گواتمالا می پرسد آمریکا برای توقف اخراج از Guatemalans برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

پلیس در خارج از موقت بیمارستان در گواتمالا سیتی ،

عکس: johan ordoñez/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گواتمالا دولت خواسته است که ایالات متحده برای متوقف کردن همه تبعید Guatemalans برای جلوگیری از گسترش coronavirus در فقیر آمریکای مرکزی کشور روز پس از مقامات محلی گزارش اولین مورد از آلوده deportee ارشد گواتمالا رسمی گفت.

گواتمالا ترس اخراج از ایالات متحده می تواند یک منبع اصلی عفونت در کشور این مقام گفت. ایالات متحده نزدیک به 177,000 موارد مثبت Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و گزارش کرده است 3,400 مرگ و میر. مقامات ایالات متحده اخراج برخی از 54,900 مستند نشده Guatemalans در سال مالی 2019 بیشترین تعداد برای یک کشور آمریکای مرکزی.

“ما خواسته اند در مهربانترین نظر دانستن که ما دوستان و متحدان به متوقف کردن اخراج ها در طول این بحران به نه چیز بدتر” این مقام افزود که مذاکرات ادامه دارد و ایالات متحده هنوز برای پاسخ دادن به درخواست است.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک سخنگوی گفت: اخراج پرواز به آمریکای مرکزی در حال انجام است.

گواتمالا بوده است در مذاکرات با آمریکا در مورد پرواز از اخراجی از شنبه شب گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه Joaquin Samayoa. بحث آغاز شد و پس از 29 سال deportee شناخته شده به عنوان بیمار 36 وارد گواتمالا سیتی در یک پرواز از مسا Ariz., پنج شنبه با یکی دیگر از 40 اخراجی.

این مرد نشان داد هیچ علائم پس از ورود اما دو روز بعد او بیمار شد و آزمایش مثبت است. او در بیمارستان بستری شده است در حالی که مسافران همکار خود را در پرواز بوده اند خود قرنطینه در خانه های خود و در حال بررسی توسط مقامات وزارت بهداشت گفت: آنا لوسیا julie kathryn وزارت سخنگوی.

یک سگ چیچیکستننگو صنعتگر و بازار مواد غذایی در سانتو توماس چیچیکستننگو گواتمالا همه را به خود روز شنبه به عنوان خریداران خانه مانده برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

عکس: Moises Castillo/آسوشیتد پرس

دولت ایالات متحده شده است فشار گواتمالا به ادامه اجازه اخراج پرواز و همین طور فشرده دولتهای مکزیک و هندوراس و السالوادور. اداره مهاجرت و گمرک با استفاده اخراج هواپیما را به صدها نفر از آمریکایی ها سرگردان در آمریکای لاتین به ایالات متحده آمریکا,

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مواجهه با فشار از قانونگذاران ایالات متحده و طرفداران برای انتشار مهاجران از عمران بازداشتگاه و دادگاه دستور آزادی برخی از افراد با زمینه ای شرایط پزشکی.

گواتمالا مقامات می گویند جریان مهاجران به ایالات متحده کاهش پیدا کرده است و بسیاری از مهاجران می خواهید به بازگشت به خانه به عنوان coronavirus موارد گسترش در آمریکا

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

“ما درگیر در گفتن جمعیت مهاجر است که آنها نمی باید گوش به قاچاقچیان انسان که ارائه آنها را به ایالات متحده به این دلیل که ایالات متحده آمریکا است که در مستند” آقای Samayoa.

Coronavirus همه گیر را تهدید می کند برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات مربوط به مهاجران. پناهندگی توافق با گواتمالا برای دریافت متقاضیان پناهندگی از کشورهای ثالث شده است به طور موقت به حالت تعلیق در گواتمالا در دولت گفت: دو هفته پیش. معاملات مشابه با السالوادور و هندوراس هنوز اجرا شده است و کارشناسان می گویند که آنها خواهد شد به احتمال زیاد به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

گواتمالا در آمریکای مرکزی پرجمعیت ترین کشور با 17 میلیون نفر مرزهای خود را بسته به تمام خارجی ها به جز پرسنل دیپلماتیک در 17 مارس است. این گزارش 38 موارد مثبت coronavirus و یک مرگ.

هندوراس و السالوادور که همراه با گواتمالا بخشی از به اصطلاح شمال مثلث, گزارش 141 و 32 موارد مثبت با نه مرگ و میر در هندوراس و هیچ کدام در السالوادور تا کنون دولت داده را نشان می دهد.

ال سالوادور بسته شد و فرودگاه بین المللی در پایتخت برای پروازهای تجاری اما اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا نگه داشته به آینده مهاجرت رسمی گفت. در هندوراس که بسته شده است مرز خود را پرواز از تبعید هندوراسی را ادامه داد و گفت: فعال که با این نسخهها کار بر روی دریافت اخراجی.

در شنبه شب, Department of Homeland Security اطلاع کنگره که بیش از 500 اضافی نظامی نیروهای رفتن به مرز با مکزیک به ارائه “پیشرفته تشخیص و نظارت” برای coronavirus.

تعداد Guatemalans اخراج از ایالات متحده کاهش یافت و در روزهای اخیر با توجه به افزایش سلامت کنترل در ایالات متحده آمریکا و, گواتمالا گفت: آقای Samayoa. گواتمالا قرار داده و در محل 4 بعد از ظهر تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد که شامل اکثر حمل و نقل و به طور موثر به محدودیت زمان در طول روز که deportee پرواز می زمین از مسافران نمی تواند به خانه در طول حکومت نظامی ساعت, او گفت:.

روز دوشنبه سه اخراج افراد زیر سن قانونی وارد گواتمالا شهرستان در حال اجرا تب. آنها در یک پرواز حمل 80 اخراجی. افراد زیر سن قانونی در حال آزمایش برای Covid-19 و دیگران بودند که در پرواز هستند قرنطینه در انتظار نتایج آزمون گفت: Alejandra منا سخنگوی وزارت کشور مهاجرت بخش.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک رسمی گفت که با توجه به تازگی صادر شده و دستورالعمل و هر یکی با دمای 100.4 درجه یا بالاتر خواهد بود بلافاصله با اشاره به ارزیابی پزشکی. “سلامت رفاه و امنیت یخ بازداشت شدگان یکی از آژانس بالاترین اولویت” رسمی در بیانیه ای گفت.

نقاشی های دیواری در شهر گواتمالا به تصویر می کشد کودک Yoda از ” Mandalorian آنلاین مجموعه تلویزیونی با پوشیدن ماسک.

عکس: esteban biba/سازمان حفاظت محیط زیست-efe/شاتر

تعداد پروازها از اخراجی از آمریکا به گواتمالا کاهش یافته است. آقای Samayoa گفت: آمریکا فرستاده بود 698 مسافر در پرواز 10 از 13 مارس تا آوریل 29 در مقایسه با 2,074 اخراجی آمریکا بازگشت و در 21 پرواز از مارس 1 تا 15 مارس.

یک پرواز از این هفته تا به حال تنها 41 مسافران است. قبل از coronavirus همه گیر پروازهای انجام شده به عنوان بسیاری از 130 تبعید, مردم, چند, مقامات گفت.

“این بسیار دشوار خواهد بود برای مهار این ویروس اگر صدها نفر از مهاجران فرستاده شده از آمریکا هر هفته و مهاجران خود هستند که در معرض خطر قرار داده گفت:” ادواردو Wolke یک دادستان مسئول دفاع از حقوق مهاجران.

آقای Wolke گفت: بسیاری از اخراج مهاجران هستند که ننگ در جوامع خود. “خطر قربانی خشونت بالا است,” او گفت:.

نوشتن به خوان در منتس [email protected], José de Córdoba در [email protected] و آلیشیا A. کالدول در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>