نفرت صحبت می کند در بسیاری از زبان ها اما الگوریتم نمی تواند نگه دارید تا

به گزارش باشگاه خبرنگاران #BlackLivesMatter موجب تغییر در عرصه است که مدتها در برابر آن است. شرکت های چند ملیتی در حال حرکت به دور از انصاف و کرم ها و یا حداقل تغییر نام آنها. می توان گفت که صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی, تغییر, اما آن را هنوز هم بیش از آنچه تا کنون انجام می شود. اجتماعی غول های رسانه ها نشان داده اند بیشتر اشتها برای مقابله با تبعیض در سیستم عامل خود را. ق را ممنوع کرده است The_Donald یک 790,000-جامعه قوی و پشتیبانی پایه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شکستن قوانین مورد آزار و اذیت و تبعیض. آن را نیز منع چپ پادکست ، شرکت هایی مانند کوکا کولا Hersheys و یونیلور در پاسخ به یک #StopHateForProfit کمپین و معلق تبلیغات در Facebook و Instagram. Facebook می گوید آنها را باز کرده اند خود را به حقوق مدنی حسابرسی و سرمایه گذاری در هوش مصنوعی است که پرچم بسیار نفرت سخنرانی قبل از کاربران حتی گزارش آن. آنها ادعا می کنند آنها را حذف کرده و نزدیک به 10 میلیون پست در سه ماه اول سال 2020 است.

اما hydra-رهبری سخنرانی نفرت هیولا شکوفا با مصونیت از مجازات در بسیاری از زبان. در سال 2016 دو همجنسگرایان فعالان Xulhaz مانان و Mahbub خاخام Tonoy بودند به قتل در خون سرد در داکا توسط مردانی که barged به آپارتمان خود را با قمه. یک Facebook صفحه مورد ستایش قرار داد قاتلان به عنوان قهرمانان که تا به حال به مرگ هک “پیشگامان راز همجنسگرا فرقه”. سپس آن را محکوم استاد مسن به عنوان “سازمان ملل متحد-اسلامی” با ارسال تصویر خود را با علامت ضربدر بر روی آن. کسی که به قتل رسیده بودند با چهار اینچ عمیق زخم آن گفت. می تواند هر کسی تحویل شش اینچ برای این مرد و به نوبه خود به موهای سفید و قرمز ؟
که صفحه پایین گرفته شده است اما احساسات زنده است حتی اگر هشت متهم شدند با مانان-Tonoy قتل در سال 2019.

در حالی که شرکت های جشن غرور در ماه ژوئن قرار داده و از رنگین کمان رنگی, پیام جشن تنوع و شمول وجود دارد Facebook صفحات جشن Obhishopto Ramdhonu یا نفرین رنگین کمان یک سال 2020 کتاب, فهرست اسامی و مشخصات از فعالان جامعه. یک صفحه به نام Dar-ul-Ihdaa با بیش از 7000 پیروان ادعا می کند آن را به هیچ. 8 در آن “اسلام و امور جاری’ لیست پرفروش. یکی از نویسندگان این کتاب در بیش از 58,000 پیروان بلعیدن پست خود با هدف قرار دادن “آمریکا”, سکولاریسم و فمینیسم. “افزایش زمان ضد همجنس و تبلیغات اسلامی است retraumatising اعضای جامعه چهار سال پس از Xulhaz-Tanoy قتل می گوید:” علی عسگر. عسگر باید بدانید. عسگر بود که در آپارتمان زمانی که قتل اتفاق افتاده است و زندگی با خاطرات از فریاد و حمام خون. در حال حاضر زندگی در آمریکا, عسگر می گوید به دنبال در این صفحات به ارمغان می آورد این واقعیت است که در حالی که چیزی مانند Facebook حیاتی ابزار شبکه برای آسیب پذیر جوامع آنها همچنین می تواند “سمی خطرناک و حتی تهدید کننده زندگی”.

که سمیت در unapologetic نمایش. یک صفحه توسط عزام Al Ghalib هشدار می دهد کسانی که آشکارا صحبت کردن در مورد همجنسگرایی به یاد داشته باشید سرنوشت از مانان و Tanoy و شادی که “گی بهار” است. وجود دارد یوتیوب برنامه ها و Facebook زندگی در “همجنسگرا دستور کار”. پست ها هشدار می دهند نه تنها همجنسگرایان اما متحدان که معتقدان بیشتر لیبرال مسلمان جهان بینی. Transphobic نظرات دریافت هزاران دوست دارد.

این سیستم عامل کار روی حیله و تزویر است. آیا ترس از عبور بیش از به نفرت سخنرانی ؟ آیا سایت های رسانه های اجتماعی نیاز به یک خونخوار نصیحت به ارائه شش اینچ برش عمیق قبل از آن می توانید عمل می کنند ؟ Facebook خود استانداردهای گویند dehumanising سخنرانی واجد شرایط به عنوان ردیف 1 گفتار نفرت. عسگر می گوید در سال 2016 وجود دارد Facebook رویداد گردند و نفرت علیه همجنسگرایان حقوق برابر جنبش است. “جامعه حقوق اعضا تلاش خود را برای گزارش این رویداد اما هیچ اقدام گرفته شده توسط Facebook,” ابراز تاسف عسگر. هفته بعد Xulhaz و Tanoy هک شد به مرگ است.

رسانه های اجتماعی این الگوریتم در تلاش برای نگه دارید تا با یک برج بابل وقتی که می آید به زبان های متعدد فرهنگی و تفاوت های ظریف. Facebook به مجله تایم در سال 2019 آن نفرت سخنرانی الگوریتم های تشخیص کار در برخی از 40 زبان. برای بقیه آن متکی بر کاربران و انسانی و مدیران است. اما آن را به طور فزاینده ای سخت تر به ذهن شکاف.

در آسام, گروه حمایت Avaaz مستند Facebook posts تماس بنگالی مسلمانان انگل و تجاوزگران و نشان می دهد هندو دختران مسموم می شود برای صرفه جویی در آنها را از تجاوز به عنف. Facebook آهسته بود به عمل در میانمار که ضد Rohingya سخنرانی نفرت گسترش مانند آتش سوزی. ناظر انتخابات در فیجی تا به حال یک کارمند تمام وقت کار ضعیف نظرات نژادپرستانه در زبان محلی قبل از انتخابات. انجمن حمایت از برابری Labs ادعا کرد در سال 2019 که 40 درصد از پست ها با هدف قرار دادن طبقه و دین در هند مانند گروه هایی که لاف زدن “آرامش خود را حفظ و در برابر Chamaars” بازیابی شد و پس از 90 روز به طور متوسط.

مارک زوکربرگ گفته است که در حالی که Facebook باقی می ماند یک محل که در آن مردم می تواند بحث در مورد مسائل مهم او نیز می ایستد در برابر نفرت و یا هر چیزی که تحریک به خشونت است. میلیون ها نفر مثل علی عسگر را به ببینید که چگونه او پیاده خود صحبت کنید. یک احساس خوب در آغوش شکلک ها کافی نخواهد بود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>