فروشگاه اسلحه حکومت ضروری کسب و کار در طول Coronavirus خاموش شدن ناگهانی

فروش تفنگ را برداشت تا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: دیلن استوارت/زوما پرس

دولت فدرال در حال حاضر مشاوره متحده که تفنگ, فروشگاه تفنگ سازان و تیراندازی محدوده حیاتی کسب و کار است که نباید بسته در آتن به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus.

علاوه بر این از سلاح گرم-کارگران صنعت بیش از آخر هفته به فدرال لیست ضروری حقوقی واجد شرایط از جمله پزشکان و افسران پلیس و انرژی کارگران پس از تفنگ-صنعت گروه لابی وزارت امنیت داخلی و کاخ سفید است.

اسلحه فروش رسید و در طول همه گیر با صف های طولانی در فروشگاه اسلحه در سراسر آمریکا

هر چند مشاوره در طبیعت لیستی از کارگران ضروری است که توسط بسیاری از کشورها به تصمیم می گیرید که کسب و کار به و است که به شما اجازه باز بماند در طول مستندات. اکثر ایالت ها با خاموش کردن سفارشات اجازه می دهد فروشگاه اسلحه را باز باقی می ماند در برخی از ظرفیت هر چند حقوقی دعوا باید فوران در نیوجرسی و کالیفرنیا بیش از تفنگ فروشگاه ها در حال تعطیل توسط مقامات محلی به عنوان “غیر ضروری.”

روز دوشنبه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی معکوس البته در تفنگ فروشگاه ها به دلیل جدید فدرال راهنمایی کرد و گفت که آنها اجازه داده می شود به کار با تعیین وقت قبلی در ساعت محدود.

در پنسیلوانیا به لیبریا تام گرگ است که در حال حاضر اجازه می دهد فروشگاه اسلحه به کار با جدید اجتماعی-دورى قوانین حتی بعد از دادگاه عالی ایالت حمایت خود را از تصمیم اولیه برای آنها تعطیل است. در تگزاس دولت دادستان کل در روز جمعه گفت که تفنگ فروشگاه می توانید باز باقی می ماند پس از مقامات محلی در آستین سعی کردم به آنها را خاموش.

“ما عمیقا سپاسگزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وزارت امنیت برای به رسمیت شناختن نقش حیاتی صنعت ما برآورده ملت ما” گفت: لارنس G. کین معاون ارشد و مشاور عمومی ملی تیراندازی ورزش پایه که منجر به لابی تلاش است.

تفنگ-کنترل طرفداران گفت: firearms نباید ذکر شده به کالاهای ضروری در طول یک بیماری همه گیر مستند در کنار مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و برق است.

“این یک تحقیر و استثمار حرکت توسط لابی اسلحه برای قرار دادن صنعت سود بیش از امنیت عمومی گفت:” کریس براون رئیس جمهور بردی مبارزات انتخاباتی. “وجود دارد هیچ قانون اساسی درست بلافاصله پس از خرید و یا فروش اسلحه و قطعا وجود دارد هیچ حق گسترش coronavirus در حالی که خرید و یا فروش اسلحه است.”

لیست به روز شده است که شامل سلاح گرم و صنعت نشان دهنده “مطالبات از رویدادهای جاری و همچنین زنجیره تامین پیچیدگی” گفت: Christopher کربس, مدیر امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت در DHS.

آقای کربس گفت که تعداد فزاینده ای از دولت های محلی از جمله 20 متحده در حال حاضر با استفاده از لیست به عنوان پایه ای برای آنچه که صنایع باید معاف از اقامت در خانه سفارشات.

مربوط تصویری

کاخ سفید گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 صورتحساب با توجه به این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و در حالی که چین به تدریج بازگشایی هند می بیند خروج دسته جمعی از کارگران ترک شهرستانها. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

نوشتن به Zusha Elinson در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>