هالی برتون برش هزینه های فرح برای رها کردن در روغن-زمینه فعالیت

هالی برتون ارسال شده کاهش درآمد در سه ماهه اول سال رهبری یک کاهش در آمریکای شمالی فروش.

عکس: علی حیدر/شاتر

هالی برتون Co. برش 1 میلیارد دلار در هزینه ها و کاهش بدهی های خود را به اماده کردن خود در برابر خیره کننده کاهش در سرمایه گذاری در سراسر ایالات متحده پچ نفت.

هالی برتون جهان دومین میدان نفتی شرکت خدمات و بزرگترین تامین کننده نفت ایالات متحده-تجهیزات می تواند به ضربه بسیار سخت شده توسط یک جارو نفت-پچ رکود در شیل پخش مانند حوضه پرمین در غرب تگزاس و Bakken شیل از داکوتای شمالی.

فروش آمریکا ساخته شده بیش از نیمی از درآمد خود را در سال گذشته و پس از افزایش قیمت نفت سقوط کرد, آمریکا حفاری را متوقف کرده اند و میلیاردها دلار در هزینه های سرمایه های حیاتی از میدان نفتی شرکت های خدمات است که ارائه این صنعت تجهیزات و خدمه است.

“صنعت ما با آن مواجه است این دو شوک عظیم افت تقاضای جهانی نفت همراه با یک نتیجه عرضه بیش از حد” رئیس اجرایی جفری میلر در بیانیه ای گفت: صبح روز دوشنبه. “ما انتظار داریم فعالیت در آمریکای شمالی زمین به شدت کاهش طول سه ماهه دوم و افسرده باقی می ماند از طریق پایان سال.”

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر شده است خالی از شهرستانها در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

این شرکت روز دوشنبه گزارش سه ماهه اول از دست دادن خالص $1 میلیارد دلار یا $1.16 سهم در مقایسه با درآمد خالص 152 میلیون دلار یا 17 سنت یک سهم در مدت مشابه سال گذشته است. درآمد کاهش یافته و به 5 میلیارد دلار از 5.7 میلیارد دلار.

خود سود هر سهم تعديل شده برای رد اختلالات و اتهامات دیگر از 31 سنت برای سه ماهه ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران از 25 سنت یک سهم با توجه به FactSet.

هالی برتون سهام کاهش یافته است 69% این سال که قیمت نفت سقوط به دلیل یک تاریخی رها کردن در تقاضا پس از coronavirus موجب stay-at-home سفارشات در سراسر ایالات متحده آمریکا بزرگترین مصرف کننده نفت.

  • قیمت نفت رکود به عنوان نفت خام ذخیره سازی کمبود تشدید

هوستون مبتنی بر شرکت در آمریکای شمالی فروش بزرگترین منطقه ای بخش کاهش 25 ٪ در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. فروش بین المللی افزایش 5 درصد است. هالی برتون گفت: این امر کاهش سربار و سایر هزینه های $1 میلیارد و کاهش هزینه های سرمایه به 800 میلیون دلار.

این شرکت گفت: این کاهش مجموع آن بدهی 500 میلیون دلار و تمدید برخی از بدهی های سررسید به 2030. آن را صادر شده از 1 میلیارد دلار در یادداشت ارشد در طول سه ماهه با استفاده از درآمد حاصل و پول نقد در دست اوردن 1.5 میلیارد دلار اوراق قرضه با توجه در سال 2023 و سال 2025 است.

در ژانویه آقای میلر به حال تبلیغ دو سال از رشد در فروش بین المللی در مناطقی مانند آسیا و اروپا و آمریکای لاتین و گفت که او انتظار سومین سال متوالی افزایش میدان نفتی صرف در بازارهای خارج از کشور.

در آمریکای شمالی این شرکت با تمرکز بر انتخاب مشتریان در حالی که فروش کلی کاهش یافته است چرا که بازار سرمایه تا به حال تا حد زیادی بسته برای ایالات متحده تولید کنندگان نفت. آن را در حال حاضر کاهش آن در آمریکای شمالی نیروی کار 8 درصد در سال گذشته گرفته شده بود $2.2 میلیارد دلار در هزینه با توجه به دارایی اختلالات مربوط به fracking و میراث تجهیزات حفاری و همچنین قطع هزینه های.

اما هر گونه امید رشد در سال 2020 تخریب شده اند فقط در چند هفته. آمریکا قیمت نفت سقوط کرد و به زیر 15 دلار در هر بشکه در معاملات پنج شنبه شب برخورد به پایین ترین سطح خود در 21 سال پیش از قرارداد ممکن انقضا در روز سه شنبه. تاریخی رکود در تقاضای سوخت کاهش نفت در بودجه در سطح جهان است.

نفت-حوزه خدمات شرکت در حال حاضر انتظار می رود به کاهش یک پنجم کارگران در سطح جهان در این سال در ایالات متحده حدود یک در سه, با توجه به شرکت مشاوره Rystad انرژی است. در ماه گذشته تعداد سکوهای حفاری عامل در ایالات متحده آمریکا به زمین افتاده است توسط بیش از یک سوم انرژی, شرکت خدمات بیکر هیوز Co. گفت: در هفته گذشته.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هالی برتون قصد دارد برای کاهش بیش از 1000 شغل در روغن غنی از تگزاس و اوکلاهما با توجه به نظارتی دولت براده از اوایل این ماه. در ماه مارس این شرکت گفت: این furloughed 3,500 کارکنان در هوستون. آن نیز کاهش می یابد اجرایی حقوق.

هفته گذشته رقیب خود Schlumberger Ltd. بزرگترین میدان نفتی شرکت خدمات گفت: این انتظار آمریکای شمالی نفت از میدان فعالیت برای کاهش تا 60 درصد در سه ماهه دوم بیشترین کاهش در دهه. این کاهش سود خود و 75% و برش 1,500 آمریکای شمالی شغل. یکی دیگر از رقیب Weatherford International PLC گفت: آن را می دهد یک چهارم از کارکنان آن است.

در گذشته روغن رکود آغاز شد که به صورت جدی در 2015, Schlumberger, Halliburton و بیکر هیوز قطع ده ها هزار نفر از مشاغل از بین آنها فقط در چند ماه اول آن سال. زمان همه چیز شروع به بهبود می یابند در اواسط سال 2016 سه شرکت قطع کرده و بیش از 100 ، 000 کارگران ترکیب شده است.

هالی برتون تا به حال 55,000 کارکنان در سطح جهان در پایان سال 2019 از 80,000 در اوج رونق نفت در سال 2014.

نوشتن به Collin در یتن [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im