او خود را مطرح و پسر به عشق, مکان های وحشی. سپس پسر او ناپدید شد.

در ماه ژوئیه 2014, پسر مشهور زیست شناس آمریکایی روم شماره گیری ناپدید شد به کاستاریکا سرسبز, Corcovado پارک ملی. کودی شماره های رومی تضعیف شده بود به جنگل با یک کوله پشتی و یک کارد بزرگ و سنگین و اما هیچ توریستی اجازه. این بود و نه غیر معمول. او مرتب کردن بر اساس از مسافر که ترجیح خاموش-شبکه گشت و گذار یک روش زندگی او آموخته بود از پدرش که سوء استفاده در هر دو استوایی و قطب شمال شناخته شده بودند در tightknit جهان از آمریکا ماجراجویان و کاشفان.

در واقع برای بخشی بهتر از یک سال و جوانتر شماره گیری شده بود, سفر در سراسر آمریکای مرکزی, پیاده روی به تنهایی و خارج از طریق برخی از مکزیک و گواتمالا ترین دلهره آور مناظر. در این زمان او نوشته بود پدرش او برنامه ریزی شده به صرف چهار روز در بیابان و سپس یک روز به راه رفتن. “من خواهید بود محدود توسط یک دنباله به غرب و سواحل در همه جا دیگری بنابراین باید آن را دشوار است به از دست رفته برای همیشه لطفا برای” او ایمیل فرستاده خود را پدر.

که آخرین شماره گیری تا کنون شنیده ام از پسرش.

آنچه به دنبال آن بودند سالها جستجو و دل شکستگی و در نهایت سالمند شماره گیری این حساب با یک خانواده اخلاق استقلال اکتشاف و ماجراجویی است. “ماجراجو پسر” است شماره گیری را خاطرات این تلاش – اما همچنین یک قابل توجه در خانواده است که اجتناب از “امن و خسته کننده” برای چیزی متفاوت; چیزی شدید و درخشان و وحشی.

در عرض یک آشنا سرایی قوس از رمز و راز و انسان در مقابل طبیعت, تنش, شماره گیری به نظر می رسد به آینه و شروع به سوال که آیا یک آرمانگرا نسخه از طبیعت و اکسپلورر نقش در آن است به نحوی مشکل ساز است.

شماره گیری و همسرش, پگی خود را مطرح پسر و دختر جوان در راه است که می خواند مدرن مانند والدین ، اگر چه بر اساس در آلاسکا که در آن شماره گیری هنوز هم کار می کند به عنوان یک استاد زیست شناسی در اقیانوس آرام از آلاسکا دانشگاه خانواده زندگی می کردند برای یک بار در پورتوریکو که در آن کودکان آموخته به گرفتن مارمولک و کشف صخره های مرجانی است. بازی گلف چهار نفری زمان monthlong, از 1500 مایل سفر جاده ای در سراسر استرالیا و همراه شماره گیری به عنوان او سفر به جزیره بورنئو برای پژوهش است. زمانی که کودی بود تنها 6 سال, شماره گیری در زمان او در یک dayslong بازحمت حرکت کردن در سراسر آلاسکا همه-اما-خالی از سکنه Umnak جزیره – صریح و روشن تلاش برای تلقین پسر خود را به یک زندگی از ماجراجویی.

زمانی که در دهه های بعد این اصرار برای بیابان ماجرا منجر به خواب و مرگ, شماره گیری با مبارزات خود مجرمیت.

“کسانی که تجربه ساخته شده تا خانواده ما فرهنگ ما تاریخچه: شنیدن گیبونز whoop در سپیده دم, دست زدن به یک پرواز مارمولک خوردن میوه های عجیب و غریب. من هشت ساله پسر به جزیره بورنئو را بیابان. بود که انگاری? آن را تا به حال به نظر می رسید تا پس از آن, اما در حال حاضر من احساس تیز چاقو از پشیمانی.”

این جای تعجب نیست که شماره گیری به پایان می رسد تا دو برابر را در انتخاب خود زندگی بیابان و طبیعت است. اما سردرگمی او بیان می کند از اینکه به اصرار یکی از بچه ها را به تجربه جهان با همه زیبایی و خطر و یا به نگه داشتن آنها را امن آشنا است حتی برای کسانی که پدر و مادر نشسته در مجموعه ورزشی به جای گرمسیری در یک خانه.

همچنین آشنا به رسمیت شناختن است که “طبیعت بکر” است که همیشه آنچه به نظر می رسد. این بهشت گرمسیری کاستاریکا را Osa شبه جزیره نشان می دهد خود را به چه کسانی آشنا با جهان در حال توسعه را مناطق بیابانی ممکن است انتظار می رود: یک چشم انداز طبیعی جدا از جهان انسان است. شماره گیری و رشد سرخوردگی با منطقه خود را افزایش شناخت از دروغ و خشونت و نادانی سیاسی – ممکن است دیده می شود به عنوان یک استعاره برای فرو ریختن بکر طبیعت اسطوره است. اما او موفق به جلوگیری از ناامیدی و یا حتی منفی در حالی که در مواجهه با بسیاری heartrending از افراد است.

“ماجراجو پسر” است که با انرژی های دیدنی و جذاب توصیف طبیعت و روایت عمل از یک پدر مبارزه برای پیدا کردن یک معشوق ، اما از آن است که آن عمومیت این سوال که چگونه زندگی می کنند و چرا, چگونه به درک طبیعت است که به آن تشديد و زیبایی است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو