او می گفت کانادا مراقبت های بهداشتی بود مخاطره آمیز است. در حال حاضر او می گوید آن در آینده است.

“میان امریکا #COVID19 فاجعه من باید پاک آمده در مورد دروغ, من گسترش را به عنوان یک بیمه درمانی exec: ما صرف بزرگ $$ به فشار این ایده است که کانادا تنها-سیستم پرداخت افتضاح بود و سیستم در ایالات متحده بسیار بهتر است. این یک دروغ و ملت COVID پاسخ آن را اثبات کند.”

وندل پاتر, نویسنده که جیر جیر می گوید: این آمار یک عصب در یک لحظه زمانی که آمریکایی ها احساس آسیب پذیر, با بزرگترین سهم از عفونت (بیش از 3.3 میلیون) و مرگ و میر (بیش از 135,000) و هیچ نشانه ای از این بیماری همه گیر مصاحبه ، و قضاوت توسط این پاسخ آن است بدست – بیش از 86,000 رسانهها – او ممکن است درست است.

او گفت: نظارت در یک مصاحبه او معتقد است که این می تواند لحظه ای سرنوشت ساز برای اصلاح مراقبت های بهداشتی و می بیند روشنی نقش خود را برای کارگردانی یک لنز که چگونه از داخل شرکت های بزرگ جهان توطئه برای شکل دادن به سیاست و افکار عمومی حتی زمانی که اطلاعات دقیق نیست.

آقای پاتر خلاصه تا خود را صدای جیر جیر: “شما در یادگیری زیادی در مورد یک سیستم مراقبت های بهداشتی هنگامی که یک بحران جهانی بازدید & ملل مختلف نتایج مختلف. کانادا تنها-سیستم پرداخت است صرفه جویی در زندگی. ایالات متحده سود محور شرکت مدل شکست خورده است. من حسرت توهین کانادا سیستم برای بقیه زندگی من است.”

تورنتو

کانادا و آمریکا ممکن است به اشتراک گذاری بیشتر مشترک از هر دو خارجی – به جز وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.

آمریکایی ها به طور معمول از ترس کانادا, جهانی, تک-سیستم پرداخت به عنوان یک سوسیالیست رژیم بی پایان منتظر; کانادایی نگاه در برابر وحشت بر آمریکا سیاست های بیمه و گریخته از copayments و حق بیمه.

وندل پاتر است که یک دلیل بزرگ چرا.

و سابق آمریکایی بیمه درمانی اجرایی میان مرگبار بیماری همه گیر است که آمار ایالات متحده سرانه بسیار سخت تر نشان داد در یک صدای جیر جیر اخیر نقش خود را در همراهی است که خلیج فارس به عنوان gaping به عنوان امکان پذیر است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“میان امریکا #COVID19 فاجعه من باید پاک آمده در مورد دروغ, من گسترش را به عنوان یک بیمه درمانی exec: ما صرف بزرگ $$ به فشار این ایده است که کانادا تنها-سیستم پرداخت افتضاح بود و سیستم در ایالات متحده بسیار بهتر است. این یک دروغ و ملت COVID پاسخ آن را اثبات کند.”

شش-پرینت موضوع بیشتر ویروسی garnering بیش از 86,000 رسانهها. او می گوید این آمار یک عصب در یک لحظه زمانی که آمریکایی ها احساس آسیب پذیر, با بزرگترین سهم از موارد (بیش از 3.3 میلیون) و مرگ و میر (بیش از 135,000) و هیچ نشانه ای از این بیماری همه گیر مصاحبه ،

او معتقد است که این می تواند لحظه ای سرنوشت ساز برای اصلاح مراقبت های بهداشتی و می بیند روشنی نقش خود را برای کارگردانی یک لنز که چگونه از داخل شرکت های بزرگ جهان توطئه برای شکل دادن به سیاست و افکار عمومی حتی زمانی که اطلاعات دقیق نیست. برخی از مردم شده است و تمایلی به پذیرفتن عذرخواهی خود را, اما او می گوید که می رود با قلمرو whistleblower.

“من فکر می کنم که آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیدارباش برای بسیاری از مردم” او می گوید: به خصوص که ایالات متحده در مقایسه با شماست از این بیماری همه گیر در کشورهای دیگر از جمله کانادا است که دیده می شود 110,000 موارد و کمتر از 9,000 مرگ و میر. “مردم فقط به سادگی نمی تواند تصور کنید که هر کسی در هر کشور دیگری می تواند انجام کارهای بهتر از ما آمریکایی ها می تواند آن را انجام دهد. و بنابراین شما شروع به با این طرز فکر برای بسیاری از مردمی است.”

کسانی که نگرش شکل گرفته بودند آقای پاتر به عنوان معاون رئیس جمهور در ارتباطات Cigna که او پیوست و در سال 1993. او از طریق صفوف افزایش و نخ ریسی داده است که به کمک تحکیم سود برای شرکت است. او می گوید او را “گیلاس برداشت” حکایات از گروه صنعتی امریکا برنامه های بیمه درمانی که او پس از آن تبدیل به نقاط صحبت کردن که او مطمئن ساخته شده به دست لابی سیاستمداران و روزنامه نگاران – ایجاد تبلیغات است که او ادعا می کند او معتقد بود در آن زمان.

او به طور خستگی ناپذیری برای آمریکایی ها فکر می کنم کانادایی منتظر ضرب, برای مراقبت های لازم توسط حد عالی رساندن در داده های خاص. برای مثال تعویض زانو می تواند با تاخیر در کانادا (یک مطالعه نشان داد 30 درصد از بیماران تا به حال به صبر فراتر از زمان توصیه می شود).

جیمی بورگ/AP/فایل

وندل پاتر صحبت می کند در طول یک پانل در سال 2012 جشنواره فیلم ساندنس در Jan. 20, 2012 در پارک سیتی ایالت یوتا است. سابق بیمه اجرایی آقای پاتر می گوید: او مورد استفاده برای بزرگ کردن نقص در کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی برای ترساندن آمریکایی ها دور از آن چیزی است که او می گوید او را پشیمانی برای بقیه عمر خود را.

“شما برجسته است و شما را از مردم فکر می کنم که راه آن است که برای همه چیز و که کانادایی ها هجوم آوردند به آمریکا برای دریافت مراقبت که آنها نیاز دارند چرا که آنها فقط می توانید آن را در یک مد به موقع در کانادا,” او می گوید. “شما هارپ در آن خستگی ناپذیر سال پس از سال پس از سال است. و آمریکایی ها می ترسند که اگر ما تا به حال یک سیستم مانند کانادا را در ذهن خود آنها قادر نخواهد بود به دکتر مراجعه کنید و زمانی که آنها نیاز به. آنها نمی خواهد بود قادر به رفتن به بیمارستان زمانی که آنها نیاز به.”

در همین حال بسیاری از کانادایی ها در دریافت مراقبت از آنها نیاز به زمانی که آن را در فوری. و در حالی که هنوز کامل سیستم با انتقاد از اینجا نه از آنجا که آن را جهانی اما به دلیل مواد مخدر و مراقبت طولانی مدت را شامل نمی شود.

او aha لحظه آمد بیش از یک دهه پیش در یک دیدار خانگی به شرق تنسی زمانی که او آموخته رایگان کلینیک پزشکی برگزار می شود فقط در طول مرز در ویرجینیا بر این اساس از یک نمایشگاه شهرستان. “این یکی از شگفت انگیز ترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام در زندگی من,” او گفت:, از جان گذشته آمریکایی ها به انتظارنشسته بودند تا برخی از درمان در اصطبل حیوانات.

به عنوان یک سابق روزنامه مرد اختصاص داده شده به دقت و داشتن آورده شده است تا به عنوان یک باپتیست جنوبی او خواستار است که تجربه “خواهد داشت.” او استعفا داد و در سال 2008. در حال حاضر عمده حمایت برای اصلاح مراقبت های بهداشتی به عنوان یک نویسنده و سخنران و او نیز منجر سازمان مدیکر برای همه در حال حاضر!

در بخشی از تازه ترین توییتر موضوع او عذرخواهی خود را “زیانی.” همه مایل بودند به او اجازه دهید تا به راحتی. یک کاربر پاسخ داد: “به نام” زیانی ” شما را نگه داشته و سیاست های تدبیر که به کشته شدن هزاران نفر. آیا شما احساس می کنید به طور مستقیم مسئول است ؟ ‘زیانی به نظر می رسد…نور.”

او می گوید: او مسئولیت. “بزرگترین حسرت من این است که مردم بدون شک درگذشت. من می دانم که آنها کشته شده اند به دلیل نابرابری ، بی عدالتی از سیستم ما این سیستم گران قیمت است که نیاز به بسیاری از مردم به پرداخت از جیب پول آنها فقط نمی کرده اند.”

امروز او احساس می کند جامعه ممکن است باید زمان آسان تر شناخت کاستی های آمریکایی مراقبت های بهداشتی پس از تجربه غم و اندوه و اضطراب coronavirus به شکل دراورده شده.

“آمریکایی [باید ترسید] که اگر ما نقل مکان کرد به یک سیستم پوشش جهانی که در آن بیشتر وجود دارد برابری در سیستم ما به نوعی آنها را از دست دادن چیزی” او می گوید. “شکی نیست که ما برخی از بهترین امکانات و برخی از بهترین پزشکان در جهان است. آنچه که به طور کامل درک نمی, اگر چه من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از درک آن را در حال حاضر است که فوق العاده خوب است که گاهی اوقات در دسترس تنها به کسانی که بیشترین پول.”

او خلاصه تا خود را صدای جیر جیر: “شما در یادگیری زیادی در مورد یک سیستم مراقبت های بهداشتی هنگامی که یک بحران جهانی بازدید & ملل مختلف نتایج مختلف. کانادا تنها-سیستم پرداخت است صرفه جویی در زندگی. ایالات متحده سود محور شرکت مدل شکست خورده است. من حسرت توهین کانادا سیستم برای بقیه زندگی من است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de