سر تا برگ افرا. کانادا eyeing یکی دیگر از ملی آیکون.

کانادا ممکن است فقط یک آیکون جدید به لطف یک گروه از علاقه مندان به هل دادن به اتخاذ ملی گلسنگ.

این همه ممکن است به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی سرمایه گذاری در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما آن را در یک زمان آمد که افرادی که خسته از بودن cooped در خانه های خود در حال اتصال مجدد با طبیعت مانند قبل از هرگز. آن هم زمانی که مردم در مقابله با جهانی آسیب پذیری که خواستار همکاری جهانی برای ضرب و شتم آن در حال بازنگری سیستم های پیچیده.

بیش از 18,000 کانادایی وزن در یک رای سازماندهی شده توسط کانادا موزه طبیعت در اتاوا. ستاره نوک گوزن گلسنگ که شبیه یک تشک نرم و پرزدار گل کلم پیروز با 26.6 درصد آرا. در حال حاضر نتایج خواهد گذاشت به بخش کانادا میراث را در نظر بگیرید.

آن را مشکوک است که یک پلان هرگز سرنگون افرا کانادا و اصلی نماد ملی. اما Troy McMullin یک lichenologist قرار می دهد قلب به دفاع از خود. “چرا یک درخت مهم تر از گلسنگ? به دلیل آن را بزرگ ؟ ” او می گوید. “ما باید درک چیزهای کوچک در زندگی, چرا که همه آنها بخشی از یک سیستم زیست محیطی است که ما بخشی از.”

تورنتو

برخی از جهان بزرگ همکاران فقط ممکن است زندگی می کنند در حیاط خلوت خود را.

آنها بخشی قارچ و جلبک و یا سیانو باکتری ها زندگی در همزیستی. و آنها را می توان در هر قاره در جهان است. در کانادا و بسیاری از ساکنان ممکن است تشخیص گلسنگ از پارک های محلی و یا مورد علاقه مسیرهای پیاده روی پیاده روی اما آنها می شود به نام آنها تا به حال.

یک گروه از علاقه مندان به هل دادن به جلو با یک طرح به کانادا به اتخاذ یک “ملی گلسنگ.” و بیش از 18,000 کانادایی وزن در یک رای سازماندهی شده توسط کانادا موزه طبیعت در اتاوا. ستاره نوک گوزن گلسنگ که شبیه یک تشک نرم و پرزدار گل کلم پیروز با 26.6 درصد آرا. در حال حاضر نتایج خواهد گذاشت به بخش کانادا میراث را در نظر بگیرید.

این همه ممکن است به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی سرمایه گذاری در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما توبی Spribille که مطالعات گلسنگ به symbioses در دانشگاه آلبرتا می گوید بر خلاف آن آمده است در زمانی که مردم در حال اتصال مجدد با طبیعت است. آن هم زمانی که مردم در مقابله با جهانی آسیب پذیری که خواستار همکاری جهانی برای ضرب و شتم آن در حال بازنگری سیستم های پیچیده.

“چیزی در مورد گلسنگ است که نیروهای مردم را به فکر می کنم در مورد کار با هم,” او می گوید. “چون به محض اینکه مردم متوجه است که آن را به یک همزیستی … آن می شود آنها را به فکر کردن در مورد موجودات زنده که با هم کار کنند با یکدیگر.”

چه تر است, لیکن, نمونه یک نوع از ثبات است که تحمل برای میلیون ها سال او اضافه می کند. “گلسنگ است که اساسا یک شیشه به دنبال به راه بودن است.”

Troy McMullin

ظریف sunburst گلسنگ (Xanthoria elegans) شایع ترین است در خط ساحلی صخره ها در سراسر کانادا و در استخوان ها و سنگ ها در قطب شمال. حضور این گونه توسط شکارچیان به محل لانه و لانه.

اگر به تصویب رسید و کانادا را تبدیل به اولین کشور در جهان و به رسمیت شناختن کامپوزیت ارگانیسم (فقط کالیفرنیا رفته تا کنون که این تصمیم برای دولت توری گلسنگ در سال 2015).

کانادا در میان بالاترین پلان زیست توده در جهان و رقابت با روسیه است. آنها فراوان در boreal جنگل ها و در سراسر قطب شمال. این اولیه زمستان منبع غذایی برای یکی از کانادا, محبوب ترین, حیوانات, گوزن کانادایی که زینت کانادا در سه ماهه فراهم می کند و تودرتو و استتار برای گونه های دیگر است. آن استفاده شده است برای اولین بار توسط سازمان ملل در رنگ و پزشکی است. برخی از رفع اتمسفر نیتروژن خاک و جلوگیری از فرسایش. آنها همچنین شاخص آلودگی هوا.

این پروژه با هدف تولید “آگاهی بیشتر از این بسیار مهم است که آن را در همه جا که هیچ کس به نظر می رسد به دانستن در مورد می گوید:” تروی McMullin یک دانشمند محقق و lichenologist با کانادا موزه طبیعت.

برای بسیاری در کانادا و سراسر جهان, طبیعت تبدیل شده است یکی از تنها فرار از پر و یا در نزدیکی مستند به عنوان ساکنان خواسته شده است به ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19. بسیاری از مردم برای پیدا کردن آرامش در ارتباطات جدید به جهان طبیعی یا در پشت حیاط خود را و یا منطقه پارک.

این خبرنگار باعث شده رای را به دختر خود را در یک پلان شکار در تورنتو را که در آن شعله شمع گلسنگ شد موضوع بداهتا علوم کلاس.

سارا میلر Llana/کریستین ساینس مانیتور

این خبرنگار 9-year-old daughter بررسی یک محصول از شعله شمع رشد گلسنگ بر روی یک درخت در پارک تورنتو, مارس 27 سال 2020 است.

در این مسابقه که نتایج منتشر شد امروز هم زده شور و شوق در مورد گلسنگ که حتی سازمان و برخی از رای دهندگان خود ، انتخاب میان هفت گلسنگ (تنگ کردن از بیش از 2500 گونه در کانادا) با نام مشترک دارای کک مک, pelt, موی دم اسب زیبا, sunburst و البته برنده ستاره نوک گوزن های شمالی وجود نداشت و عدم علاقه و یا بخش.

در یک ق موضوع قبل از رای گیری پیچیده یک کاربر نوشت: “این چیزی است که من تا به حال هیچ ایده خواهد بود برای من مهم است. رای دادند.”

یکی دیگر: “من خوشحالم که این فرصت برای من انجام وظیفه ملی.”

یک کاربر گانینگ برای برنده نوشت و آن را به وضوح برتر “به تمام پلان. هر کسی که می گوید در غیر این صورت یک احمق است.” و یک صدای مخالف: “مشترک دارای کک مک پوست خام و یا می میرند.”

Troy McMullin

مشترک دارای کک مک پوست خام گلسنگ (Peltigera aphthosa) پتو خزه خاک و پایین بوته ها در معرض مناطق مرطوب در سراسر کانادا و به قطب شمال. نزدیک به نیمی از همه شناخته شده در سراسر جهان در حال وقوع در کانادا.

این همه نشان می دهد یک شور خاصی در جهان لیکن حتی اگر lichenologists اصرار آنها به عنوان متعصب به عنوان birders. در سال 2015 یک شبیه رای در کانادا تبدیل تفرقه بر رقیب شایستگی از لون و خاکستری جی; در پایان هیچ پرنده ملی انتخاب شد.

هنوز دکتر McMullin مذاکرات در تن است که مطابقت با گلسنگ’ رنگارنگ نام. “در تمام طول boreal forest آنها در حال چکیدن از درختان,” او می گوید. “من به آنها تماس بگیرید مرجان از جنگل با این رنگ های روشن و درخشان شگفت انگیز اشکال و اشکال است.”

آیا ملی گلسنگ همیشه می تواند به عنوان جهانی قابل تشخیص به عنوان افرا ملی این کشور درخت باقی مانده است دیده می شود. اما دکتر McMullin قرار می دهد قلب به دفاع از خود. “چرا یک درخت مهم تر از گلسنگ? به دلیل آن را بزرگ ؟ ” او می گوید. “ما باید درک چیزهای کوچک در زندگی, چرا که همه آنها بخشی از یک سیستم زیست محیطی است که ما بخشی از.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>