New Orleans

مدرسه غیبت شد و نادر برای لورنزو الیوت درام عمده ای از جورج واشنگتن کارور گروه دبیرستان اینجا را در نیواورلئان و یک رول افتخار دانشجو با 96% حضور رای دادن. به طوری که او نمی آمد به مدرسه در صبح دسامبر در سال 2015 یک مددکار اجتماعی به نام خانه خود را.

خانواده اش گفت که پلیس تا به حال او را برداشت. او متهم شد که یک گریز راننده برای دو تن از پسرعموهای خود را که دستگیر شده بود برای سرقت از کسی در شرق نیواورلئان. چرا که او 17, لورنزو متهم شد به عنوان یک فرد بالغ در لوئیزیانا. با وجود موفقیت های او نگران است که آموزش و پرورش خواهد بود از خط خارج.

“من می بینم خیلی از بچه ها مثل من از دست رفته به سیستم” لورنزو می گوید. “اما من تا به حال پشت من.”

به طور خاص, لیزا ماریا رودز یک مددکار اجتماعی در کارور در زمان شروع به پریدن کرد به عمل است. در اوایل زندگی حرفه ای خود را زمانی که او را به عنوان یک اسپانیایی-معلم زبان خانم رودز شاهد بود که چگونه زندان فرستاده جوان و امیدوار کردن مردم سخت به معکوس کردن مسیر. “دانش آموزان خواهد بود از دست رفته از کلاس. من می خواهم به خانه و پیدا کردن که آنها می خواهم دستگیر شد,” خانم رودز می گوید. “آن نگهداری می شود اتفاق می افتد.”

چرا که بسیاری از دانش آموزان نمی تواند استطاعت حتی متوسط وثیقه آنها اغلب ماند در زندان برای ماه ها و گاهی سال – در انتظار محاکمه است.

چند ساعت پس از خانم رودز در مورد شنیده لورنزو بازداشت او نوشت: جزئیات نامه ای به بازپرس قاضی به ارائه متن در مورد طبل بزرگ که رفت و فراتر از این مختصر حادثه خلاصه که دستگیری افسران تا به حال عرضه شده است. صبح روز بعد او رفت و به Orleans Parish کیفری دادگاه منطقه برای ارائه این نامه در فرد است.

لورنزو بازداشت تبدیل به یک نقطه اوج برای خانم رودز: او قول داد به ارتکاب هر زمان لازم بود به مدافع برای حدود 200 نفر از دانشجويان در کارور – نزدیک به 1 در 4 – کسانی که نیاز به کمک های حقوقی در هر سال.

Cheryl Gerber/به گزارش Hechinger

لیزا ماریا رودز (مرکز) یک مددکار اجتماعی است که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به دادگاه-درگیر, دانش آموزان, بازدید اعضای یک کلاس در جورج واشنگتن کارور دبیرستان در نیواورلئان.

امروز او اجرا می شود یک پروژه است که یکی از این تنها در نوع خود در کشور است. او و یک تعداد انگشت شماری از گروه های جوان کمک افرادی که گرفتار قانون و همه بیش از حد اغلب سقوط از طریق ترک در سیستم آموزش و پرورش. آنها همچنین آموزش معلمان به ارائه کمک. ایده این است برای حمایت از دانش آموزان در راه پدر و مادر خود را اغلب نمی تواند و نگه داشتن آنها را از تبدیل شدن به یکی دیگر از ترک تحصیل آمار – و یا حتی بدتر.

عدالت کارشناسان در سراسر کشور می توانید نام چند مدرسه دیگر پروژه های مبتنی بر مانند خانم رودز’ است که در آن معلمان تبدیل شده اند در خارج از طرفداران برای دانش آموزان است.

“من نمی بینم بسیاری از معلمان در نظر گرفتن زمان از مدرسه برای رفتن به دادگاه می گوید:” رابرت شوارتز پژوهشگر در دانشگاه را جیمز Beasley دانشکده حقوق در فیلادلفیا. “اغلب آنها نمی توانند.”

هنوز هیچ کمبود دانش آموزانی که نیاز به کمک. بیش از 1.6 میلیون جوانان تا سن 20 دستگیر شدند در سراسر کشور در سال 2018 با توجه به وزارت دادگستری داده است. تعداد 2 میلیون سال لورنزو دستگیر شد.

در تگزاس یک مطالعه منتشر شده در سال 2011 که خار از طریق بیش از 900,000 مدرسه سوابق متوجه شد که 1 در دانش آموزان 7 تا به حال تماس با اطفال سیستم عدالت در وسط یا دبیرستان سال است. آن را شامل نمی شود و کسانی که به پایان رسید تا در دادگاه.

در زمان لورنزو بازداشت هیچ مدرسه ای در نیواورلئان همواره در آن دانش آموزان در دادگاه حتی اگر لوئیزیانا حبس رای در صدر ملت با 776 زندانی در هر 100 ، 000 نفر. در عین حال خانم رودز بود مصمم به انجام کاری. “مربیان می توانند این تغییر,” او می گوید.

مدرسه کارکنان مثل خانم رودز با تمرکز بر آنچه که بهترین برای یک دانش آموز می تواند نفوذ دادگاه به تغییر تمرکز خود را.

“به طور معمول قضات و دادستان ها نگاه کنید بیشتر دقت درخواست در صورت وجود شواهد کافی برای مورد قبل از آنها می گوید:” آنه لی مدیر اجرایی TeamChild که به ارائه مشاوره حقوقی رایگان برای سیاتل جوانان برای بیش از 20 سال است. “اما [خانم رودز] درخواست قاضی در نظر گرفتن فرزند و چگونه بازداشت تاثیر خواهد گذاشت که در آموزش و پرورش. او را قطع آنچه خواهد بود که البته طبیعی برای کودکان و نوجوانان است که ممکن است باید از این منابع به خود را.”

روز پس از دستگیری لورنزو, دستبند برای اولین حضور خود را در دادرس دادگاه حوصلگی به اهل بیت جعبه و نشسته در یک ردیف از مردان چادری در نارنجی jumpsuits. او تا به حال شده است از طریق بسیاری در زندگی جوان خود را در حال رشد در یک مکان عمومی-توسعه مسکن که در آن او و دو تن از پسرعموهای خود را زد و با یک جمعیت که اغلب منحرف به مشکل. “من قرار بود مرده و یا در زندان,” او می گوید. “این چیزی است که خانواده می گویند.”

سپس او را دیدم خانم رودز مشاور با مدافع. “من تو را دیدم که آنها در خارج وجود دارد برای مبارزه با من,” او می گوید. “این به من امید داد.”

بازپرس قاضی نمی بخوانید خانم رودز’ نامه. او به سادگی در نگاه این مسئول گفت: آن را جدی و تند پیوند است که لورنزو خانواده نمی تواند استطاعت.

لورنزو وکیل به او گفت که در حالی که دادستان منطقه تصمیم گرفت که آیا برای قبول پرونده های خود را, او می تواند انتظار می رود به صرف بعد از دو ماه در زندان و خارج از کلاس درس.

خانم رودز شروع به کار با عصبانیت پشت صحنه برای درام عمده را آزاد کند. در همان زمان مجموعه ای جدید از دانش آموزان وارد کارور با مسائل مختلف حقوقی.

هر چند کارور بدن دانش آموز شده بود نزدیک به 100% آمریکایی آفریقایی برای سال های مدرسه مانند آن خواهر مدارس در نیواورلئان در دانشگاهی آکادمی منشور-سازمان مدیریت – در حال حاضر شروع به ثبت نام اولین گروه از مهاجران غیر مجاز. بسیاری مهاجرت کرده بودند به تنهایی و یا با دیگر کودکان بدون همراه توسط بزرگسالان از هندوراس گواتمالا و السالوادور و نیکاراگوئه فرار از خشونت. مقامات مهاجرت قرار داده و هزاران نفر از این کودکان در نیواورلئان با اعضای خانواده که تا به حال کشیده شده به منطقه توسط مشاغل چند سال قبل به عنوان آب گرفتگی شهر بازسازی شده از طوفان کاترینا.

تقریبا بلافاصله دانشجویان جدید نیاز به کمک به شروع به دنبال به خانم رودز مسلط اسپانیایی بلندگو که مهاجرت از کلمبیا. یکی از کارور اولین مهاجر واردان بود مونیکا زلایا که ثبت نام به عنوان دانشجوی سال اول پس از خسته کننده 17-روز سفر به ایالات متحده است.

در حال رشد در, Choluteca در جنوب هندوراس مونیکا شناخته شده بود به زحمت کش. در حالی که او عموزاده خواهد اجرا کردن بازی فوتبال بعد از مدرسه او می خواهم به خانه به پایان مشق شب خود را. “مونیکا شما همیشه در حال فکر کردن در مورد آینده” عموزاده او را به او بگویید.

هنگامی که او راه می رفت در کارور درب او می دانست که یک انگلیسی جمله: “سلام من مونیکا.” درست به شکل او شروع به مطالعه در اواخر شب به تکرار عبارات و یادگیری واژگان جدید از زبان انگلیسی ضبط شده او بررسی از کتابخانه.

Cheryl Gerber/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

مونیکا هندوراس هندوراس که به آمریکا به عنوان یک مهاجر غیر مجاز رو او اقامت مقالات در حالی که در دبیرستان در New Orleans فارغ التحصیل شد و با یک راست است و در حال حاضر در کالج.

در Monica درخواست خانم رودز ارتباط او با یک وکیل است که می تواند کمک به شروع روند درخواست برای اقامت. دیگر دانش آموزان مهاجر خواسته خانم رودز به همراه آنها به دادگاه مهاجرت یک محل که در آن پدر و مادر بودند که زندگی در این کشور غیر قانونی شد و با احتیاط از رفتن. در ابتدا او بیشتر فراهم زبان تفسیر. اما خانم رودز نیز شاهد شباهت های بین جنایی و دادگاه مهاجرت. در هر دو حضور او در دادگاه آرام ترس و ارائه متن به قضات گرسنه برای اطلاعات بیشتر.

“در دادگاه جنایی شما گفت:” این بد نیست بچه, قاضی. این یک بچه است که در حال توسعه در حال رشد و تلاش برای پیدا کردن راه خود” می گوید: “آقای شوارتز. “آن را می گوید دادگاه” این کودک است که به خوبی پشتیبانی می کند. شما می توانید یک خطر با این کودک است.'”

آقای شوارتز که شرکت تاسیس و نوجوانان مرکز قانون در پنسیلوانیا در سال 1975 می گوید همان می رود برای مهاجرت دادگاه. “قضات همچنین می خواهم به می دانم که این فرزند در مقابل آنها” او می افزاید. “شما گرد کردن یک پرتره از یک بچه به عنوان یک انسان.”

خانم رودز می دانستند لورنزو و خانواده اش. او می دانست که پتانسیل خود را و چگونه بسیاری از بازداشت دانش آموزان هرگز بازگشت به کلاس درس.

هر چند خانم رودز نمی دانیم اما اگر لورنزو را به اتهام شدند موجه او آگاه بود که – حتی اگر او گناه کرده است و تحقیقات نشان می دهد که افراد جوان هنوز هم در حال توسعه مغز آنها را بیشتر مستعد ابتلا به فشار همسالان و بیشتر متمایل به تغییر.

به دلیل در حال تحول و درک عصبی و توسعه بسیاری از قضات دادگاه عالی ایالات متحده در پایین را آغاز کرده اند اندیشند که چگونه سیستم عدالت رفتار افراد جوان است. در لوئیزیانا که در چند کشورهای دیگر قوه مقننه به تازگی تجدید نظر در قوانین است که تا به حال اجازه نوجوانان کمتر از 18 به درمان به عنوان افراد بزرگسال هر چند این تغییر هنوز به طور کامل اجرا شده است.

لورنزو تا به حال ساخته شده بد انتخاب به عنوان بسیاری از نوجوانان انجام, اما او نیز سرآمد در مدرسه است. اما او فرار یک محل که در آن او پناه آرزوی تبدیل شدن به یک مهندس مکانیک. “ریاضی مورد علاقه من بود,” او می گوید. “من عاشق مدرسه است. من همیشه در بر داشت یک راه برای کسب افتخار رول.”

که در زمستان به عنوان لورنزو نشسته پشت میله های زندان او نگران است که او نمی خواهد بود قادر به گرفتن و فارغ التحصیل در زمان. او تصویر گروه اتاق که در آن او همکار نوازندگان بودند صرف ساعت های طولانی در تمرین آماده شدن برای این شهر رژه کارناوال بدون او.

در فوریه سال 2016 او آورده بود به دادگاه به طور رسمی arraigned. دادستان منطقه را پذیرفته است اتهامات: لورنزو خواهد بود محاکمه در سه فقره از سرقت مسلحانه. اگر او مجرم شناخته و او می تواند در خدمت 15 سال در زندان ، قاضی اشاره کرد.

“من حتی نمی دانم که تا به حال بوده است سرقت” لورنزو می گوید. “اما چون من قدیمی ترین پسر عموی با یک سال و دادستان در تلاش بود به من همه اتهامات عنوان شده علیه.”

لورنزو التماس کرد گناه نیست. اما این بار قاضی بخوانید خانم رودز’ نامه که شامل یک پاراگراف جدید در مورد چگونه لورنزو از دست رفته بود دو ماه از مدرسه و در معرض خطر بود و نه فارغ التحصیل.

قاضی کاهش لورنزو را به قید وثیقه.

لورنزو خانواده هنوز هم نمی تواند آن را تقبل کنند اما اعضای اطراف 9th بخش جامعه به جمع آوری پول به اندازه کافی برای تضمین آزادی چند روز پس از تفهیم اتهام.

“خانم رودز همچنین یک بخش” لورنزو می گوید. “او واقعا هل دادن آنها را به اجازه من.”

در روز لورنزو راه می رفت خارج از زندان این شهرستان بود تزئین شده در رنگ های بنفش و سبز و طلا. آن را یک هفته قبل از مردی گراس در سال 2016. هر چند او تا به حال شده است به عنوان جایگزین درام عمده او با بازی در گروه سازهای کوبه ای بخش برای چند شب رژه twirling سنج با یک استعداد خاص. هفته که او نیز تا به حال شدید گفتگو با معلمان تلاش برای کشف کردن که چگونه به را تشکیل می دهند برای 60 روز او می خواهم از دست رفته است.

بسیاری از دیگران در موقعیت خود را به سادگی رها کردن: یک مطالعه چندین ساله از 1000 نوجوانان در شیکاگو دریافتند که دستگیر شدند 22 درصد بیشتر احتمال دارد به ترک مدرسه. نه لورنزو. “من کتاب سخت,” او می گوید.

به عنوان رخصتی بهار گذشت و سپس مدل تمام دانشگاه موظف سالمندان که خانم رودز می دانستم که شد بسته بندی خود را در کالج کاغذ بازی. اما هندوراس دختر که می خواهم به حال مشکلات با نرم افزار رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی یا FAFSA نمی تواند تکمیل روند. به عنوان خانم رودز در تلاش برای حل مسئله این دختر توضیح داد که او نمی باید هر گونه اسناد قانونی است. بدون یک شماره امنیت اجتماعی او نمی تواند دریافت کمک مالی فدرال و یا پرداخت در ایالتی در لوئیزیانا.

خانم رودز تعجب اگر دختر بود وضعیت عادی بیشتر از او می خواهم متوجه شدم. هر چند تعدادی از کودکان آمریکای مرکزی وارد کارور رو به افزایش بود به سرعت او هرگز نمی دانستند که چگونه بسیاری از دانشجویان جدید زندگی در کشور غیر قانونی است. و او نمی تواند آنها را به خود را فاش وضعیت مهاجرت – انجام می دهند تا نقض قانون فدرال است.

Cheryl Gerber/به گزارش Hechinger

به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 4 دانش آموزان در جورج واشنگتن کارور دبیرستان, منشور مدرسه در New Orleans نیاز به کمک های حقوقی در هر سال.

تقاطع قانون مهاجرت و آموزش و پرورش یک منطقه تیره که چند گروه به طور کامل درک. “من می گویند وجود دارد شاید پنج سازمان مانند ما در سراسر کشور می گوید:” والریا Do Vale, سرب, هماهنگ کننده برای دانش آموز مهاجرت حرکت که آغاز شده بود در بوستون در سال 2005 توسط دانش آموزان مهاجر حضور در دبیرستان با امید از حضور در دانشگاه است. خود را به گسترش دامنه طرفداران تاسیس یک سازمان به نام نترس مربیان به سازماندهی معلمان و کمک به دانش آموزان امکان دسترسی به کالج.

برای قسمت خانم رودز نگران است که او و همکاران او تا به حال سهوا گمراه اول دانش آموزان مهاجر با آنها کار کرده بود. “ما به آنها گفت:” کار سخت نگه داشتن نمرات خود را انجام دهد و در عمل و شما خوب خواهید بود.’ اما پس از آن آنها نمی واجد شرایط برای FAFSA. ما نمی دانم.”

هنوز هم به عنوان مدرسه سال بسته خانم رودز دیدم که کار او نیز دلیلی برای جشن. در ماه مه سال 2016 لورنزو راه می رفت از طریق کارور شروع مراسم با همکلاسی های خود را احساس یک پشت سر هم از غرور و محبت برای دبیرستان و مردم او ملاقات وجود دارد. “من دوست دارم معلمان; آنها مرا یاد” لورنزو می گوید. “و من دوست دارم مردم که رفت به کارور. و من عاشق این قوچ. من عاشق کارور برای همیشه.”

زمان لورنزو نشسته خود را برای جشن فارغ التحصیلی عکس های مونیکا پیاده روی کارور راهرو به عنوان یک کاربر احساس اعتماد به نفس بیشتری. او انگلیسی بودند به طور قابل توجهی بهبود یافته و او درآمد راست ،

به عنوان شروع سال ارشد مونیکا نگاه در صندوق پستی هر روز برای مقالات اعطای او اقامت دائم. اما او تا به حال شنیده ام هیچ چیز در ژانویه 2017, زمانی که او FAFSA رد شد با توجه به “اطلاعات ناقص” – چرا که او هم تا به حال هیچ شماره امنیت اجتماعی.

ویران او بازدید خانم رودز’ دفتر گفتن او شده بود خواب از کالج برای همیشه لطفا برای. “من احساس من تا به حال کار سخت برای هیچ چیز” او می گوید.

خانم رودز تشویق مونیکا به نگه داشتن علمی خود را تمرکز. در ماه مه آن سال مونیکا فارغ التحصیل در نزدیکی بالای کلاس خود را با 4.5 درجه-نقطه متوسط. اما کالج شد و در عین حال ممکن است برای او.

پس از 2017 خانم رودز و بعد فورا رفت واز یک دوره سقوط در کالج و کمک های مالی. برای یک زمان او mulled هل دادن در ایالتی برای لوئیزیانا دانش آموزان بودند که به زندگی در این کشور غیر قانونی است. اما در نهایت مهاجرت طرفداران در نیو اورلئان توصیه او را به چوب به اصول اولیه: کارور دانش آموزان مهاجر بودند به احتمال زیاد به آن را به کالج و اگر آنها شد دائم قانونی ساکنان.

Cheryl Gerber/به گزارش Hechinger

لیزا ماریا رودز که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به دادگاه-درگیر دانش آموزان بازدیدکننده داشته است با یک معلم مدرسه ابتدایی بالا.

ملی اطلاعات نشان می دهد که کمک های حقوقی بسیار مهم است که فرآیند: گزارش 2014 از سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری در دانشگاه سیراکوس در بر داشت هنگامی که نوجوانان در دادگاه مهاجرت شدند با کمک یک وکیل درصد است که مجاز به اقامت در ایالات متحده شروع به پریدن کرد از 15% به 73%. در سال 2018 پس از انتظار یک سال مونیکا کردم مقیم دائم اعتبار و از همه مهم شماره امنیت اجتماعی. او کارور اولین دانشجو را به حرکت از غیر مجاز به ثبت وضعیت و ثبت نام در دانشگاه.

مونیکا در حال حاضر در سال دوم از دوره های کالج. او در مورد حضور در دانشکده حقوق و تبدیل شدن به یک وکیل است که می تواند کمک به دانش آموزان حرکت سیستم مهاجرت. “من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند گیر می شود در این فرآیند” او می گوید. “من می خواهم برای کمک به افرادی که از طریق آن است.”

در داخل سالن از کارور word در مورد خانم رودز و بعد فورا رفت واز ، در حال حاضر دانش آموزان مهاجر به طور منظم آمده و به او کمک کند و خود را داوطلب وضعیت مهاجرت. که سطح راحتی و اعتماد غیر معمول است.

“برای جوانان بدون وضعیت قانونی آن را احساس می تواند خطرناک به بیرون آمدن از چوب و درخواست کمک می گوید:” خانم لی از TeamChild. “طوری که برای به دست آوردن اعتماد و گرفتن موارد اولیه بزرگ است – نجات غریق واقعا.”

خانم رودز در حال حاضر به دنبال امکان ایجاد صندوق کمک هزینه تحصیلی و یا در دولت شهریه جوایز برای کمک به مهاجران غیر مجاز که در دانشگاه ثبت نام کرد و مشغول به کار هستند نسبت به وضعیت حقوقی. در سال 2019 او با تشکیل یک جدید غیر انتفاعی به نام افسوس رایگان برای کمک به معلمان و مددکاران اجتماعی در مدارس دیگر تکرار کارور حمایت حقوقی.

در عین حال خانم رودز’ کار نیست و بدون جنجال. منتقدان سوال که آیا مدارس باید در کسب و کار کمک به مهاجران غیر مجاز تبدیل به قانونی است. آنها استدلال می کنند که آن را تنها بیشتر تشویق به مهاجرت غیر قانونی و با ارزش زمان و منابع از دیگر دانش آموزان است.

“نگاه اگر آنها یک پایه و اساس در کشور – اگر آنها پناهندگان و یا پناهندگی و پس از آن, البته آنها باید قادر به دریافت فدرال وام های مدرسه و در ایالتی می گوید:” هانس فون Spakovsky ارشد حقوقی همکار در بنیاد میراث در واشنگتن است. بدون این اساس او می گوید که مدرسه رویکرد به این دانش آموزان است بیمار توصیه می شود. “شما نمی خواهید به قادر به متوقف کردن این مشکل قرار دادن افراد زیر سن قانونی در این وضعیت اگر شما در حفظ و پاداش کسانی که آنها را در آنجا آغاز خواهد شد.”

لورنزو را مورد حل و فصل نیست تا زمانی که نزدیک به دو سال پس از فارغ التحصیلی خود را زمانی که او التماس کرد گناه را به کمتر هزینه و دریافت سه سال آزادی مشروط و نه از زمان زندان. دادستان بودند متمایل به تقاضای معامله تا حد زیادی به دلیل فداکاری او می خواهم نشان داده شده است به خود دانشگاهیان و پس از فارغ التحصیلی به کار خود به عنوان یک مدیر خارج شده و به دو دختر جوان, لندن و Zoey.

“ایده این است که ما به کمک تنها بچه ها که دادگاه در نظر گناه,,,,,” خانم رودز می گوید. “لورنزو التماس گناه خود را به اتهام. اما نگاه کنید چه اتفاقی افتاده است که او یک شانس دوم.”

لورنزو دارای بینش اشتباهات خود را. “این تصمیم من بود و در آن زمان است. این چیزی است که با خراب کردن من. من یاد گرفتم که فکر می کنم برای خودم برای استفاده خود من مغز,” او می گوید. او امیدوار است تا خود را به اتمام ترم برای یک گواهینامه رانندگی تجاری توسط این زمان او می شود مشروط شدن در سال آینده. “من در کل خیلی دقیق در چیزهایی که من را انتخاب کنید.”

هر چند خانم رودز در حال حاضر با کمک صدها نفر از دانش آموزان به مدرسه بازگشت و یا درخواست برای اقامت دائم لورنزو خاص است. پس از همه خود را در مورد کمک به راه اندازی این تلاش که در نهایت تبدیل شدن به رایگان افسوس.

“گرفتن و رفتن با او زندگی کمک خود را در مورد” خانم رودز می گوید. “در حال حاضر او قادر به کار کردن و رفتن به مدرسه. و در پایان هر روز او به خانه می آید و tucks در او دو دختر کوچک.”

این داستان تولید شده توسط Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de