و در حال حاضر: چگونه Rajinikanth است که انسان های عجیب و غریب در مسابقه برای TN

وجود دارد چیزی جدید در مورد M K استالین و این قطعا چیزی است که در خارج سر خود را. برخی می گویند آن را به یک مدل موی جدید اما اکثریت موافق این یک کلاه گیس. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر Prashant Kishor دستور گسترش به DMK رئیس جمهور پوست سر, اما برخی تصور به نظر می رسد رفته اند به استالین بیانیه پف کرده. آنچه در یک سیاستمدار گرفتن برخی از لباس های جدید ، ظاهرا زیاد است.

برخی از مو-تقسیم تحقیقات نشان داده سیاستمداران با یک کافی mop بیشتری داشته باشند پذیرش عمومی. که لزوما به معنای کسانی که بدون سر پر ناموفق بوده اند در زندگی عمومی است. ولادیمیر لنین و وینستون چرچیل زیادی ندارد به شانه. سیاسی هند غول Mohandas Karamchand Gandhi جواهر لعل نهرو و Vallabhbhai Patel طاس بوده اند. اما پس از آن بود که قبل از ظهور تصویر حرفه ای مدیران.

در کسب و کار, طاسی هرگز در راه ایستاده بود از عظمت و به عنوان استیو جابز و جف بزوس نشان داده اند. Pitney Bowes مدیر عامل موری مارتین به فکری حلقه به طاسی زمانی که او گفت: “فقدان مو تنها می تواند به معنای مغز است مشغول توابع مهم تر.” در عین حال وقتی که می آید به سیاست کمی کلاله در بالا کمک می کند.
بسیاری از اوقات ناعادلانه نسبت داده شده جان اف کندی در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی خود ، پزشک و وبلاگ نویس Dr جو D Haines نوشت که آمریکایی ها در بر داشت کندی مو خوش آمدید تغییر پس از هشت سال رئیس جمهور آیزنهاور را طاسی و معاون رئیس جمهور نیکسون عقب کشیدن خط مو. “من برخی” نوشته دکتر Haines “آن کسانی که سربار عکس از (Al) گور را ریزش تاج که در نهایت متقاعد فلوریدا که بوش آنها بود ، و آن تصادف صرف است که مردی به نام بوش برنده دو دوره؟”

هر چند آنها نمی باید به نگرانی در مورد طاس رفتن زنان سیاستمداران در غرب در زمان موهای خود را بسیار جدی تر از همتایان مرد خود. بر اساس یک سند منتشر شده توسط بریتانیا در آرشیو ملی در سال 2014 نخست وزیر سابق بریتانیا مارگارت تاچر تا به حال 118 مو قرار ملاقات در سال 1984 است که به طور متوسط هر سه روز.

سیاستمداران هند قدیم اجازه دهید موهای خود را به پایین به معنای واقعی کلمه. M Karunanidhi تا به حال برخی از نرم و صاف کردن مو و او چیزی که آن را نازک با سن. MGR که موی فرفری, بود, خشم, تصمیم گرفتند برای یک کلاه خز (که بعدها علامت تجاری خود را) هنگامی که رویش رفت شمال.
استالین یکی از بسیاری از امروزی سیاستمداران بر این باورند که آن را خوب به نگاه خوب و طاس رفتن است نه یکی از راه هایی برای انجام این کار است. جای تعجب نیست که او در زمان اصلاحی مراحل با وجود پیش بینی الگوهای رفتاری که برای او مراقبت کمتر از موهای خود را. رقیب خود را Edappadi K Palaniswami نمی خواهد نیاز به چیزی بیش از یک مناسب و معقول آرایشگر خود را به نگه داشتن روغن تاج در شکل. دیگر رئیس وزرا جزوات در حال جانبازان نشان می دهد کسب و کار.

در حالی که Kamal Haasan نگه می دارد در حال تغییر خود را به نظر می رسد و قفل — نه عاقلانه چیز برای انجام در سیاست — Rajinikanth خود ساخته طاسی یک سبک توپر بیانیه در زندگی واقعی است. سال گذشته از من خواسته کمال اگر او را به یک چوب سبک و اگر چه از آن خواهد بود. “گمان می کنم این است,” او گفت: با اشاره به سفید رگه در غیر این صورت تیره و یال.
ویلیام Troyack استاد لندن شعبه ثبت انجمن صنفی آرایشگری Wigmakers و Perfumers در سال 1961 قرار داده و “قدرت سیاسی نهفته است که در یک آرایشگر را قیچی” (به نقل از انگلستان روزانه مستقل) در نتیجه: “یک سیاستمدار به دنبال ایجاد یک نام برای خود ایجاد کنید باید از مشخصه های مدل موهای و چوب به آن را برای بقیه عمر خود را,” او گفت:.

پس از همه, سیاست حرفه ای است که نمی توان به عنوان معمولی به عنوان موکن رفته فردا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de