گواتمالا تعلیق اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا در Covid ترس

تازه وارد اخراج مهاجران از آمریکا در گواتمالا سیتی در ماه گذشته.

عکس: ادوین bercian/شاتر

مکزیکو سیتی—گواتمالا به حالت تعلیق اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه پس از یک تعداد اخراجی که فرود آمد دوشنبه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus گواتمالا مقامات گفت.

پرواز تا به حال شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی گفت: Joaquín Samayoa سخنگوی گواتمالا وزیر امور خارجه. این سومین coronavirus ناشی از تعلیق اخراج پرواز از مارس 17, زمانی که گواتمالا مرزهای خود را بسته.

“این یک توافق طرفین تصمیم” رسیده با آمریکا آقای Samayoa گفت. او گفت که او نمی دانم که چگونه بسیاری از روز دوشنبه واردان به حال آزمایش مثبت است. سه زودتر اخراجی حال آزمایش مثبت با توجه به یکی دیگر از گواتمالا رسمی.

گواتمالا خواسته است ایالات متحده برای متوقف کردن اخراج ها برای مدت زمان بیماری همه گیر. اما ایالات متحده همچنان ادامه دارد و آنها البته در اعداد کوچکتر در کمتر پرواز.

گواتمالا سخنگوی ریاست جمهوری گفت: دولت مجدد روز دوشنبه ورود.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک که انجام تبعید گفت که آن را از نزدیک زیر هدایت مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر CDC است بر روی زمین در گواتمالا به بررسی و اعتبار Covid-19 آزمایشات انجام شده بر روی آن پس از رسیدن از یخ پروازهای هوایی” گفت: یخ رسمی. “هنگامی که نتایج در دسترس هستند و یخ را تعیین خواهد کرد که آیا به ارزیابی مجدد زمان های پزشکی است.”

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه که در مورد کوروناویروس| en Español
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

یک گواتمالا بهداشت گفت: آمریکا با ارسال فقط یک یا دو پرواز در روز این هفته است. قبل از اپیدمی آن فرستاده می شود به عنوان بسیاری از پنج روز.

فقیر و احاطه شده توسط, جرم, گواتمالا, هندوراس و ال سالوادور در حال تلاش برای مدیریت یک جریان اخراج مهاجران از ایالات متحده است که برخی از تحلیلگران می گویند تهدید به تبدیل شدن به یک منبع اصلی از coronavirus سرایت در منطقه شناخته شده به عنوان مرکزی آمریکای شمالی مثلث.

ضعف بهداشت عمومی سیستم های شایع فقر و کمبود آب در حال اجرا در بسیاری از جوامع این کشورها به ویژه آسیب پذیر است. گواتمالا 0.6 تخت بیمارستان برای 1000 نفر هندوراس 0.7 و ال سالوادور 1.3. حداقل تعداد توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی پنج است.

“این یک اقدام ضروری است سعی کنید برای جلوگیری از یک بحران بهداشتی در گواتمالا گفت:” مورین مایر مهاجرت متخصص در واشنگتن در آمریکای لاتین است. “بازگشت مهاجران بیشتری با این ویروس می تواند به سرعت منجر به گسترش Covid-19 در کشور آمادگی لازم برای حضور در یک تعداد موارد است.”

گواتمالا تا به حال 214 مورد تأیید و هفت Covid-19 مرگ و میر به عنوان روز پنج نسبتا کم تعداد. اما ترس مقامات این وضعیت ممکن است بدتر در هفته های آینده. از اوایل مارس گواتمالا منطقه پرجمعیت ترین کشور دریافت کرده است برخی از 2500 مهاجران اخراج از آمریکا

گواتمالا فرودگاه بین المللی بسته به پروازهای تجاری تبدیل شده به یک بداهه اردوگاه برای نگهداری بازگشت مهاجران برای دوره های مختلف از ساعت به روز بسته به اینکه آیا آنها سفر با کسی که نشان داد علائم یا آزمایش مثبت است. اوایل این هفته به عنوان بسیاری از 175 مهاجران بودند قرنطینه وجود دارد در شرایط سخت در نزدیک بسته بندی تشک پهن بر روی زمین گفت: Eduardo Wolke, یک مدافع مهاجران در این کشور به حقوق بشر و کمیسیون.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“مقامات به طور فزاینده ای غرق شده و این فقط آغاز است” آقای Wolke گفت. زمانی که عکس ها نشان می دهد شرایط در این فرودگاه منتشر شد یکشنبه, دولت گواتمالا منتقل مهاجران در نزدیکی دولتی پناهگاه او گفت:.

تحلیلگران و مقامات می گویند که دولت نمی باید این منابع را برای اجرای موثر قرنطینه رژیم با اخراج مهاجران بسیاری از آنها بازگشت به زادگاه ساعت پس از ورود در گواتمالا آقای Wolke اضافه شده است.

وجود دارد که آنها در معرض خطر بودن آبرو. روز چهارشنبه ساکنان قوتزلتننگو یکی از گواتمالا بزرگترین شهرها اعتراض کردند که برخی از 80 اخراج مهاجران فرستاده شد به محلی در یک مرکز تفریحی برای قرنطینه.

گواتمالا هندوراس و ال سالوادور ازمایش کرده تنها در مکزیک به عنوان مقصد مهاجران اخراج از آمریکا در سال مالی 2019. این سه کشور در زمان در مورد 116,000 مردم یا 43 ٪ از کل.

نوشتن به جثه ده کردبا در [email protected] و خوان در منتس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im