل عفونت در حال حاضر 376
  • ژاپن و سنگاپور و مالزی تمام گزارش خود را به بالاترین تک روز افزایش می دهد و در موارد
  • کره جنوبی افزود 483 موارد در مجموع 6,797 و ایتالیا افزود 620 موارد جدید و 49 مرگ و میر در 24 ساعت قبل از آن گزارش جمعه شب

تشکر. Joaquin کاسترو (D., Texas) یک جفت توییتهایی ابراز نگرانی در مورد Grand شاهزاده مسافران رهبری برای قرنطینه در یک پایگاه نیروی هوایی در سن آنتونیو. “ما هنوز هم از این تست کیت ما نیاز به واقعا تعیین, جامعه, گسترش,” او گفت:.

پس از جلسه روز شنبه با کروز رهبران صنعت و فلوریدا, مقامات, معاون رئیس جمهور, Michael پنس گفت: آمریکا کشتی آغاز خواهد شد به افزایش ورود و خروج نمایش و ایجاد قرنطینه استاندارد, در میان دیگر اقدامات در پی این ویروس را گسترش.

“این امر می تواند زمان خوبی برای تمرین حس مشترک و برای جلوگیری از فعالیت های از جمله سفر در یک خط کروز است که ممکن است بی ارزش در معرض یکی به کروناویروس” آقای پنس گفت:, و اضافه کرد که “آن را بی خطر است برای سالم آمریکایی ها به سفر.”

خشم شاهزاده Cruises بود شروع به جوش در میان کسانی که با آسیب پذیر بستگان سرنشین شاهزاده بزرگ که می گویند آنها اخذ شده است سریع تر اطلاعات از گزارش های خبری از این شرکت است.

Karyn فولر گفت که او نگران است که او 83-سال-در-قانون LaVina فولر آیوا خواهد بود جدا از خواهر او کالیفرنیا ساکن هنگامی که مسافران در حال قرنطینه پس از خاموش کردن کشتی. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: ساکنان کالیفرنیا خواهد بود در قرنطینه امکانات در کالیفرنیا در حالی که ساکنان کشورهای دیگر برگزار خواهد شد در امکانات در جاهای دیگر.

از سالمند خانم فولر دارای نارسایی احتقانی قلب و مکانیکی دریچه قلب که نیاز مکرر آزمون برای تعیین همواره در حال تغییر دوز داروهای رقیق کننده خون.

“به یک عضو خانواده با او در حال رفتن به تاکید” Karyn فولر گفت. “آنها باید حفظ خانواده با هم.”

در ضمن کسانی که در شاهزاده بزرگ شد و در حال ارائه مشاوره در صورت نیاز با توجه به به روز رسانی به مسافران از کاپیتان کشتی.

“برخی از شما ممکن است داشتن یک زمان دشوار برای مقابله با این وضعیت پیش بینی نشده,” به روز رسانی گفت. “ما مرتب برای تلفن دسترسی به روت مشاوران که می تواند به ارائه پشتیبانی برای هر کسی که به آن نیاز دارند.”

شاهزاده خانم کروز مدیران گفت: آنها برای اولین بار آموخته شده در مارس 2 که یک فردی که تا به حال سفر قبلی سفر به مکزیک روی Grand شاهزاده آزمایش مثبت برای این بیماری است. مقامات گفت: فرد می تواند قرارداد این بیماری قبل از او رفت و در سفر.

این شرکت برقرار جدید روش های غربالگری به صورت شبانه روزی به مسافران و افزایش بهداشت روش در عروق است. آن است که ارائه دسترسی به اینترنت رایگان برای زمان مسافران و کاسته است برخی از سیاست لغو برای سفر از طریق مه 31.

سهام کارناوال Royal Caribbean Cruises Ltd. و نروژی کروز خط Holdings Ltd. سقوط کرده در حدود 30% به چندین ساله اخیر پس از پایان ماه ژانویه از دست دادن نزدیک به 19 میلیارد دلار در ارزش بازار همراه با توجه به FactSet.

شاهزاده Cruises در روز شنبه لغو شد هفت روز شاهزاده خانم رویال کروز خروج به مکزیک از لس آنجلس به عنوان آن گفت: CDC صادر بوش کروز “بدون بادبان نظم” تا زمانی که یک عضو خدمه که منتقل شده است به کشتی از گرند شاهزاده دو هفته پیش تست کردم برای این بیماری است.

شاهزاده خانم سلطنتی است لنگر در سواحل کالیفرنیا., و آیا هر مهمان در هیئت مدیره.

یکی دیگر از کشتی شاهوار شاهزاده خانم بود که برگزار شد و یکشنبه در سواحل فلوریدا به انجام coronavirus آزمون در دو خدمه که در حال انتقال به کشتی از شاهزاده بزرگ بیش از دو هفته پیش با توجه به بیانیه ای از شاهزاده Cruises.

خدمه بودند بدون علامت و “فراتر از CDC توصیه می شود 14 روز دوره کمون بیماری” شرکت گفت: “باید نمی مطرح هر گونه خطرات به سلامت و رفاه هر کسی روی ریگال شاهزاده خانم.”

پورت های باتلاقی گفت: اواخر یکشنبه CDC تا به حال برداشته آن بدون بادبان سفارش و آماده سازی ساخته می شد برای شاهوار شاهزاده خانم به بازگشت به بندر. مسافران در کشتی گفت: خدمه در حال آزمایش منفی است.

“آن مشترک برای خدمه اختصاص داده می شود به کشتی های مختلف بسته به تقاضا است. خدمه می تواند کار بر روی سه یا چهار کشتی در طول یک کروز فصل” یک مدیر اجرایی آشنا با این موضوع گفت. دو خدمه آمد به ریگال شاهزاده خانم از شاهزاده بزرگ در اطراف Feb. 26 اجرایی گفت.

شاهزاده Cruises گفت: از آن آغاز شده است چک کردن درجه حرارت برای همه مهمانان شبانه روزی کشتی های خود را و انکار شبانه روزی برای هر فرد با flulike علائم. آن را نیز منع شبانه روزی برای هر مسافری که سفر کرد و ظرف 14 روز از طریق چین, هنگ کنگ, کره جنوبی, ایران و یا بخشی از ایتالیا تحت مستند.

نوشتن برای ارین در Ailworth [email protected] و کوستاس در پاریس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im