جانماشامی مبارک! Hare Rama Hare Krishna!

Hare Rama Hare Krishna اولین فیلم من در سالن فیلم بود. من باید نه یا ده نفر بوده باشم، و پدر و مادرم، سگ می داند که چه چیزی بر سر آنها آمد، ما بچه ها را برای نمایش شب در سالن تئاتر تازه ساخته شده به نام Kino در Seshadripuram، بنگلور برد. ما بچه نگهدار نداشتیم و فکر می کنم آنها نمی توانستیم ما را در خانه رها کند – بنابراین آنها ما را بچه ها را به خطر سرزنش خانواده به فیلم می برد.  -چي??? بچه ها رو به نمايش شب در فيلمي با زنت امان مي بره ???). آه شرم و رسوایی! شوک و هيبت!

در واقع، پسر عموی من ، هراچا گوروکار ، که درست در اطراف گوشه وجود دارد زندگی می کند و در حال حاضر زندگی می کند تا I-95 در نیوجرسی ، من برای این یک upmanship نزدیک به 50 سال بعد بخشش نیست — من به رخ کشیدن بی سر و پا ، با نشاط نوزادان و مخرب ، که من زینت آمان را در یک فیلم نمایش شب دیده بود (حتی اگر من مشکوک من از طریق بسیاری از آن خواب). اون هنوز از من متنفره😁

به هر حال، سالها، دهه ها بعد (در واقع چند سال پیش)، من به لری بریانت، همه گیرشناس آمریکایی، در TED در ونکوور، زدم. لری در حال حاضر در اخبار به دلیل همه گیر، ارائه بینش در مورد اینکه چگونه این می تواند همه از تابه. او باید بدوند – او مرکزی برای تلاش برای ریشه کن کردن آبله در هند در دو دهم بود. اما ارتباط با هاراما هر کریشنا چیه؟ در اینجا لاغر :

یک فارغ التحصیل بهداشت عمومی از UMich با مدرک پزشکی به بوت، لری 60s hipster بود زمانی که او خود را در هند در سال 1969-70 از طریق یک سری از حوادث تصادفی و زندگی تغییر که شامل قبایل بومی آمریکا، مرده سپاسگزار، و جنگ هند و پاکستان که منجر به تولد بنگلادش بود. در حالی که در هند، لری از ارادتمند به نِیم کارولی بابا، یک میستیک هیمالیا شد. این چند سال قبل از آن بود که استیو جابز در سال ۱۹۷۴ به دنبال بابا آمد (بابا در سال ۱۹۷۳ فوت کرده بود). در پایان، یک جوان جابز، سپس فقط ۱۹ سال، با لری در دهلی می ماند. این کار به دوستی طولانی مدت منجر می شود، و در سال های بعد، قرعه کشی دیگر سیلیکون دره سنگین ی مانند گوگل لری پیج و مارک زوکربرگ فیس بوک به آموزه های بابا (لری درخشان در نهایت به سر بازوی بشردوستانه گوگل و ایبی)

اما به دو سال ۱۹۷۰: لری در همین حال توصیه های نِیم کارولی بابا را گرفته بود و در سال ۱۹۷۲ با سازمان بهداشت جهانی در دهلی کار کرده بود تا روی ریشه کنی آبله در هند کار کند، در نهایت یکی از موفقیت های بزرگ بهداشت و درمان هند است. وقتی که من برای اولین بار با لری ملاقات کردم، این تنها چیزی است که او می خواست در مورد صحبت کردن — نه در مورد آنچه او انجام داد، اما این واقعیت است که بسیاری از متخصصان هند، پزشکان، و کارکنان بهداشت و درمان اعتبار به دلیل کار فوق العاده خود را دریافت کرده است. در واقع، او اصرار دارد که برنامه ریشه کنی آبله در هند ممکن است هرگز موفق نبود، اما برای دخالت Neem Karoli بابا، چرا که مردم کلمه او را جدی گرفت. او همچنین داستان های جالبی داشت که چگونه ایندیرا گاندی می خواست او را از خود دور کند و چگونه با کمک بابا از آن قسمت جان سالم به در برد. یکی از جذاب ترین داستان هایی که او به من گفت: همسرش الین ملقب به گیریجا (یک نام بابا به او داد) و او یک چشمک زدن- و – شما – خواهد – دوشیزه آن ظاهر در آهنگ Dum مارو Dum در فیلم Hare راما Hare کریشنا !

در آمریکا تعداد زیادی گروه Hare Krishna که بیشتر انواع ISKCON هستند. داستان به خوبی شناخته شده است در حال حاضر از استیو جابز mooching خاموش غذای رایگان Hare کریشنا در اورگن در طول روز بی باک خود را, مقدمه ای اولیه که او را به هند منجر. پس باباهای آمریکایی زیادی هستند – از رام داس گرفته تا کریشنا داس که من از گوش دادن هم لذت بردم. من از بابادوم آمریکایی لذت می برم؛ برخی از آنها معتبرتر از بسیاری از dongis در هند است.

خود من از جنگل در پارک Takoma / نقره ای بهار resounds با bhajan ماندالی در تعطیلات آخر هفته ، رقابت با جاز و بلوز و راک و رول در میدان شهر. این یک چیز فوق العاده است به نگاه کردن و شنیدن، و اگر چه Covid تا به اژدر ترین تجمعات از جمله، من به tomoro بیرون بروید و ببینید که اگر bhajan ماندالی ارائه خدمات است. اگر نه من به خانه می آيم و به کريشنا داس گوش مي دهم، و آهنگ مورد علاقه ام از ويشواروپم، که توسط مردمی فوق العاده در برکلي ارائه شده است. اگر شما آن را دیده اند / شنیده شما باید!

جانماشتامی مبارک، مردمی!

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im