بهداشت و درمان شرکت های بیمه ارائه تخفیف حق بیمه

Anthem Inc. مدیر عامل شرکت گیل Boudreaux در coronavirus جلسه توجیهی با شرکت های بیمه سلامت در کاخ سفید در ماه مارس است.

عکس: Al Drago/مهر نیوز

Anthem Inc. در حال پیوستن به رشد تعداد بیمه سلامت ارائه تخفیف حق بیمه به عنوان شرکت دیدن پس انداز از کاهش شدید آف در اعمال جراحی و سایر انواع مراقبت های لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرود گفت: آن را ارائه $2.5 میلیارد دلار به مشتریان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران در اشکال مختلف از جمله اعتبار حق بیمه از 10% به 15% در ماه جولای برای برخی از فرد policyholders و به طور کامل بیمه کارفرمایان. بزرگ بیمه گر شرح زیر است دیگران از جمله Premera Blue Cross Blue Cross Blue Shield of Michigan و اولویت سلامت و همچنین UnitedHealth Group ,Inc. که داده اند تخفیف به برخی از مشتریان.

“با تغییرات در مراقبت های بهداشتی استفاده به عنوان یک نتیجه از Covid-19 ما در حال بازگشت ارزش به ذینفعان ما از طریق تعدادی از مکانیسم” گفت: گیل Boudreaux مدیر اجرایی سرود است که در Indianapolis, Ind.

صنعت تحت فشار بودن توسط برخی از تنظیم کننده. Outlays برای ادعای کاهش یافته است در ماه های اخیر به بیمارستان متوقف اعمال جراحی الکتیو به بند به صورت بالقوه coronavirus خروش و بسیاری از بیماران سازی و روشن از اشکال دیگر مراقبت. این پس انداز به طور کلی به مراتب بیش از شرکت های بیمه هزینه های مربوط به Covid-19 coronavirus بیماری است.

“ما فقط احساس می کنند نیاز به مصرف کننده یک شکست گفت:” مایک Chaney, می سی سی پی را کمیسر بیمه, که گفت که او خواسته بیمه سلامت در دولت خود را به در نظر گرفتن مصرف کننده کاهش نرخ.

بیمه های خودرو که هم دیده می شود مدعیان سقوط به عنوان stay-at-home سفارشات نگه داشته و مردم در خارج از جاده ها شده است تهاجمی تر با تخفیف. بالا 10 باید تمام نورد مصرف کنندگان-برنامه های امداد رسانی.

بیمه سلامت هستند “نه پرداخت بسیار در راه ادعا می کند و باید خیلی افتضاح حق بیمه در آینده گفت:” مایک Kreidler بیمه کمیسر امور خارجه واشنگتن, که گفت که او نیز به منظور تشویق شرکت های بیمه سلامت به ارائه مالی معافیت به مشتریان. “این یکی که در آن من فکر می کنم شرکت های بیمه باید یک مسئولیت اخلاقی.”

بیمه اعطای تخفیف گفت: آنها همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود آنها پول کافی برای رسیدگی به هزینه برای بقیه سال. “هزینه های ما کاهش یافته است به طور غیر منتظره و قابل ملاحظه و ما معتقدم که ما باید اساسا پرداخت به جلو حق بیمه ما تا به حال جمع آوری شده در حال حاضر” گفت: Jeff Roe, مدیر اجرایی Premera صلیب آبی مستقر در مونتلیک تراس بشویید. اما او گفت: “ما در حال رزرو برخی برای آینده است.”

تحلیلگران گفته اند که شرکت های بیمه سه ماهه دوم سود می تواند تا به شدت به دلیل شیرجه رفتن در هزینه. CVS سلامت Corp. گفت: در اوایل ممکن است که آن ایتنا واحد دیده بود 30% کاهش در استفاده از خدمات مراقبت های بهداشتی در ماه آوریل به عنوان مثال. در علاوه بر این به disbursing برخی از پول به مشتریان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران, بیمه هستند به احتمال زیاد برای انجام هزینه های اختیاری در سه ماهه دوم که در آن امکان پذیر است گفت: Matthew نوعی ابگوشت سبزی دار روسی یک تحلیلگر با BMO Capital Markets.

“آنها نمی خواهند به گزارش سود ثروت باد آورده در میان خیلی در تنگنای اقتصادی,” او گفت:. “آن را فقط نمی خواهد به نگاه خوب است.”

بیمه سلامت ارائه نشده در سراسر-هیئت مدیره تخفیف حق بیمه گفت: آنها در حال حاضر می بینیم نشانه هایی که مراقبت های بهداشتی و تقاضا است ramping به بالا. Cigna Corp. گفت که “خیاطی بودجه ترتیبات به ارائه کمک های مالی برای مشتریان” از جمله تخفیف حق بیمه و اعتبار “که در آن مناسب است.” ایتنا است که نه ارائه تخفیف حق بیمه گفت: این کار با مشتریان برای “کمک به کاهش بار مالی بسیاری روبرو هستند” و این که این اقدامات برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

با اعطای حق بیمه اعتبار بیمه سلامت نیز به احتمال زیاد کاهش تخفیف که آنها می تواند در نهایت با توجه به مصرف کنندگان تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه گفته لری لویت یک مقام در قیصر بنیاد خانواده. این قانون نیاز به بیمه به صرف برخی از سهم حق بیمه—80 درصد به صورت فردی و کوچک-طرح کسب و کار و 85 درصد برای کارفرمایان بزرگ—در مراقبت های بهداشتی. اگر صرف نسبت می افتد بیمه مدیون تخفیف به مشتریان اما تخفیف به 2020 طرح نمی شود و جریان تا زمان سقوط 2021.

جوآن Budden مدیر اجرایی اولویت های بهداشتی میشیگان بیمه گفت: شرکت ها هنوز نمی دانند که اگر آنها را مدیون ACA تخفیف. “در پایان سال ما می تواند درست در ACA آستانه و لازم نیست برای دادن تخفیف, اما ما در حال دادن این در حال حاضر,” او گفت:. “ما می دانستیم که مشتریان ما شد و تلاش برای حفظ پوشش است.”

نوشتن به آنا وایلد Mathews در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>