مسلح در تایلند تیراندازی با داد و بیداد کشته پس از بن بست

تایلندی نیروهای امنیتی در ترمینال 21 مرکز خرید در Nakhon Ratchasima, تایلند که در آن یک فرد مسلح بود پناه پس از کشته شدن حداقل 20 نفر در یک تیراندازی داد و بیداد.

عکس: نارونگ sangnak/شاتر

یک سرباز مسلح با سلاح های نظامی که رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در تایلند کشته شدن حداقل 20 نفر و پناه خود را در یک مرکز خرید ساعت بود به ضرب گلوله توسط نیروهای امنیتی صبح روز یکشنبه کشته شده است.

این فرد مسلح شناسایی شده توسط مقامات به عنوان Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma شروع حمله خود را روز شنبه با ارسال به روز رسانی در Facebook به عنوان او رفت قبل از او حساب گرفته شد پایین اجتماعی-رسانه ای پلت فرم. او افتتاح شد آتش سوزی در یک مرکز نظامی, کشته شدن سه نظامی افسران و سپس به نزدیکی یک بازار که در آن او شروع به تیراندازی دوباره یک سخنگوی نظامی گفت.

نیروهای امنیتی وارد ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما حدود 150 مایل در شمال شرقی بانکوک اواخر روز شنبه. آنها تخلیه بسیاری از شهروندان که به دام افتاده بودند داخل قبل از کشتن تیرانداز صبح روز یکشنبه پس از یک بن بست. آن را کاملا روشن است که چه فرد مسلح را انگیزه بود; نظامی گفت که او تا به حال یک mental breakdown.

مرگبار داد و بیداد شوکه تایلند که در آن خشونت اسلحه غیر معمول نیست اما تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر هستند. Facebook گفت: آن حذف شده زندگی می کنند جریان ویدئو ارسال شده توسط مسلح اضافه کرد که این ویدئو به طول انجامید فقط ثانیه و را شامل نمی شود خشونت است.

شرکت محتوا اعتدال تیم بودند برای تماشای این ویدئو را دوباره ظهور یا هر محتوای ستایش تیرانداز در هر دو تایلندی و زبان های دیگر. Facebook در گفت و گو با برچسب برخی از فیلم های گرفته شده توسط شاهدان از تیراندازی به عنوان نگران کننده بود اما اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند بر روی پلت فرم به منظور بالا بردن آگاهی از این رویداد.

نوشتن به Feliz جزایر در [email protected] و Wilawan Watcharasakwet در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de