Hair Cuttery صاحب انتظار به دست, حقوق و دستمزد در سه شنبه

همه Hair Cuttery مکان بسته شد 21 مارس است. یکی از این زنجیره را فلوریدا سالن های سال گذشته است.

عکس:
ZUMAPRESS.com

یکی از بزرگترین سالن های شرکت در آمریکا گفت: آن را نمی توانیم به حقوق و دستمزد در شنبه شواهد بیشتری از فقط چگونه به سرعت و به شدت coronavirus همه گیر آسیب دیده است کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

رتنر Cos., که صاحب Hair Cuttery و سالن دیگر مارک های بیش از 700 مکان و استخدام هزاران نفر از سبک. Hair Cuttery بسته همه از مکان های خود را در مارس 21, اما هنوز هم مدیون بسیاری از کارگران برای تغییر آنها کار می کرد قبل از آن تعطیل.

در یک ویدیو به کارکنان و مدیران گفت: نزدیک برگزار می شود شرکت به سادگی نمی باید این بودجه به حقوق و دستمزد در 7 آوریل و مطمئن نیستید که آن را ممکن است دریافت هر گونه کمک از دولت ایالات متحده. در حالی که کارکنان در برخی از ایالتها دریافت کرده اند برخی از پرداخت رتنر نمی کند به اندازه کافی به مسئله حقوق به بقیه کارگران آن است.

“من می دانم این است که اخبار ویرانگر برای شنیدن” رئیس جمهور فیل Horvath گفت: در این ویدئو با اشاره به اخبار شرکت نمی پرداخت کارکنان آنچه را که آنها تا به حال به دست آورده است. “ما در زمان این اندازه گیری برای اطمینان از بقای شرکت است.”

Vienna, Va., شرکت وجوه قرض گرفته شده به تصمیم قبلی خود حقوق و دستمزد پرداخت مارس 24 و تا به حال استفاده می شود هر گونه پول است که در آمد تا فروشگاه ها بسته به پرداخت هزینه برای سلامت بیمه حق بیمه برای ماه مارس آقای Horvath گفت. او گفت: این شرکت در نظر گرفته شده برای پرداخت به کارکنان آنچه به آنها بدهکار هستند یک بار آن را امن کمک های اضافی.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

رتنر گفت: این برنامه ریزی به دنبال کمک از دولت فدرال اما گفت که هنوز هم هنوز هم انتظار برای یادگیری جزئیات بیشتر در مورد مراقبت عمل می کنند که به ایجاد برنامه های اعطای وام به کوچک و بزرگ کسب و کار.

“ما نمی دانیم که چقدر ما هنگامی که ما آن را دریافت و یا آنچه که ما باید انجام دهید برای دریافت آن” آقای Horvath گفت. شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

فدرال رزرو گفته است که قصد دارد برای راه اندازی یک برنامه به نام خیابان اصلی تسهیلات وام کمک خواهد کرد که کمک های کسب و کار است که بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای کمک از اداره کسب و کار کوچک و بیش از حد کوچک برای دریافت کمک از وام و امکانات فدرال رزرو است, ایجاد, برای, بزرگ, بسیار دارای شرکت های بزرگ.

به 2.2 تریلیون دلار اقتصادی-بسته امداد کنگره گذشت ماه گذشته به کارگردانی خزانه به کار با تغذیه در ایجاد یک مرکز با هدف در شرکت های کوچکتر و همچنین ایالت ها و شهرداری ها و ارائه $454 میلیارد دلار به خزانه به backstop فدرال ریزرو ضرر و زیان است.

تغذیه و مقامات وزارت خزانه داری هنوز تکمیل جزئیات این برنامه و گفته اید که چگونه از آن خواهد بود ساختار و یا کدام شرکت خواهد بود واجد شرایط.

سینتیا کول یک سبک در یک Hair Cuttery محل در فردریک Md., گفت که او در بر داشت در روز جمعه او را نمی توان به پرداخت حدود 700 دلار به او بدهکار است در چک روز سه شنبه. قبلا کارگران گفته شد که پرداخت خود را در زمان خاموش درخواست نمی شود افتخار بنابراین بسیاری از سبک تصمیم به نگه داشتن کار تا زمانی که سالن بسته شد 21 مارس است.

“ما در تلاش بودند به هر کس قبل از ما درها را بسته بنابراین ما در واقع واقعا شلوغ در سالن ما” گفت: خانم کول که furloughed و زمینه برای مزایای بیکاری.

رهبران شرکت صادر قوانین جدید در اطراف چگونه کارکنان باید انجام شغل خود را در میان شیوع کروناویروس. “آنها به ما دستورالعمل نه به ریش trims نه برای انجام اپیلاسیون و به کار در هر ایستگاه که هیچوقت حس را به من چون ما هنوز شش فوت دور از مشتریان ما” خانم کول گفت.

“به سوی پایان, مردم شروع به گرفتن می ترسم کار,” او اضافه شده است. “اما از آنجایی که آنها نبودند تعطیل آنها می دانستند که آنها را مجبور به رفتن در—به منظور دریافت یک چک که ظاهرا آنها حتی دریافت.”

رتنر که در رقابت با داد و ستد عمومی Regis Corp. تا به حال شده است در تلاش قبل از شیوع کروناویروس از طریق ایالات متحده رتنر گفت: در ماه ژانویه از آن بسته شد در حدود 10 ٪ از آن سالن با استناد به افزایش رقابت و افزایش هزینه های عملیاتی.

“من واقعا متاسفم و دل شکسته بیش از این که چگونه تحت تاثیر قرار است همه شما و همه ما” رتنر بنیانگذار دنیس رتنر گفت: در این ویدئو. او و همسرش آغاز شده و این شرکت تنها با یک سالن در سال 1974. “متاسفانه کسب و کار در آینده-در عین حال-بهبود دولت قبل از ما تا به حال به تعطیل. آن را بسیار ویرانگر می شود که در آن ما هستند.”

نوشتن به خیریه L. اسکات در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im