بهداشت و درمان صنعت یدک کش-از-جنگ بیش از Coronavirus کمک

بوستون مرکز پزشکی کارکنان در داخل یک چادر در آن بخش اورژانس تریاژ منطقه استفاده می شود برای ارزیابی و درمان بیماران مبتلا به عوارض جدی در 20 مارس.

عکس: David L. رایان/بوستون گلوب/گتی ایماژ

اولیه پرداخت از $100 میلیارد فدرال همه گیر برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان باید در مجموعه ای از تقلا برای باقی مانده دلار با کسانی که با آب گرفتگی coronavirus بیماران خواستار اولویت است.

بسیاری از بیمارستان ها و گروه پزشکی صورت شیب دار ضرر و زیان clobbered با هزینه های بالاتر برای مراقبت از Covid-19 بیماران به شدت کاهش درآمد به دلیل لغو اعمال جراحی و بازديد منظم به سرعت سرایت—و برخی از فشرده توسط هر دو سناریو.

مقامات بهداشتی فدرال در هفته گذشته منتشر شد اولین 30 میلیارد دلار از 100 میلیارد دلار در گلدان است. اما پول اهدا شد بدون حسابداری برای همه گیر نقاط داغ مانند نیویورک و دیترویت که در آن تعداد بدحال Covid-19 بیماران افزایش یافت. به جای پرداخت ثابت شد به گذشته مدیکر billings. این تصمیم موجب داد و بیداد, آخرین نمونه از افزایش تنش میان دریافت کنندگان در طول مسابقه توسط کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جایزه بودجه امداد به سرعت به عنوان آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر مانت.

در حال حاضر بیمارستان ها و پزشکان در نقاط داغ می گویند که آنها باید ذینفع اولیه باقی مانده 70 میلیارد دلار. “کاملا به سادگی بودجه باید به دنبال Covid-19 بيمار” کنت Raske رئیس جمهور بیشتر New York, بیمارستان, انجمن گروه تجارت برای نیویورک بیمارستان گفت: در نامه ای به اعضای این هفته است.

اما در جای دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند نیاز خود را نیز وخیم به عنوان درآمد حاصل از تبخیر. “بهداشت و درمان روستایی در حالت بحران قبل از این بیماری همه گیر” گفت: دکتر سوزان Turney, مدیر اجرایی Marshfield کلینیک سلامت سیستم در Marshfield, Wis. “با همه چیز ما رو در حال حاضر ما واقعا نیاز به بودجه است که ثبات سلامت ما سیستم, بنابراین ما می تواند همچنان به زنده ماندن.”

مرتبط

 • نیویورک گسترش Coronavirus مستند
 • خانواده ها پیدا کردن راه هایی برای کمک به از صفحه اصلی
 • اندازه تا Coronavirus را ضربه به بازار کار
 • ووهان شروع آزمایش برای تعیین سطح ایمنی
 • گوشی های هوشمند Coronavirus آزمون ؟ نرم افزار خواهد گوش دادن به سرفه
 • پزشکان از سراسر ایالات متحده در حال کار داوطلبانه در شهر نیویورک
 • آنچه ما می دانیم درباره Covid-19 آزمایش و درمان
 • بیمارستان سعی کنید مانیتور گلوکز (قند) برای کاهش تماس با Covid-19 بيمار
 • آن را امن برای سفر به هر نقطه? خود را Coronavirus پاسخ سوالات

بیمارستان های در معرض خطر از بسته شدن باید بالاترین اولویت برای بودجه, پیش از آن با ثبات مالی باقی می ماند و ماندگار حتی در یک coronavirus نقطه داغ گفت: مگی Elehwany معاون رئیس جمهور در امور دولتی ملی بهداشت روستایی انجمن. “هنگامی که این بیمارستان نزدیک به آنها نزدیک برای خوب است.”

در روز سه شنبه مریلند قانونگذاران از جمله دموکرات ایالت کریس ون Hollen خواست سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر به تجدید نظر در پرداخت فرمول دلیل آن را شکست خورده به حساب نیاز بر اساس Covid-19 اعداد.

Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: در تماس با خبرنگاران روز چهارشنبه که بیشتر از بودجه می تواند اهدا می شود به عنوان اوایل این هفته. فرمول به دنبال اطمینان از بودجه توزیع شده برای بیمارستان ها در نقاط داغ و دیگران که نمی توانید به اندازه بودجه تحت فرمول مورد استفاده برای توزیع اولیه جوایز.

بیمارستان ها و پزشکان در حال بسته شدن بخش, برش, حقوق و furloughing و تخمگذار کردن کارکنان و گفت: بودجه این است که به فوریت مورد نیاز است. آمریکا و سرپایی مراقبت از ریختن 40,700 شغل در ماه مارس کار وزارت اطلاعات اولیه نشان می دهد. این ارقام بطور تطبیقی فصلی.

کلینیک مایو گفت: در این هفته آن را شروع می کردند نامشخص تعداد کارکنان در ماه مه و به حالت تعلیق در ساخت و ساز شده و می توانید ببینید 3 میلیارد دلار کاهش در درآمد این سال است. آن عامل از دست دادن بالغ بر $124 میلیون دلار در ماه مارس است. شعار بهداشت و درمان پارسیان. ملی بیمارستان های زنجیره ای, به گفته تحلیلگران این furloughed 500 کارمند به تعویق افتاد و بازی های خود را به کارگران حساب بازنشستگی. هر دو نسبت داده شده حرکت می کند به هزینه های بالاتر از همه گیر آماده سازی و درآمد از دست رفته از کمتر غیر ضروری پزشکی است.

داده های جدید نشان می دهد که چگونه تکه های از اقتصاد ایالات متحده مسدود در ماه مارس مدیران کسب و کار بگویید جمهور تهمت که خیلی بیشتر coronavirus تست مورد نیاز است برای دریافت آمریکایی بازگشت به کار و نیویورک تنظیم شده است به نیاز مردم سایش پوشش صورت در عمومی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: یوهانس Eisele/گتی ایماژ

به 2.2 تریلیون دلار اقتصادی-بسته محرک تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس شامل چندین اقدامات لازم برای قیف نقدی به بیمارستان ها و پزشکان. برخی از پرداخت پرداخت خواهد شد در طول زمان و یا باید بازپرداخت شود مانند یک پیشرفت در آینده انتظار مدیکر پرداخت. مدیکر خوی ارائه دهندگان $87 میلیارد دلار پیش پرداخت که وام از روز شنبه خانم ورما گفت.

این 100 میلیارد دلار, صندوق, اما, ارائه مستقیم کمک های مالی به بیمارستان و پزشک شیوه ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و به HHS عرض جغرافیایی گسترده ای در نحوه توزیع پول است.

بیمارستان ها و پزشکی گروه فشرده HHS به توزیع پول بلافاصله و لابی برای رقابت روش برای جایزه بودجه. انجمن بیمارستان های آمریکا, یک تجارت, گروه, پیشنهاد $25,000 در هر تخت بیمارستان با کمی بیشتر برای نقطه داغ بیمارستان. انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی که شامل مراکز آموزشی خواست پرداخت های بیمارستان است که به طور معمول درمان پیچیده بیماران و کسانی که با هجوم coronavirus موارد است.

HHS به جای پرداخت اول 30 میلیون دلار بر اساس گذشته مدیکر, billings, به استثنای پرداخت پرداخت می شود تحت مدیکر, مراقبت های مدیریت شده. روش برنده ستایش از آن با سرعت و سهولت از بیمارستان ها و مشاوران صنعت بلکه خشم برخی از بیمارستان ها و پزشکان و گروه پزشکی است که می گویند نیاز نبوده است در اولویت قرار گیرد.

“این راه نسبتا آسان برای به دست آوردن پول از اما بسیار ناقص راه بیش از حد” اریک زیمرمن بهداشت و درمان-مراقبت وکیل با McDermott خواهد شد و سنگ سنباده.

بیشتر

 • کارفرمایان ایالات متحده قطع 701,000 شغل در ماه مارس (فروردین 3)
 • بیمارستان پزشکان احساس فشار مالی (1 آوریل)
 • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار Coronavirus محرک لایحه (مارس 27)
 • بیمارستان های فشار عمل جراحی (16 مارس)

خانم ورما گفت: این سازمان به دنبال سرعت عمل در خواست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی “بنابراین با استفاده از مدیکر بازپرداخت شد سریعترین راه از آنجا که ما آن داده است.”

ارائه دهندگان خدمات در نقاط داغ را ببینید یک بخش خاص از آینده مالی او گفت: اما در دور بعد نیز با هدف کمک به ارائه دهندگان خدمات در پریشانی مالی پس از بسته شدن خدمات برای حفاظت از سلامت عمومی است. “وجود دارد ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور که قادر به کار” خانم ورما گفت.

متخصصان اطفال بیمارستان کودکان و ایمنی-net بیمارستان شد تا حد زیادی از سمت چپ دور اول به دلیل آنها کمی از مدیکر و به جای دیدن بسیاری از بیماران مبتلا به پزشکی گفت: گروه تجارت به نمایندگی از ارائه دهندگان. پزشکی نبود در نظر گرفته شده در اولیه توزیع فرمول.

بوستون مرکز پزشکی گفت: تا کنون برای مراقبت در حدود 500 بيمار مبتلا به Covid-19 با نزدیک به 190 در ایمنی-net بیمارستان از شنبه.

کیت والش, بوستون, مرکز پزشکی, مدیر اجرایی گفت: آن را دریافت حدود 12.8 میلیون اول 30 میلیارد دلار در بیمارستان امدادی. در ضمن بیمارستان در حال از دست دادن 5 میلیون دلار در هفته در درآمد و انتظار می رود تا پایان سال مالی در سپتامبر. 30 با یک عامل از دست دادن حداقل 50 میلیون دلار پس از حسابداری برای فدرال کمک خانم والش گفت. Covid-19 بیماران اغلب نیاز شدید و طولانی مدت در بیمارستان می گوید. بیمارستان در کمتر سخت ضربه جوامع می تواند بازیابی از همه گیر اختلال بیشتر به سرعت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

خانم والش خواست HHS به پرداخت کمک های مالی به کسانی که در نقاط گرم و کسانی که با سهم بیشتری از تخت خود را اختصاص داده شده به Covid-19 بيمار. او همچنین خواست HHS در نظر گرفتن نیازهای بیمارستان ها که به طور معمول برای مراقبت از تعداد بیشتری از بیماران تحت پوشش خدمات درمانی که به طور معمول می پردازد نرخ پایین تر از بیمه تجاری.

در عین حال بیشتر کمک های ضروری و مورد نیاز برای تمام بیمارستان ها در میان ادامه داد: در پاسخ به همه گیری و ادامه توقف برنامه ریزی شده به روش انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: در نامه ای به ثانیه. پنج شنبه آذر. “در نتیجه کاهش حجم و درآمد تهدید ثبات مالی بسیاری از بیمارستان” نامه است.

باقی مانده 70 میلیارد دلار هدف برخی از نقاط داغ که نمی بینم اولویت بندی بودجه اولیه پرداخت اما HHS باید شامل تمام بیمارستان ها در توزیع باقی مانده وجوه نامه است.

Marshfield کلینیک درآمد عامل سقوط حدود 70 میلیون دلار در ماه مارس پس از آن متوقف انتخابی عمل جراحی و مراقبت های معمول های غیر انتفاعی سیستم بیمارستان گفت. آن شش بیمارستان در سراسر شمال ویسکانسین عمدتا در مناطق روستایی و دیده نمی هجوم coronavirus موارد به عنوان بيمارستان در جای دیگر باید یک سخنگوی گفت.

اما ترافیک در آن درمانگاه های سرپایی سقوط 70 درصد پس از Marshfield, متوقف, روش انتخابی مارس 18, و بستری در بیمارستان کاهش یافته و 40% دکتر Turney گفت.

Marshfield نیز افزایش خود را صرف آماده شدن برای انتظار coronavirus موارد است. ترکیب فشار مالی مجبور به سیستم کردند کارگران است. بیمارستان های روستایی اصلی کارفرمایان در جوامع خود به گفته دکتر Turney. “ما از فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز و بانک ها. این می تواند یک مارپیچ رو به پایین.”

Marshfield, درمانگاه, دریافت 18 میلیون دلار از محرک اولیه, توزیع, دکتر Turney گفت: “که کمتر از یک چرخه حقوق و دستمزد.”

نزدیک به 140 گروه پزشکی و انجمن ارسال یک مارس 7, نامه درخواست آقای آذر به HHS رئیس به تخصیص یک ماه از پرداخت برای پزشکان و پزشکان دیگر. “ما می خواهیم در این بخش به ارائه فوری کمک های مالی گفت:” نامه امضا شده توسط گروه هایی مانند انجمن پزشکی آمریکا و آکادمی آمریکایی طب اورژانس.

مرتبط

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نوشتن به ملانی ایوانز در [email protected] و استفانی زره در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im