HBO حداکثر جدیدترین جریان تازه بدوران رسیده. می توانید آن را تبدیل به یک ستاره ؟

یکی از HBO Max جدید ارائه شده است ‘نه بیش از حد-Late Show,’ بازیگران علم از خیابان کنجد.’

عکس:
HBO

راه اندازی HBO در جریان بود فقط سه هفته دور زمانی که HBO Max, رئیس, Kevin Reilly گذاشته از این وضعیت برای خود شخص مدیران در تماس تصویری.

خبر خوب او به آنها گفته بود که این سرویس تا به حال بیش از 100 را نشان می دهد در کشورهای مختلف تولید می باشد. نه چندان خوب چه خبر ؟ بسیاری از آنها در برزخ با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

برخی از بزرگترین نشان می دهد—از جمله یک مقدار پیش بینی “دوستان” بازیگران مراسم—نمی آماده بود که WarnerMedia را HBO آغاز بکار حداکثر چهار شنبه, آخرین سرگرمی های غول پیکر برای پیوستن به جریان جنگ. که فشار اضافی بر HBO Max مدیران برای اطمینان از پلت فرم است که در 15 $در ماه است نیز بسیار گرانتر از رقبا مانند Netflix , Inc.’s $12.99 قیمت هزینه های استاندارد و دیزنی+’s $6.99—نمی خواهد تشنه جدید نشان می دهد در ماه های آینده.

ریسک بالا برای WarnerMedia سرگرمی و پدر و مادر خود را AT&T Inc. HBO حداکثر WarnerMedia را پرچین در برابر مصرف کنندگان برش طناب سنتی کابلی و ماهواره ای خدمات. آن را می خواهد برای ایجاد خود را در رابطه مستقیم با مخاطبان خود بسیار راه Netflix و دیزنی+ کرده اند. AT&T را با استفاده از پایگاه خود را از تلفن پهن باند و پرداخت-TV مشتریان به درایو اشتراک به خدمات به عنوان.

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

همه گیر شده است یک مزیت به جریان صنعت: Netflix به تازگی گزارش خود بزرگترین مشترک افزایش در سال, در حالی که والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+ در صدر 50 میلیون کاربر تنها چند ماه پس از آن راه اندازی شد.

اما از آن شده است یک داستان متفاوت برای خدمات که هنوز برای راه اندازی زمانی که ویروس رسید. Comcast Corp. ‘در جریان خدمات طاووس که شد به Comcast مشتریان در ماه گذشته اما نمی توان افکار عمومی تا ماه جولای نامشخص است که برخی از آن بسیار پیش بینی جدید نشان می دهد مانند یک “Battlestar Galactica” راه اندازی مجدد آماده خواهد شد.

Quibi که به تولید فرم کوتاه ویدئوها مناسب برای مردم بر روی بروید دانلود شده است بیش از 4 میلیون بار از زمان راه اندازی آن در اوایل ماه آوریل به گفته این شرکت و بیش از یک میلیون نفر امضا کرده اند تا برای این سرویس با توجه به افراد آشنا با این وضعیت. این شرکت با هدف به ثبت نام بیش از 7 میلیون مشترک در سال اول آن.

HBO Max, رئیس, Kevin Reilly خار نگرانی هایی که خدمات جریان می زند بالا پایان نام تجاری HBO. “ما در حال رفتن به تیفانی راهرو ظرف بزرگتر ذخیره کنید.’

عکس: ویلی Sanjuan/آسوشیتد پرس

بالا HBO Max مدیران به طور خلاصه در نظر گرفته شده به تأخیر انداختن جریان راه اندازی در اواسط ماه مارس زمانی که این ویروس آغاز شده مجبور اکثر آمریکایی ها به ماندن در خانه با توجه به رابرت ” Greenblatt رئیس HBO حداکثر پدر و مادر WarnerMedia سرگرمی.

“من فکر می کنم ما مجادله با آن بیش از یک زن و شوهر از روز” آقای ” Greenblatt در مصاحبه ای گفت:. “آن را به سرعت در ما خطور کرد که مردم به تماشای بیشتر تلویزیون و ما فکر…’بیایید این چیزی که به مشتریان است.'”

در حالی که آن را روشن فن آوری پلت فرم که در آن سرویس را اجرا می تواند تکمیل شود توسط مردم در حال کار از راه دور. که بیشتر در هنگام قطع برق در سیاتل تحت تاثیر یک ساختمان که در آن HBO Max که مورد آزمایش قرار گرفت.

“ما تا به حال به بیرون رفتن و خرید تجهیزات جدید و اجازه دهید مردم قرار داده و آن را در آپارتمان ها و خانه ها برای حمل با تست و بررسی نتایج ورودی AT&T اجرایی جان Stankey گفت.

این بیماری همه گیر است که توانمند ترین چالش برای ایستادن در راه HBO Max, اما قطعا نیست ، خدمات آغاز شد و به تعویق افتاد یک نزدیک به دو سال طولانی ضد تراست اختلاف بين سپس-acquirer AT&T و وزارت دادگستری که به معنای AT&T تنها به دست آورد کنترل HBO پدر و مادر تایم وارنر در زمانی که اکثر رقبا در حال حاضر گذاشته برنامه های خود را برای خدمات جریان.

“آن شده اند که بزرگ شده اند در بازار یک سال پیش” آقای ” greenblatt گفت.

یکی دیگر از تلاش دشوار است تبدیل شد HBO به لنگر گسترده تر پرکار پلت فرم.

چند دهه پیش HBO دفاع و پشتیبانی مرزی و بالا-تولید محتوای تلویزیون که در حال حاضر گسترده در جریان خدمات از جمله Netflix, آمازون.com , Inc.’s نخست تصویری و دیزنی-کنترل Hulu. AT&T مدیر عامل

شده اند وجود دارد نگرانی در میان HBO purists که شبکه را به تصویر خواهد بود صدمه دیده توسط HBO حداکثر. اولین تلاش های بازاریابی از خدمات جریان نمایش های مختلف آن ارائه شده با تصاویر از “The Sopranos,” “دوستان” و “نظریه انفجار بزرگ” و شعار: “از بادا به بینگ به.” آن را ناشی از برخی از eyerolls میان HBO کارکنان.

آقای رایلی خار کردن آن. “ما در حال رفتن به تیفانی راهرو ظرف بزرگتر, فروشگاه,” او گفت:.

HBO Max از برنامه نویسی اصلی سارا اوبری گفت: HBO مکس اصل را تکمیل HBO نه تکراری است. نشان می دهد که آماده برای راه اندازی خواهد شد و شامل یک نشان می دهد بحث از “Sesame Street” شخصیت Elmo, جدید Looney Tunes کارتون و “عشق زندگی” یک کمدی رمانتیک با بازی آنا کندریک بخشی از آنچه خانم اوبری به نام تلاش برای تمرکز در کودکان, نسل Z و هزاره بینندگان. برنامه برای کودکان شده است در تقاضای بالا در طول coronavirus مستندات در سراسر کشور است.

Anna Kendrick است با بازی در یک کمدی رمانتیک در HBO Max به نام ” دوست دارم زندگی است.’

عکس: سارا SHATZ/HBO

HBO را شماره مشترک شده نسبتا مسطح برای چند سال گذشته در حدود 33 میلیون و WarnerMedia شرط بندی است که گسترده تر ترکیبی از برنامه نویسی موجود در HBO حداکثر درخواست تجدید نظر به کسانی که هدایت روشن از HBO به دلیل آن اغلب تیره و risqué محتوا.

HBO شده تان شدیدا از جدید تر نشان می دهد و فیلم پس از AT&T تصاحب و همچنین در پی افزایش رقابت از Netflix و آمازون و دیگران. این است راه اندازی یک نسخه جدید از “پری میسون” با بازی Matthew Rhys و درام “Lovecraft کشور” تولید شده توسط Jordan Peele و J. J. Abrams.

سرویس جریان را از 10 ، 000 ساعت از محتوا از جمله 1,300 فیلم های در راه اندازی بخشی از یک کتابخانه از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از جمله “پارک جنوبی” و “هری پاتر” حق رای دادن. HBO حداکثر این است که انتظار می رود به انتشار 11 بیشتر سری اصلی بین اواسط ماه ژوئن و اوت از جمله قسمت جدید از فرقه های مورد علاقه “جستجو حزب” یک سریال در مورد یک گروه از دوستان که تبدیل به گرفتار در شکار برای یک دوست از دست رفته و DC Universe نمایش “رستاخیز گشت یک درام در مورد ابرقهرمانان که دریافت قدرت خود را تحت شرایط غم انگیز است. در ماه اوت HBO حداکثر برتر خواهد شد “آمریکایی ترشی” یک فیلم کمدی با بازی Seth Rogen در مورد یک مهاجر که می افتد به مالیات بر ارزش افزوده از ترشی و Rip Van Winkle تجربه.

HBO Max نیز به ثمر رساند یک کودتای برش مقابله با خواهر فیلم استودیو برادران وارنر و کارگردان زاک اسنایدر برای آزادی او قطع از فیلم “لیگ عدالت” که سخت هسته طرفداران کمیک DC ملک شده اند تقاضاهای مصرانه برای پس از 2017.

در یک قیمت از $15 ماه خدمات گران تر از همه آن جریان رقیب است که می تواند آن را سخت تر به فروش در زمانی که بدتر شدن اقتصاد ممکن است سریع مصرف کنندگان به کاهش در هزینه های غیر ضروری.

WarnerMedia تا به حال هیچ اتاق تکان دادن در HBO حداکثر قیمت گذاری به دلیل آن اجازه ندارد به خدمات ارزان تر از HBO یا زمان پخش آنلاين سرویس HBO در حال حاضر تحت موافقت نامه های موجود با کابل و اپراتورهای ماهواره ای.

مشترکین کنونی به HBO خواهد شد که دسترسی به HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی یا از طریق HBO در حال حاضر و یا اگر خود را پرداخت-TV توزیع برش یک معامله برای ارائه سرویس های جدید است. اگر نه مشترکین را مجبور به رها کردن HBO فعلی خود را از خدمات و اشتراک به طور مستقیم به پلت فرم.

WarnerMedia است که هنوز هم در حال کار برای اطمینان از HBO حداکثر در دسترس است در همه pay-TV و جریان سیستم عامل توسط چهار شنبه. Holdouts هنوز هم شامل Comcast Corp. Dish Network Corp آمازون آتش تلویزیون و Roku.

پرسید که چگونه بسیاری از خانه های این سرویس در دسترس خواهد بود و در, راه اندازی, آقای Stankey گفت: “لطفا با من در حدود 11:58 p. m. در 26.”

آقای Stankey نیز گفت: این شرکت در حال برنامه ریزی نمی به افشای HBO حداکثر تعداد مشترک یک روز پس از راه اندازی چیزی دیزنی بود در ماه نوامبر هنگامی که آن را تبلیغ 10 میلیون دیزنی+ علامت یو پی اس در روز اول خود را.

“ما لازم نیست که به نگرانی در مورد یک روز ارزش فعالیت می گویند: آیا ما موفق است یا نه؟'” او گفت:.

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>