رئیس مطابقت با پدر و مادر هدایت اجتماعی فاصله در Coronavirus بحران

IAC را Joey لوین در سال گذشته است. او می گوید این شرکت برندها به دنبال برای دیدن چگونه ما می توانید تصویری را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.’

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

از آنلاین دوستیابی به خانه-تعمیر کمک برخی از بزرگترین کسب و کار در IAC/InterActiveCorp. ‘s نمونه کارها ساخته شده است فرد در تعامل اجتماعی است. مدیر اجرایی جوی لوین چالش کمک را مجددا آنها را برای اجتماعی فاصله و سرعت.

چند IAC برندها نبوده و متاثر از coronavirus باعث مستندات در هفته های اخیر: بسیاری از خانه-بهبود پیمانکاران که کار را از طریق لب Homeservices Inc.’s HomeAdvisor و angie’s List دیده می شود کسب و کار خشک کردن. بازی که شامل وب سایت های دوستیابی مانند آتش زنه و OkCupid تغییر به ویدئو تاریخ.

در ضمن IAC را در پلت فرم های ویدئویی Vimeo است دست و پنجه نرم با افزایش تقاضا برای زنده جریان ویدئو ها و حوادث از راه دور کلاس های یوگا و خدمات کلیسا. Care.com یک بازار برای نگهداری از کودکان و دیگر مراقبان است waiving هزینه های مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری است که نیاز به مراقبت کمک می کند در طول بیماری همه گیر.

IAC توافق برای خرید Care.com در ماه دسامبر نه ماه پس از وال استریت ژورنال تحقیقات نشان داد که مراقب شبکه ارائه شده محدود به یک بررسی همه جانبه از آن مراقبان. IAC گفت: Care.com همچنان به ساخت در مراحل آن در سال گذشته به منظور تقویت امنیت و اعتماد در سایت.

The 40-year-old آقای لوین برداشت توسط IAC رئیس و موسس Barry Diller منجر به برگزاری شرکت در سال 2015 به تازگی صحبت کرد و به مجله از خانه اش در Amagansett n. y. اینجا ویرایش گزیده ای:

وال استریت ژورنال: که IAC برندها در حال صدمه زدن به بسیاری از این بیماری همه گیر?

آقای لوین: بالا Homeservices با این نسخهها کار با 250 ، 000 کسب و کارهای کوچک است که حدود دو میلیون کارمند—نقاشان برق و پیمانکاران. زمانی که آنها مجاز به رفتن به خانه کسی نیست و کسانی که کسب و کار شما ضربه. ما شده ایم در تلاش برای حرکت به محیط نظارتی فدرال محرک کمک به کشف کردن که چگونه به مطمئن شوید که این کسب و کارهای کوچک دسترسی به وام.

وال استریت ژورنال: چگونه است که راه شما را مدیریت را در همه گیر?

آقای لوین: ما هرگز استفاده می شود به انجام یک تماس یا دیدار با تمام مدیران عامل شرکت IAC. ما می توانم در یک شام یک بار در سه ماهه. اما ما در حال حاضر انجام بارگیری در این هفته مدیر عامل شرکت تماس بگیرید که در آن همه مراقبت آنچه که کسب و کارهای دیگر انجام می دهند. این کمک می کند آنها را قرار داده و تجربه خود را در زمینه به دلیل همه تجربه کاملا جدید زمین و گرایش های جدید.

وال استریت ژورنال: چه یک مثال از که ؟

آقای لوین: ما NurseFly یک کسب و کار جدید برای ما و یک کسب و کار کوچک با تعداد کمی از کارکنان. این مسابقات پرستاران به دنبال کار با افراد استخدام برای بیمارستان ها و یا سایر مراقبت های بهداشتی و امکانات. شما می توانید تصور کنید که چگونه مشغول کسب و کار خود است.

ما در مدیر عامل شرکت تماس بگیرید و NurseFly گفت: آنها غرق شد. برخی از شرکت های دیگر نیست در حال حاضر, بنابراین منجر IAC همکاران جمع آوری شده استخدام سراسر همه کسانی که کسب و کار و گفت: “اجازه ساخت این NurseFly شغل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” یک شبه NurseFly به عنوان بسیاری از استخدام به عنوان آن را به حال کارکنان که در حال تلاش برای پر کردن این مشاغل در NurseFly در حال حاضر.

‘شما می توانید تمام فاجعه برنامه ریزی در جهان است, اما شما همیشه می توانید شگفت زده می شود.’

— جوی لوین IAC اجرایی

وال استریت ژورنال: چگونه است که مطابقت با تنظیم آن آنلاین-آشنایی با مدل کسب و کار اجتماعی فاصله?

آقای لوین: ما اولویت تصویری. ما تا به حال تصویری شروع به رول کردن در یک بازی گروه سایت مقدار زیادی از ماهی است. ما در حال حاضر به دنبال در تمام محصولات ما در چگونه ما می توانید تصویری را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

تصویری شده است در نقشه راه ما در مطابقت شاید چندین بار در چند سال گذشته و هرگز آن را واقعا گیر کرده است. مردم نبودند که تحمل عیوب تصویری. حالا شما ببینید این اتفاق می افتد همه در سراسر کسب و کار. آن را تبدیل شدن به راه و قابل قبول تر در دوستیابی.

وال استریت ژورنال: چگونه است Care.com معطوف به پاسخگویی به نیازها و نگرانی های مردم نیاز به مراقبان?

آقای لوین: مراقبت.com واقعا گالوانیزه در اطراف این سوال که “چگونه ما می تواند کمک به مراقبت از کودکان به افرادی که واقعا به آن نیاز دارید در حال حاضر؟” آنها انجام داده ایم برخی از بسیار سرد کار بود در رود آیلند, جایی که آنها در حال گرفتن معلمان که در غیر این صورت قادر به کار به ارائه مراقبت از کودکان برای کارگران که نیاز به کار در بیمارستان.

همه کشورها باید حک شده خاص تقدیر برای مراقبت کارگران و بیش از یک دوجین یا در گفتگو با ما و یا با استفاده از Care.com به عنوان رفتن به پلت فرم برای ارائه به کارگران آمریکایی با دسترسی به مراقبت.

رئیس جمهور تهمت به او می گوید — نه فرمانداران — باعث می شود تماس نهایی در بازگشایی اقتصاد طوفان و گردباد در ایالت های جنوبی ترکیب ویروس تلاش و آمازون می افزاید: بیشتر کارکنان برای رسیدگی به حمل و نقل از موارد غیر ضروری. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: کریس Pizzello/AP

وال استریت ژورنال: چگونه است که پرداختن به آن سرایت نگرانی های که می آیند تا زمانی که مراقبان آمده به خانه های مردم?

آقای لوین: ما می خواهیم همه خانواده ها و مراقبان به دنبال دستورالعمل CDC از جمله شستن مکرر دست و اجتماعی فاصله و مراقبان و خانواده ها هشدار یکی دیگر از هر گونه علائم یا مسائل.

Care.com تمرکز کرده است چه می آید بعدی. در بالای لیست ما: آمریكا به عنوان مراقبان کارگران ضروری برای تست آنتی بادی. اگر این بحران به ما آموخته است هر چیزی, آن چه وابسته به اقتصاد ما این است که در مراقبت به رشد است. حصول اطمینان از مراقبان دسترسی به تست آنتی بادی است که یک گام مهم برای راه اندازی مجدد آن.

وال استریت ژورنال: چه نوع مشاوره است Barry Diller دادن شما در حال حاضر ؟

آقای لوین: Barry است خوش بین و خوش بینی است که واقعا مهم است در حال حاضر. او بیمار شده است که یک دارایی برای IAC برای یک زمان بسیار طولانی است. صبور بودن معنا نیست که به دست یک لحظه اما برای درک آنچه در محیط فعلی است. و محیط زیست در حال حاضر چیزی است که ما از طریق ارائه شما از نظر مالی سازمان به انجام این کار است.

وال استریت ژورنال: چه یک درس بزرگ به شما آموخته ام از همه گیر?

آقای لوین: شما می توانید تمام فاجعه برنامه ریزی در جهان است, اما شما همیشه می توانید شگفت زده می شود. مهم نیست که چقدر خوب همه چیز نگاه شما رو برای حفظ قدرت از ترازنامه و برخی از انعطاف پذیری. قدرت از چیزهایی مانند سرمایه در گردش مسائل زیادی در لحظات مانند این.

نوشتن به پاتریک توماس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de