هانا و کیت قرار داده و جوجه خود را در سهولت

دوستان ما هانا و کیت فقط خرید اولین خانه. آن را با یک قفس مرغ بود که یک جایزه از آنها می خواستم جوجه روزی. هنگامی که آنها کلید و شروع به حرکت در danged اگر آنها در حال حاضر نمی باید جوجه. آنها می دانند که محل قرار بود با آمدن جوجه? تا به حال شده است که مورد بحث است ؟

خوب هیچ. اما وجود آنها در سه جوجه به همراه یک شاخص کارت با نام خود بر روی آن. هانا مشورت آن است. “سیاه و سفید یکی هنریتا نارنجی یکی Ophelia و سوزی است که بد بو یکی بیش از وجود دارد. من فکر می کنم آنها افسرده است.”

“چه باعث می شود شما فکر می کنم آنها افسرده است؟”

“آنها نمی گذاشته هر تخم مرغ از آنجا که ما به اینجا رسیدیم. منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن: خود مردم فقط آنها را رها …” او چشم به اشک. هنریتا را نگاه کمی را در منقار.

آن را خشن وجود دارد. املاک و مستغلات بازی است آنچه در آن استفاده می شود. زمانی که من برای اولین بار خانه من نیست که بر آن چنگ بیندازند. من moseyed بیشتر. یکی از اولین من بود در دو خیلی با درخت گیلاس. جریان از این خانه عجیب و غریب بود اما آن را به حال یک آشپزخانه بزرگ من می توانم تصور کنید که پخت و پز در, اگر من آموخته است که چگونه به طبخ.

آن سال 1978. هیچ کس در حال حرکت بود. آمریکایی ها برگزار می شد گروگان جایی شما نمی تواند گاز خود را حتی در شماره روز و هر کس ماندم, به در خانه خود را با یک مورد از بی قراری است. آن را نمی خواهد “صبح دوباره در امریکا” برای چند سال دیگر زمانی که پول شروع به جریان از همه حقوق بازنشستگی و به بخش مالی که در آن تظاهر پول و perked تا مردم در حالی که قبل از آن siphoned دشوار از میان رفت و از طبقه متوسط در دسترس نباشد. در ضمن یک و نیم دوجین خانه قرار بود گدایی در پورتلند اورگان برای حدود یک باک پنجاه و من تا به حال در همه زمان در جهان مورد آن فکر می کنم.

محل با دو و درخت گیلاس خوب بود اما مثال عامل به moated محل با پوست گرد و غبار اسپری کل داخل خانه نوجو سفید و قرار دادن همسایگان دیوار به دیوار فرش در زنگ.

“که برای اولین بار برای رفتن گفت:” من درست در مقابل او و او شانه ای بالا انداخت bleakly. او نشسته بود پشت یک کارت در جدول اتاق ناهار خوری با یک پشته از کارت های کسب و کار و انتظار می رود وجود دارد ،

اما بعد از چند هفته من آن را خریدم. من تعجب اگر آن را واقعا ممکن است به پرداخت $368 یک ماه برای 30 سال بود که سه برابر بیشتر از من همیشه می خواهم برای پرداخت اجاره بیشتر از من حتی می خواهم زنده شده.

به روز رسانی: در آن بود.

این روزها – با وجود shutdown – اگر شما نماینده املاک و مستغلات خوب, شما می توانید از شنیدن در مورد احتمال خانه روز آن ذکر شده بود. اما اگر آن را به شما در زمان بیش از 20 دقیقه برای دریافت وجود دارد, شما در حال حاضر می خواهم آن را از دست داده به برخی از کسی که هنوز در زمین گلف. گوشی را در جیب خود تا به حال سه راه مشاوره با نماینده او و موسسه وام و به طور خودکار از کار اخراج کردن قلبی مقاله به فروشنده همراه با یک سفارش از کوکی ها تازه پخته شده تحویل داده شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین. همچنین او تا به حال صد اضافی تو به تراشه. او احتمالا آن را از حقوق بازنشستگی خود را در ’80s در.

این خریداران به طور منظم متلاطم است. شما می دانید نوعی که تمایل به رتبه بندی اعتباری خود را و صرفه جویی پرداخت. پس از آنها از دست دادن دو خانه آنها در مناقصه گواهی افسردگی و بالا بردن خود را ارائه می دهد که شامل اضافی و دستمزد سال, در فصل بلیط به اپرا و یک بانک به بود زدم بعد.

اما به نوعی هانا و کیت ماند آرام یافت جای خوبی و نمی تواند بیش از بودجه خود را. آن را هنوز هم می تواند اتفاق می افتد. و جوجه ها می آیند در سراسر.

روز بعد وجود دارد یک تخم مرغ تازه در قفس. برای آنها حداقل آن را دوباره در صبح در امریکا است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>