Harley-Davidson به کاهش 13 درصد از نیروی کار جهانی

Harley-Davidson تلاش شده است به درخواست تجدید نظر به سواران جوان.

عکس: فیلیپ wojazer/ایسنا

Harley-Davidson , Inc. گفت: این امر کاهش حدود 700 شغل به عنوان بخشی از جهانی تعمیرات اساسی, آخرین شرکت به کاهش نیروی کار خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به کاهش فعالیت های اقتصادی.

میلواکی-بر اساس موتور سیکلت ساز روز پنجشنبه گفت که طرح تغییر ساختار از جمله کار کاهش این مقدار به حدود 13 درصد از نیروی کار جهانی را در نتیجه هزینه حدود 42 میلیون در سه ماهه دوم. دیگر شرکت ها نیز گفت: به تازگی آنها را ریخته کارگران از جمله Walgreens, چکمه, داد , Inc., هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و لوی استروس & Co. کاهش در آن و شرکت های دیگر می آیند به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر ایالات متحده, باعث مردم را به جلو و عقب در فعالیت های خارج از خانه فقط به عنوان برخی از کسب و کار شد و برگشت به محل کار.

“ما ممکن است در دوره های طولانی تر از افسرده اشتغال اگر این چیزها دائمی هستند” گفت: جان Grigsby یک پژوهشگر اقتصادی در دانشگاه نورث وسترن که مورد مطالعه اخیر کار-نیروی تغییرات.

Harley-Davidson فروش در هسته خود در بازار ایالات متحده و سقوط شده است و این شرکت جایگزین مدیر عامل مت Levatich در اوایل سال جاری با Jochen تسایتز یک عضو هیئت مدیره که قبلا زد ورزشی آلمان-پوشاک ساز Puma SE.

آقای تسایتز کند شده است به معرفی برخی از موتور سیکلت جدید که موتور هارلی دیویدسون طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به سواران جوان. این شرکت بازگشایی آن کارخانه ها پس از تعطیلی مرتبط با این بیماری همه گیر چند هفته پیش در کاهش تولید سطوح منعکس کننده فشار از جمله کاهش تقاضا برای موتور سیکلت. Harley-Davidson گفت: اخراج بخشی از بزرگتر استراتژیک بازنگری و نه در پاسخ به کروناویروس تاثیر بر اقتصاد است.

مرتبط

  • Harley-Davidson به نظر می رسد جدید CFO

Harley-Davidson گفت که حرکت خود را برای لاغر سازمان نیاز به حدود 700 شغل کمتر سراسر جهانی آن عملیات که از آن انتظار دارد حدود 500 نفر از کارکنان به ترک این شرکت از طریق اخراج و یا به معنای دیگر تا پایان سال است. این شرکت در مورد استخدام 5,600 کارگران در سطح جهان است.

Harley-Davidson گفت: رئیس امور مالی جان Olin یک شرکت کهنه برگزار شد که که نقش پس از سال 2009 را ترک کرده است این شرکت به عنوان بخشی از این تغییرات است. این شرکت گفت: معاون رئیس جمهور و خزانه دار دارل توماس به عنوان موقت CFO تا زمانی که جانشین نامگذاری شده است.

Harley-Davidson گفت: این امر بحث در مورد برنامه های خود را برای تعمیرات اساسی این شرکت در هنگامی که به جزئیات این گزارش درآمد در اواخر این ماه. سهام این شرکت افزایش 0.6 ٪ به $25.75.

مربوط تصویری

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de