HBO Max برگ AT&T در تقابل با آمازون و Roku

‘نه خیلی دیر نشان می دهد با علم’ شروع جریان چهارشنبه در HBO Max است که در دسترس نیست به آمازون نخست تصویری مشترکین.

عکس: ژاک هایمن/آسوشیتد پرس

HBO Max AT&T Inc.’s T 3.03% به تازگی راه اندازی جریان خدمات در دسترس نیست در آمازون.com , Inc.’s AMZN -0.50% سیستم عامل هر دو شرکت باقی می ماند در مواجهه بیش از که در آن محتوای اقامت خواهد و خواهد شد که دسترسی به اطلاعات کاربر.

آمازون در حدود 5 میلیون مشتریان خریداری شده که دسترسی به HBO از طریق آن نخست کانال های ویدئو پلت فرم اما قادر به دسترسی HBO Max که در روز چهارشنبه شد و در دسترس همه موجود HBO مشترکین در هیچ هزینه اضافی. آمازون نخست تصویری کاربران که می خواهند HBO Max را مجبور به رها کردن HBO از نخست کانال فیلم و اشتراک به طور مستقیم به این سرویس جدید که هزینه $14.99 یک ماه.

مرتبط

  • HBO حداکثر این است که در اینجا: آنچه شما باید بدانید

HBO Max نرم افزار همچنین می تواند نصب شده بر روی آمازون جریان سخت افزار از قبیل آتش تلویزیون مکعب و آتش تلویزیون استیک.

“AT&T انتخاب است به انکار این وفادار HBO مشتریان دسترسی به گسترش فروشگاه” آمازون در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO شما به عنوان جدید برنامه نویسی از طریق روش شما در حال حاضر با استفاده از. که فقط خوب خدمات به مشتری و آن را یک اولویت برای ما است.”

یک سخنگوی AT&T را WarnerMedia واحد گفت: این شرکت به دنبال به جلو “برای رسیدن به توافق با چند برجسته شرکای توزیع چپ از جمله آمازون و در رقابت با آنها چگونه مشتریان دسترسی به Netflix, دیزنی+ و Hulu در آتش دستگاه است.”

HBO حداکثر نیز هنوز برای رسیدن به یک معامله با Roku , Inc., و در دسترس نیست به کابل غول Comcast Corp. ‘s مشتریان موجود هنگامی که آن را راه اندازی. Comcast و WarnerMedia برتر ایران صبح روز چهارشنبه به Xfinity کابل مشتریان دسترسی به HBO حداکثر.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

درگیری بین جریان خدمات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع است و در بسیاری از جهات شبیه به دعوا که شبکه های کابلی سنتی اغلب با کابل و اپراتورهای ماهواره ای. والت دیزنی Co. و آمازون با اختلاف بیش در مورد شرایط دیزنی+ تنها برای رسیدن به یک توافق در زمان برای این سرویس راه اندازی در ماه نوامبر گذشته.

در مرکز اختلاف بین آمازون و WarnerMedia است که WarnerMedia می خواهد آمازون به شاتل مشترکین به HBO حداکثر پلت فرم به عنوان آن را با Netflix, Inc. و دیزنی+ مشتریان. آمازون با این حال می خواهد به خانه HBO حداکثر محتوا در نخست ویدئوها کانال های آن را به عنوان در حال حاضر با HBO.

اساسا AT&T می خواهد آمازون به عنوان تلفات جاده ای به HBO حداکثر به جای ارائه مسکن برای آن است. چنین ترتیب خواهد آن را آسان تر برای AT&T برای پیگیری عادات مصرف و دیگر اطلاعات با ارزش در مورد مشتریان خود و ایجاد یک رابطه مستقیم.

این ردیف با Roku متصل-تلویزیون پلت فرم است که به عنوان یک دروازه به جریان خدمات متفاوت است. مردم آشنا با این موضوع گفت: Roku هنوز هم در یک وقفه با HBO حداکثر بیش از ضوابط حمل و نقل توافقنامه است.

به طور معمول Roku طول می کشد یک برش از یک سرویس اشتراک هزینه می شود و به فروش تبلیغات در بازگشت برای توزیع. وجود اختلافات در هر دو جبهه کسانی که با HBO Max که در سال آینده معرفی خواهد شد یک نسخه آگهی پشتیبانی از پلت فرم.

بن بست در مذاکرات بین Comcast و HBO Max—که حل و فصل شد صبح روز چهارشنبه—در اطراف محور افزایش قیمت برای این جریان نسخه از حق بیمه کانال به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Comcast در این کشور بزرگترین اپراتور کابل با نزدیک به 21 میلیون تصویری مشتریان یک بار یکی از HBO بزرگترین توزیع کنندگان با حدود 50 درصد نفوذ یک فرد آشنا با این موضوع گفت. در حال حاضر این تعداد کاهش یافته و به کمتر از 30 درصد از Comcast مشتریان که اشتراک به خدمات فرد اضافه شده است.

برای Comcast است که راه اندازی خود را در جریان خدمات طاووس در ماه جولای HBO در حال حاضر حداکثر به شمار بیشتر از یک تهدید به عنوان یک رقیب از فقط یک add-on به کابل بسته نرم افزاری.

در برخی موارد توزیع شده اند قادر به اهرم امتیازات از AT&T در ازای موافقت خود را برای ارائه HBO حداکثر. Charter Communications Inc. در نهایت فرود یک کالسکه معامله در AT&T را DirecTV برای لس آنجلس داجرز کانال توزیع برای این تیم در بازگشت برای HBO حداکثر پیمان مردم آشنا با این وضعیت گفت.

ارائه دهندگان دیگر که امضا کرده اند به حمل HBO Max شامل Altice, ایالات متحده آمریکا ,Inc. Cox Communications, Inc. و ورایزون Fios TV.

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected] و لیلیان ریزو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>