Hairy Tales

مو امروز… این به معنای واقعی کلمه شده است داستان بسیاری از مردم از آشنایی ما در طول مستند. دوستان تا به حال به طور کامل واگذار تمام تلاش برای اهلی نقره ای خود را قفل و به سمت چپ آنها را به جریان در شادی رها. حتی سبیل معمولا منظمی گره خورده است به یک اشاره ریش بزی بودند و با توجه به آزادی آنها مورد نظر است. به عنوان مستند کاسته همسرش مواجه شد با یک بازی دوستانه همسایه که از او پرسید که “بتی, koi باباجي aaye رنگ hai kya aaj kal”. نیازی به گفتن نیست باباجي را محو قانون به زودی پس از آن.

برخی از دوستان دیگر به طور ناگهانی آغاز شده ورزشی ورزشی مدل مو با انواع لوده ویژگی های. همسر آن پدید آمده بود که دلیل این روند hairdos. پس از بیش از دو ماه از همراهی تحت مستند یک نفر می تواند اغلب تعیین دولت از همراهی شاخص چگونه شوهر شانس تحت صاف کننده اختیار داشت ، با هیچ نگرانی برای تشخیص صورت برای عبور, امنیت, شوهرم, ارضا روی صورت, آرایش در چند ماه گذشته به ما کاملا بینش به سبک سبیلهای که تحت سلطه چند دهه گذشته. گاهی اوقات از آن خواهد بود که تمام عیار فرمان در حالی که در زمان های دیگر یک توری ظریف در حال اجرا در یک خط نازک است. گاهی اوقات آن را جذب به سمت پایین بکشید و در زمان های دیگر آن خواهد مارس با افتخار به سمت بالا; بد نیست بدانید که یک زمان آن را حتی تهدید به بال و پرواز به دور.

کالج گروه در واتساپ آمد زنده با قارچ-قارچ از قیچی به عنوان دوستان خود را به اشتراک گذاشته قصه با طراوت و صداقت است که می آید از داشتن ماند با هم در یک خوابگاه. یکی از دوستان regaled ما با ویدئوها از او چگونه خرد کردن پسرش مو برش آن را با کلیپ ها استفاده می شود برای آویزان کردن لباس بر روی خط. پسر دیده می شود می تواند چک کردن گوش خود را با خود چشم هر چند دقیقه. یکی دیگر مشترک چگونه او breezed از طریق پسرش کوتاه کردن مو در 15 دقیقه که دختر او در زمان 1.5 ساعت به اصلاح. و پس از آن تا به حال به گوش که او قیچی مبارک پس از صرف زمان زیادی در امور مالی!

به عنوان خود من مو رشد وحشی, چهره به صورت تصویری, تماس, شد بدون هیچ برای آن سخت بود حتی برای من به تشخیص چهره است که منعکس شده در من از گوشی در هنگام زوم مرا وادار به پیوستن به یک ویدیو. دختر من ارائه شده برای کاهش موهای من یک روز صبح برای عدم هر گونه سرگرمی های دیگر. من prevaricated التماس برای برخی از زمان, اما در نهایت آن رضایت آگاهانه. او تقسیم مو با گره زدن آنها را به موی جودی ابوتی همه بر سر من. و پس از آن… ریز ریز کردن ریز ریز کردن ریز ریز کردن. به طور ناگهانی وجود دارد هیچ چیز برای گروههای موسیقی برای نگه داشتن بر روی. من میده در اطراف لبه تخت دیدن مو بیشتر بر روی زمین از روی سر من در تلاش برای اجرای دست من از طریق من که بافت بود در حال حاضر بین یک کفش قلم مو و یک بید خورده پارچه. ناگهان من zoomable و چقدر می خواستم نمایشگاه به نمایش در خانواده مجازی جلسات!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>