هارلی گفت: آن نه هیئت مدیره نامزد ‘قادر به بیش ایمپالا نامزد’ از پیشرو شرکت رو به جلو است.

عکس: رومن lafabregue/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک Harley-Davidson , Inc. سهامداران نامزد دو نامزد به نشستن بر روی موتور سیکلت تولید کننده مدیره یک حرکت است که می آید به عنوان شرکت در حال جستجو برای یک مدیر اجرایی به نیروی تازه دادن به فروش.

ایمپالا Asset Management LLC روز چهارشنبه گفت: این پرونده مقدماتی پروکسی مواد را به آن گره خورده نامزدی لئو Hindery جونیور سابق اجرایی بالا برای AT&T Inc.’s پهنای باند, کسب و کار و برنت Dewar که اخیرا به عنوان رئیس جمهور نسکار به عنوان مدیران در هارلی.

سرمایه گذار گفت: در پروکسی پر کردن که صاحب آن در حدود 2 ٪ از هارلی سهام که عقب مانده کلیدی معیار برای چند سال گذشته به عنوان مصرف کنندگان خریداری کرده اند کمتر از آن دوچرخه.

خرده فروشی خرید و فروش موتور سیکلت هارلی کاهش یافته است 4.3% جهان در سال گذشته در مقایسه با سال 2018 و 5.2 درصد در ایالات متحده پنجم مستقیم کاهش سالانه در بزرگترین بازار. در اواخر فوریه هارلی گفت: رئیس سابق خود اجرایی مت Levatich پایین پا از نقش و موفق شد در یک اقدام اساس Jochen تسایتز یک عضو هیئت مدیره. هارلی در حال جستجو برای یک دائم مدیر عامل شرکت.

ایمپالا در بیانیه ای گفت که آن را تا به حال نگرانی قابل توجهی در طول مسیر استراتژیک شرکت برای برخی از زمان و مسائل مربوط به آن را قبلا اعلام شده به هارلی. آن گفت: آقای Hindery و آقای Dewar خواهد ارائه دیدگاه های ارزشمند در هارلی استراتژی و ورودی مهم در مورد این شرکت بعدی دائمی مدیر عامل شرکت.

هارلی گفت: در یک پرونده در روز دوشنبه که به آن معتقد است نه هیئت مدیره نامزد باید یک درک عمیق از این شرکت و بازارهای آن است.

کسانی که مدیران این شرکت گفت: “قادر به بیش ایمپالا نامزد برای رهبری شرکت ما رو به جلو است. ما معتقدیم نامزدهای پیشنهادی توسط ایمپالا نمی اضافه کردن مهارت های اضافی و یا تنوع به هیئت مدیره خود را به عنوان اظهار داشت: مجموعه مهارت در حال حاضر به خوبی در میان ما نه نامزد.”

ایمپالا گفت: این برنامه به ارائه جزئیات بیشتر در مورد آن دیدگاه هارلی در آینده گفت: این تصمیم به نگه داشتن در ساخت آن مورد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شرکت سرمایه گذاری گفت: در مقدماتی پروکسی بیانیه ای که در ماه ژانویه آن را با ارسال نامه ای به هیئت مدیره حاکی از این است که آن را نمی باید اعتماد به نفس در شرکت سابق مدیر عامل و خواست هارلی به تغییر ترکیب هیئت مدیره خود را.

پس از بحث و گفتگو بین نمایندگان شرکت سرمایه گذاری و هارلی هیئت مدیره فسخ آقای Levatich در فوریه. 28 با توجه به ایمپالا.

هارلی اختلافات که آن را فسخ سابق مدیر عامل شرکت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در فوریه. 28 هارلی گفت که آقای Levatich شدت پایین به عنوان مدیر عامل و کمک با انتقال رهبری از طریق پایان ماه مارس.

آقای Levatich در دسترس بود برای, نظر, هارلی سخنگوی گفت.

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im