توقف شماره 2 اقتصاد آسان بود. راه اندازی مجدد آن سخت است.

هفته پس از یک بیماری همه گیر مسدود حد اقتصاد چین فعالیت شروع به انتخاب کنید تا به عنوان کسب و کار راه اندازی مجدد عملیات و مصرف کنندگان سرمایه گذاری دوباره. اما جاده به حالت عادی بازگشته است به احتمال زیاد ،

خبر خوب: عفونت نرخ رمان coronavirus در حال پایین آمدن.

چین در واکنش به کروناویروس شروع فقط به عنوان کشور در حال آماده شدن برای تعطیلات سالانه برای سال جدید قمری است که در این سال کاهش یافت و در ژانویه. 25 و همیشه مکث فعالیت های صنعتی در حالی که همچنین ترغیب سنگین سفر. دولت کنترل شامل طول تعطیلات به ماه فوریه و بسیاری از عوامل مرتبط با coronavirus پاسخ به توطئه برای به حداقل رساندن از سرگیری فعالیت بوده است.

در حالی که زندگی به دور از عادی امروز چین شهرهای دیگر شهرهای روح آنها چند هفته پیش. مترو ridership شهری و تراکم ترافیک در حال افزایش در شهرستانها عمده.

کمی بیشتر خرج بودن است. چینی خرید و فروش ماشین شد تقریبا وجود ندارد فقط چند هفته پیش اما این خودرو در بخش اخیرا ثبت شده کمی از کسب و کار.

چین نیروی کار است که به طور معمول بسیار همراه است. بیشتر از این کشور 250 میلیون مهاجر کارگران شروع به سفر خود را از شهر محل زندگی به مکان هایی مانند صنعتی استان گوانگدونگ.

یک وانت در تقاضای برق به نظر می رسد به دنبال یک دولت درخواست های زیادی از کشور را به بازگشت به کار در فوریه. 10 نشان می دهد کسب و کار از سرگیری. اما بسیاری از شاخص ها مانند چقدر ظرفیت کوره های صنعتی در حال استفاده هستند و هنوز هم به خصوص ضعیف اگر آنها ظاهر می شود به کف.

مقامات چینی را پمپ صدها میلیارد دلار به سیستم مالی است. پول است که به منظور به بانک ها اتاق تنفس به رول بیش از دیر باز پرداخت وام. یکی از نشانه برخی از این پول به اقتصاد شده است و جزئی آسانسور در خرید و فروش ملک چین سرمایه گذاری های مورد علاقه.

در این بحران هر پوشش نقره ای خود را در ابر. با وجود این فرصت را برای ملک نقش بانک ها وام املاک و مستغلات توسعه دهندگان در حال نشستن بر روی دست خود را. هنوز کاهش فروش ميانگين کمتر پول برای سرزمین چین صاحبان آن پول در بسته دولت های محلی که همچنین نیروبخش برای مالیات کمتر مصرف این سال است.

پکن را به دست آورد شهرت عظیم محرک اقتصادی در سال 2008 زمانی که دولت پمپ $586 میلیارد به ساخت و ساز از راه آهن و فرودگاه به مقاومت در برابر بحران مالی جهانی. نشانه کمی وجود دارد یک تکرار در حال آمدن است: چین می تواند آن را ندارند. رشد ذخایر سنگ آهن و فولاد و ضعیف قیمت فولاد و میلگرد نشان می دهد تقاضا در حال اجرا است آهسته تر از عرضه یک نشانه از یک رکود در ساخت و ساز.

پورت ها کمتر متراکم در چین در حال حاضر اما هنوز هم یک ظرف غذا محدود کمبود کارگران اولویت داده شده به پزشکی محموله بیش از دیگر کالاهای تجاری و اداری عدم قطعیت است. که اشاره به دوران سخت برای جهان شماره 1 صادرات—ملت و برای شرکت در جای دیگر به امید فروش به آن است.

باید آن را خبر خوبی است که چین مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس به بیرون بروید. این بدان معنا نیست که آنها را به ذخیره مقدار زیادی از پول را صرف. برای یک چیز, قیمت مواد غذایی افزایش یافت با اشاره به مشکلات توزیع, نه تقاضای جدید است.

و هیچ کس در حال رفتن به سینما.

نوشتن به James T. Areddy در [email protected]

مربوط به پوشش

  • بازارهای جهانی در حال لرزاند به عنوان نبرد بیش از نفت خام می فرستد قیمت نفت غوطه وری
  • تلاش برای نبرد Coronavirus تشدید در سراسر جهان
  • شرکت هایی که از چین قبل از Coronavirus هنوز هم درهم در آن زنجیره تامین

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de