هارولد هام Fracking پایونیر, چهره, حرفه ای حساب

هارولد هام که wildcatter که کمک راهنما در آمریکا fracking بوم دارای اب و هوای سهم خود را از نفت رکود. هیچ یک از آنها را همسان این یکی.

13th فرزند اوکلاهما sharecroppers آقای هام رز از پایین روغن کسب و کار تبدیل به یک خود ساخته میلیاردر. او یکی از پیشگام و آینده نگر که تبدیل ایالات متحده به جهان پیشرو تولید کننده نفت با استفاده از شکستگی هیدرولیکی و حفاری افقی تکنیک های برای باز کردن حجم عظیمی از صخره.

به عنوان یک روغن تار و مار سوخت coronavirus همه گیر نیروهای شرکت های انرژی به اقدامات شدید آقای هام بیشتر به از دست دادن بیش از تقریبا هر کسی است. او صاحب نزدیک به 80 درصد از شرکت او تاسیس قاره منابع Inc., غیر منتظره ای بزرگ سهام در میان عموم معامله نفت و شرکت گاز.

به عنوان سهام خود را فرو برد تا خود را خالص ارزش است. آقای هام از دست رفته بیش از 3 میلیارد دلار در فقط چند روز در ماه مارس پس از عربستان سعودی و روسیه باعث شد نفت سقوط توسط سیل جهان را با نفت خام در ضعیف بهنگام جنگ برای سهم بازار.

هنوز هم پر از آتش سوزی در سن 74, مردی که یک بار به نام اوپک یک “دندان ببر” را ندارد ضرر و زیان دروغ گفتن است. آقای هام ساخته شده و تماس های متعدد به رئیس جمهور تهمت اصرار او را به یک قوی تر نقش مهمی در متقاعد کردن عربستان سعودی و روسیه برای پایان دادن به خود را در بن بست به گفته افراد آشنا با این موضوع.

زمانی که آقای ترامپ کمک کارگزار 23-ملت پیمان به قطع خروجی در مارس 12, Mr. هام در زمان پیروزی دامان تماس با مدیران دیگر به اعتبار گرفتن رئیس جمهور درگیر است. روز قبل او با ارسال یک ایمیل به قاره کارگران نشان می دهد بدترین بود.

“هدف آنها این بود که ما را از کسب و کار. آنها با شکست مواجه خواهد شد!,” او نوشت. “زمانی که رئیس جمهور همچنان به قرار دادن آمریکا انرژی ما را در غلبه بر این.”

روغن غوطه عبور نمی کند و تقاضا تبخیر به عنوان مردم در خانه مانده, متوقف شد, و رانندگی به محل کار و لغو برنامه سفر.

قیمت نفت کاهش یافته است به عنوان اپیدمی خاموش شدن ناگهانی کاهش تقاضا است. آقای هام به محدود قاره تولید.

عکس: الیوت جنگل برای وال استریت ژورنال

در 20 آوریل برای اولین بار در تاریخ آمریکا قیمت نفت رفت منفی به این معنی است که برخی از مردم پرداخت شد دیگران به نفت دست خود را. قیمت نفت را تا حدی بهبود یافت اما هنوز هم شناور در اطراف سطوح بسیاری از اپراتورها نیاز به صرفا شکستن حتی. در چهارشنبه خام ایالات متحده با صعود بالاتر از $33 در هر بشکه رسید که بالاترین سطح از مارس 10.

بحران می آید پس از یک دوره دشوار شخصا برای آقای هام زیر اخیر سرطان را بترساند. آقای هام تا به حال یک پولیپ بدخیم جدا شده از روده بزرگ خود را در دسامبر 2017 با توجه به قاره مشاور عمومی اریک Eissenstat.

این شرکت هرگز فاش شده بود در برخورد با مسائل مربوط به سلامت. یک سخنگوی شرکت نام خود را به سلامت “عالی است.”

آقای هام پایین پا در دسامبر 2019 به عنوان قاره اجرایی اما همچنان به خدمت خود را به عنوان رئیس اجرایی. که ماه آقای هام گفت: زمان مناسب برای رهبری تغییر, اما که او باقی خواهد ماند از نزدیک درگیر در این شرکت در حال اجرا.

قاره در غیر این صورت کاهش یافته است به نظر و پاسخ نیست برای یک لیست کامل از سوالات. آقای هام کاهش یافت یک مصاحبه درخواست.

قاره به اجرا در Bakken نفت تشکیل, اینجا در نزدیکی سیدنی منت.

عکس: ویلیام کمپبل/Corbis/گتی ایماژ

سهام این شرکت را تا حدی بهبود به تازگی بسته شدن در $13.88 روز چهارشنبه در مورد دو نقطه کم در طول عربستان-روسیه بازار جنگ. سهام باقی می ماند پایین تقریبا 60 ٪ از زمان آغاز سال است.

برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی نفت خود را برای قیمت های بهتر آقای هام به ناودان ترمز در حفاری خاموش کردن چاه های موجود و دیگر مراحل است.

قاره گفت: برخی از مشتریان است که آن را دیگر نمی خواهد تحویل نفت خام به پالایشگاه به عنوان نامیده می شود به صورت تحت قرارداد با استناد به یک “نیروی majeure” یا رویداد پیش بینی نشده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس محدود سازی و تقاضا و سایر عوامل که منجر به تاریخی قیمت سقوط با توجه به مارس 21 نامه بررسی توسط مجله.

قاره نیز قابل ملاحظه ای محدود تولید آن است. این شرکت گفت: کاهش حدود 70 درصد از آن خروجی روزانه اندازه گیری بشکه نفت در ماه مه در مقایسه با حدود 3 درصد به 26 درصد کاهش به معنای رقبا.

“این بسیار خیره کننده گفت:” لین هلمز مدیر داکوتای شمالی وزارت منابع معدنی و اضافه کرد که قاره است برای خاموش کردن به مراتب بیشتر از خروجی آن از بسیاری از اپراتورهای دیگر در Bakken نفت شیل در میدان یکی از بزرگترین شیل ،

آمریکا سوخت و پطرولیم تولید کنندگان را به نام امتناع به آن افتخار قراردادهای تحویل نفت “قرار دادن یک بوت به گلو از ایالات متحده شرکتها” با دعوت از آن “height نفاق” برای آقای هام به دبه در این معامله در حالی که لابی برای اعمال محدودیت بر واردات خارجی نفت خام است.

آقای هام ادامه داد: به منظور جلب در یک رابطه نزدیک با آقای ترامپ, که گفت که او “آموخته است که بیشتر در مورد انرژی از هارولد از هر کس دیگری” در یک آدرس ویدیویی در ماه فوریه است. آقای هام بود رئیس جمهور مشاور انرژی در سال 2016 و به کشت نفوذ بیش از چند دهه با اعضای کنگره است.

او تحت فشار قرار دادند برای تعرفه ها در خارج از کشور, نفت و همچنین تحقیقات به امکان دستکاری در بازار, بدون گفت و توسط چه کسی به عنوان یک علت مارس 20 قیمت سقوط و یک کاوشگر به اینکه عربستان سعودی آزادسازی نفت خام به بازار جهانی است.

آقای هام هنگامی که یک دموکرات نیز توصیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

آقای هام, راست, بالا رفتن از پله ها به یک دکل نفت اتاق کنترل در ویللیستن.

عکس: الیوت جنگل برای وال استریت ژورنال

لابی پس از همه گیر که شامل خواستار اجباری تولید کاهش در اوکلاهما که در آن قاره در عمل و تگزاس که در آن نیست—تا کنون ناموفق بوده است و ثابت شده است تفرقه. بزرگتر رقبا از جمله Exxon Mobil Corp و شورون Corp. باید مخالف حرکت می کند توسط دولت به کلاه تولید.

کسانی که می دانند آقای هام به خوبی می گویند او همواره ماوریک بیشتر تراز وسط قرار دارد با کوچکتر مستقل oilmen از بازیکنان بزرگتر است.

آقای هام حفر شده برای نفت در آمریکا پس از اعتقاد بسیاری بهترین آن سپرده بودند خشک چیزی که او نسبت به معاندت و میهن پرستی. به اعتقاد او سودای ایالات متحده در صنعت نفت کاهش خواهد کشور را از اتکا به نفت خارجی و اجتناب سرمایه گذاری بین المللی بر خلاف رقبای بزرگتر. او همچنین لابی گسترده برای تولید کنندگان مستقل و یا کسانی که با تمرکز در درجه اول در ایالات متحده حفاری.

“او به وضوح صدای” گفت: Oklahoma بهداشت ، جیمز Inhofe یک متحد نزدیک آقای هام را که دارای پشتیبانی تماس خود را برای تحقیقات ضد دامپینگ.

A self-تدریس زمین شناسی با هیچ مدرک دانشگاهی آقای هام زده آن را در داکوتای شمالی Bakken منطقه یک میدان نفتی که تا به حال کشف شده است دهه قبل بود اما تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. برخی در این صنعت آن را به نام “هام را حماقت” تفکر وجود ندارد بسیار قابل بازیابی روغن باقی مانده است.

با استفاده از فن آوری های جدید آقای هام استخراج مقادیر عظیمی از نفت و گاز از صخره قبلا در نظر گرفته بیش از حد دشوار است به ضربه بزنید. این اکتشافات منجر به رونق نفت که برداشته داکوتای شمالی اشتغال و اقتصاد یک نقطه روشن برای آمریکا پس از رکود اقتصادی سال 2008.

از آن ساخته شده او را ثروتمند افسانه ای که قاره رفت و در سال 2007 فقط به عنوان شیل بوم آغاز شد. در سال 2012 این شرکت به یکی از 10 تولید کنندگان نفت در آمریکا آقای هام سهام در نهایت صدر 19 میلیارد دلار.

هنوز هم او نگهداری نسبتا سبک زندگی صرفه. مایک Cantrell قاره است رئیس سابق روابط دولت یاد می آورد که چگونه آقای هام پرواز می کند مربی به لاس وگاس به جای متوسط شرط در NCAA بسکتبال مسابقات با دیگر اوکلاهما oilmen و درایو اجاره ون از کازینو به زمین گلف.

آقای هام گفته او متوجه نیست که او ضعیف بود در حال رشد است. او سقوط در عشق با این میدان نفتی پس از دبیرستان شیفته با این صنعت بزرگ شخصیت. توضیح داده شده توسط دوستان به عنوان یک درونگرا آقای هام را محفوظ طبیعت belies شدید خود را رقابت است.

آقای هام, 13th فرزند اوکلاهما sharecroppers در بازدید از زادگاه خود از Lexington, Okla., در سال 2012.

عکس: Michael S. ویلیامسون/واشنگتن پست/گتی ایماژ

او صحبت می کند با یک نرم اوکلاهما لگدمال و شناخته شده است به ترجیح می دهند bluejeans به مناسب هر چند او گاهی اوقات می پوشد الماس encrusted شرکت حلقه. کسانی که می دانند او می گویند او بود و ناراحت کننده با صحبت های عمومی تا حدی به دلیل عدم وجود خود را از آموزش و پرورش رسمی اما در سال های اخیر در آغوش یک مطلب عمومی نقش.

“او می خواست برای ساخت یک کلاس جهانی شرکت نفت و اشتها بود فقط بی پایان” گفت: آقای Cantrell. او دیگر در این شرایط صحبت کردن با رئیس سابق خود پس از گرفتن باعث از چاه آسیب دیده توسط جدیدتر همسایه آنهایی که از جمله آن حفر شده توسط قاره ای در اوکلاهما. با اینحال آقای Cantrell گفت: او نمی خواهد که شرط در برابر آقای هام توانایی برای زنده ماندن نفت مجسمه نیم تنه.

پس از سقوط قیمت نفت به حدود 10 دلار در هر بشکه در سال 1999 قاره از دست دادن پول زیادی در آن بود به آتش بسیار از آن اکتشاف نفت کارکنان و کاهش پرداخت هزینه برای آن باقی مانده است. آقای هام با تشکیل یک ائتلاف کوچکتر هستند و در زمینه آزادسازی اتهامات علیه عربستان سعودی, مکزیک, ونزوئلا و عراق است.

با وجود به دنبال کت و شلوار برای سال های ائتلاف موفق به متقاعد کردن دولت کلینتون و بوش را به اقدام. اما قاره برگزار شد و آقای هام تا به حال نشان داده شده است تمایل خود را به رقبای بزرگتر.

“نمی توانید در یک طرح دعوی در دادگاه با او مگر تو جیب عمیق و مقدار زیادی از زمان” آقای Cantrell گفت.

حتی قبل از coronavirus بحران شیل حفاری دچار مشکل بودند. بسیاری از انباشته قابل توجهی از بدهی های ساختمان بزرگ شیل موقعیت در داکوتای شمالی و تگزاس شدند و در تلاش برای تولید جریان نقدی مثبت است.

قاره دارای یک دیوار از بدهی در آینده به دلیل در چند سال آینده در بخشی به دلیل شرکت صادر شده است مراتب کمتر سهام از بسیاری از همسالان خود ترجیح می دهند به جمع آوری بدهی به جای. است که نگهداری آقای هام سهام در این شرکت اما به معنی آن خواهد شد نیاز به مقدار زیادی از پول نقد.

این شرکت با یک فعلی بازار سرمایه از حدود 5 میلیارد دلار بود حدود 4.3 میلیارد دلار در آینده به دلیل بدهی از طریق 2024 تا پایان سه ماهه اول بیش از همه اما یکی از 15 بزرگ دیگر مستقل ایالات متحده تولید کنندگان نفت با توجه به FactSet.

قاره نیز بیشتر در معرض نوسانات قیمت بیشتر. در حالی که بسیاری از شرکت های نفتی با استفاده از ابزارهای مالی پیچیده به پرچین بخشی از تولید خود و محافظت از خود را از کاهش قیمت آقای هام به مدت طولانی اجتناب به عمل است که می تواند صدمه دیده است شرکت سود در صورت افزایش قیمت.

قاره بود کاملا “برهنه” را به عنوان قیمت فعلی تار و مار گرفت و بر خلاف بزرگ ترین شیل هستند که تا به حال قفل شده است و در قیمت حداقل برای برخی از آنها 2020 تولید در حدود 50 دلار در هر بشکه با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

آقای هام را تکان داد دست در دست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در شیل کنفرانس در ماه اکتبر.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

آقای هام شرکت است که از لحاظ جغرافیایی محدود در مقایسه با رقبا در تگزاس است. بسیاری از تولید آن می آید از داکوتای شمالی بیش از 1000 مایل از بازار اصلی برای بسیاری از آمریکایی ها در سواحل خلیج فارس را پتروشیمی مگا پیچیده است. این بدان معناست که هزینه های اضافی برای حرکت نفت به بازار همراه با عوامل دیگر مجبور قاره به فروش مقدار زیادی از نفت خود را برای تخفیف.

Bakken تولید کنندگان به طور متوسط نیاز به نفت خام قیمت 28 دلار در هر بشکه برای پوشش هزینه های عملیاتی برای چاه های موجود و $51 در هر بشکه به سودآوری حفاری جدید به خوبی با توجه به یک نظرسنجی در ماه مارس از مدیران نفت توسط بانک فدرال رزرو دالاس.

“این به وضوح یک مکان شاد شود” گفت: سندی Fielden, یک تحلیلگر در مورنینگ استار وارز. و اضافه کرد که قاره تصمیم به پرچین در برابر خطر سقوط قیمت نفت بود و قابل توجه “هیچکدام از خطا” به عنوان دیگر تولید کنندگان در حال حاضر شمارش هجز برای زنده ماندن.

آقای هام را مبارزه برای منافع خود بدون توجه به هزینه گفت: Mickey Thompson, یک, اوکلاهما, oilman و decadeslong از آقای هام که با او کار می کرد در سیاست های دولت. دو irreconcilably تقسیم پس از آقای تامپسون پشتیبانی موفق پیشنهاد برای افزایش مالیات بر اوکلاهما تولید نفت و گاز و گفت: آقای هام بود انکار هر گونه ارتباط بین fracking و زلزله.

با وجود اختلافات آقای تامپسون که یک بار نوشت: یک کتاب در مورد قاره در آقای هام دستور گفت: این تنها شیل شرکت او در امر سرمایه گذاری در حال حاضر از آنجا که آقای هام را پیدا خواهد کرد یک راه برای استقامت.

“هارولد هرگز ترس به انجام هر کاری که او فکر آن را در زمان” آقای تامپسون گفت.

مربوط تصویری

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

نوشتن به کریستوفر S. Matthews در [email protected] و Collin در یتن [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>