HBO حداکثر سمت چپ از آمازون را Roku سیستم عامل

‘نه خیلی دیر نشان می دهد با علم’ شروع جریان چهارشنبه در HBO Max است که در دسترس نیست به آمازون نخست تصویری مشترکین.

عکس: ژاک هایمن/آسوشیتد پرس

HBO حداکثر غایب از کشور دو تا از بزرگترین جریان های بازیکنان زمانی که آن را راه اندازی چهار شنبه, نتیجه به طور فزاینده مکرر درگیری بین جریان خدمات و توزیع کنندگان در دوره ای که در آن بسیاری از بازیگران نیز رقبای مستقیم.

AT&T Inc.’s WarnerMedia واحد است و در عین حال برای رسیدن به یک معامله با آمازون.com , Inc. و Roku , Inc. —که کنترل 70 درصد از ایالات متحده جریان-media player بازار با توجه به Parks Associates—به HBO Max موجود در سخت افزار از جمله آمازون آتش تلویزیون مکعب و آتش تلویزیون استیک و همچنین Roku-مجهز به تلویزیون های هوشمند و دستگاه های.

آمازون نیز حدود 5 میلیون نفر از مشتریان که دسترسی HBO از طریق آن نخست کانال های ویدئو پلت فرم اما قادر به دسترسی HBO Max با وجود این واقعیت است که این سرویس در دسترس رایگان به تمام 33 میلیون موجود HBO مشترکین در آمریکا شروع چهارشنبه. آمازون نخست تصویری کاربران که می خواهند HBO Max را مجبور به رها کردن HBO از نخست کانال فیلم و اشتراک به طور مستقیم به این سرویس جدید است.

“AT&T انتخاب است به انکار این وفادار HBO مشتریان دسترسی به گسترش فروشگاه” آمازون گفت. “ما اعتقاد داریم که اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO شما به عنوان جدید برنامه نویسی از طریق روش شما در حال حاضر با استفاده از. که فقط خوب خدمات به مشتری و آن را یک اولویت برای ما است.”

یک سخنگوی AT&T را WarnerMedia واحد گفت: این شرکت به دنبال به جلو “برای رسیدن به توافق با چند برجسته شرکای توزیع چپ از جمله آمازون و در رقابت با آنها چگونه مشتریان دسترسی به Netflix, دیزنی+ و Hulu در آتش دستگاه است.”

HBO حداکثر همچنین در دسترس نیست به کابل غول Comcast Corp. ‘s مشتریان موجود هنگامی که آن را راه اندازی کرد اما هر دو شرکت به توافق رسیدند صبح روز چهارشنبه به Xfinity کابل و اینترنت دسترسی مشتریان به خدمات جدید.

اختلافات بین جریان خدمات به طور فزاینده ای شایع و پیچیده به دلیل تغییر قدرت پویایی جریان دوران. HBO حداکثر پدر و مادر AT&T نیز صاحب pay-TV خدمات از جمله DirecTV و مبتنی بر اینترنت زنده-تلویزیون بسته نرم افزاری; آمازون ارائه می دهد جریان ها و دستگاه های نخست جریان ویدئو خدمات; بنابراین Apple Inc. با تلویزیون اپل (دستگاه) و Apple TV+ (خدمات); Comcast که طاووس جریان خدمات در دسترس خواهد بود به طور گسترده در تابستان امسال نیز این کشور بزرگترین اپراتور کابل با نزدیک به 21 میلیون تصویری مشتریان.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

در بسیاری از زمینه ها از جمله درگیری ها شبیه به دعوا که شبکه های کابلی سنتی اغلب با کابل و اپراتورهای ماهواره ای. والت دیزنی Co. و آمازون با اختلاف بیش در مورد شرایط دیزنی+ تنها برای رسیدن به یک توافق در زمان برای این سرویس راه اندازی در ماه نوامبر گذشته.

آخرین شرکت کننده به اصطلاح جریان جنگ HBO حداکثر این است که ورود به شلوغ میدان جنگ و ممکن است با چالش هایی دست آوردن کشش برابر بیشتر تاسیس سیستم عامل مانند Netflix , Inc., دیزنی+ که بدست به یک شروع قوی و خود آمازون نخست تصویری. در ماه جولای Comcast را رول طاووس به ملت.

این سرویس که شامل برنامه نویسی اصلی و همچنین همه HBO مطالب و پیر را نشان می دهد تلویزیون و فیلم از برادران وارنر کتابخانه و در جای دیگر هزینه $14.99 یک ماه ساخت آن گران تر از عملا تمام رقبای خود را. آن را دارای یک کتابخانه گسترده ای از فیلم های کلاسیک و همچنین مقدار زیادی از انیمیشن و کودکان محتوا.

در مرکز اختلاف بین آمازون و WarnerMedia است که WarnerMedia می خواهد آمازون به شاتل مشترکین به HBO حداکثر پلت فرم به عنوان آن را با Netflix و دیزنی+ مشتریان. آمازون می خواهد به خانه HBO حداکثر محتوا در نخست ویدئوها کانال های آن را به عنوان در حال حاضر با HBO.

اساسا AT&T می خواهد آمازون به عنوان تلفات جاده ای به HBO حداکثر به جای ارائه مسکن برای آن است. چنین ترتیب خواهد آن را آسان تر برای AT&T برای پیگیری عادات مصرف و دیگر اطلاعات با ارزش در مورد مشتریان خود و ایجاد یک رابطه مستقیم.

مرتبط

  • HBO حداکثر این است که در اینجا: آنچه شما باید بدانید

این ردیف با Roku متصل-تلویزیون پلت فرم است که در خدمت به عنوان دروازه ورود به خدمات جریان و قدرت بسیاری از تلویزیون های هوشمند در اطراف مراکز سنتی مسائل—به اشتراک گذاری درآمد و تبلیغات, مردم آشنا با این موضوع گفت.

به طور معمول Roku طول می کشد یک برش از یک سرویس اشتراک هزینه می شود و به فروش تبلیغات در بازگشت برای توزیع. وجود اختلافات در هر دو جبهه کسانی که با HBO Max که در سال آینده معرفی خواهد شد یک نسخه آگهی پشتیبانی از پلت فرم.

Roku در گفت و گو با 39.8 میلیون حساب فعال در پایان سه ماهه اول 38 درصد افزایش از همان آخرین دوره سال است. در 2019, کمتر از 1 در 3 تلویزیون های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده آمریکا شد و Roku تلویزیون های اجرایی آنتونی چوب گفت: در اوایل درآمد تماس بگیرید. در ضمن آمازون گفت: آن را به حال بیش از 40 میلیون آتش سوزی تلویزیون کاربران فعال در سطح جهان به عنوان Dec. 31.

Roku کنترل 38 درصد از ایالات متحده در جریان پخش در بازار به سه ماهه اول این سال جلوتر از آمازون 32% اپل 13 درصد و 9 درصد برای Chromecast یک بازیکن ساخته شده توسط الفبای Inc.’s گوگل با توجه به Parks Associates یک شرکت تحقیقاتی.

“به عنوان شماره 1 جریان پلت فرم در ایالات متحده اعتقاد ما بر این است که HBO حداکثر بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از مقیاس و بازاریابی محتوا قابلیت های موجود با توزیع بر روی پلت فرم ما. متاسفانه ما نیست, توافق رسیده و در عین حال با HBO Max” Roku گفت.

بن بست در مذاکرات بین Comcast و HBO Max بود که حل شد صبح روز چهارشنبه محور در افزایش قیمت برای این جریان نسخه از حق بیمه کانال به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Comcast بود یک بار یکی از HBO بزرگترین توزیع کنندگان با حدود 50 درصد نفوذ یک فرد آشنا با این موضوع گفت. در حال حاضر این تعداد کاهش یافته و به کمتر از 30 درصد از Comcast مشتریان که اشتراک به خدمات فرد اضافه شده است.

HBO حدود 33 میلیون نفر در ایالات متحده مشترکین تعدادی که شده نسبتا مسطح و در سال های اخیر و به امید ساخت که با آرایه وسیعی از محتوای HBO حداکثر. در سطح جهانی HBO تا 140 میلیون مشترک یک شماره است که همچنین شامل کانال خواهر Cinemax. دیزنی+ به تازگی گفت: آن را به 50 میلیون کاربران جهانی در چند ماه پس از راه اندازی آن. Netflix گزارش 182.9 میلیون مشتری در سراسر جهان در سه ماهه اول.

برای Comcast و خود را طاووس جریان سرویس HBO در حال حاضر حداکثر به شمار بیشتر از یک تهدید به عنوان یک رقیب از فقط یک add-on به کابل بسته نرم افزاری.

در برخی موارد توزیع شده اند قادر به اهرم امتیازات از AT&T در ازای موافقت خود را برای ارائه HBO حداکثر. منشور ارتباطات در نهایت فرود یک کالسکه معامله در AT&T را DirecTV برای لس آنجلس داجرز کانال توزیع برای این تیم در بازگشت برای HBO حداکثر پیمان مردم آشنا با این وضعیت گفت.

ارائه دهندگان دیگر که امضا کرده اند به حمل HBO Max شامل Altice, ایالات متحده آمریکا ,Inc. Cox Communications, Inc. و Verizon Communications ‘Fios TV.

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected] و لیلیان ریزو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>