گواتمالا می پرسد دولت ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که اخراجی از Covid-19

یک کارگر بهداشت خارج شد یک منطقه بسته La Aurora, فرودگاه بین المللی در گواتمالا شهر شنبه که در آن دولت شد برگزاری گواتمالا شهروندان اخراج از ایالات متحده آمریکا به عنوان آنها انتظار جدید خود را coronavirus نتایج.

عکس: Moises Castillo/آسوشیتد پرس

مکزیکو سیتی—گواتمالا می خواهد مقامات ایالات متحده به ارائه پزشکی تضمین می کند که اخراج مهاجران از coronavirus قبل از اجازه دادن به از سرگیری deportee پرواز های از ایالات متحده, گواتمالا گفت شنبه.

فقیر آمریکای مرکزی کشور است که مایل به گرفتن اتباع خود اما می خواهد به مطمئن شوید که همه اخراجی سالم هستند, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از کشور است که قفل شده است و توسط یک حکومت نظامی از تبدیل شدن به یک عمده تمرکز Covid-19 pandemic, مقامات گفت.

مذاکرات با آمریکا را دنبال گواتمالا را به طور موقت تعلیق پروازهای پنج شنبه. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس جمعه شب رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت: این تصمیم به تعلیق پروازهای گرفته شده بود پس از تعداد زیادی از تبعید Guatemalans که وارد یک شنبه پرواز تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای Giammattei گفت که 12 Guatemalans که تست مثبت برای coronavirus شد مجددا توسط مقامات نازل شده از آمریکا را به مراکز کنترل بیماری. همه آنها را آزمایش مثبت دوباره برای ویروس جمعه.

مهاجران بودند بخشی از یک پرواز از 76 اخراجی که چپ اسکندریه La., مقامات گواتمالا گفت.

“بخش بزرگی از آن پرواز بود عملا آلوده گفت:” آقای Giammattei. مقامات گواتمالا گفت: تعداد اخراجی با کروناویروس انتظار می رود که به شدت به تست های بیشتر در حال اتمام است.

“ما در مکالمات در انتظار یک پیشنهاد جدید از سوی ایالات متحده برای تضمین انتقال از افرادی که بیمار از جمله با Covid-19” یک مقام رسمی در گواتمالا وزارت امور خارجه گفت:.

مقامات وزارت امنیت داخلی وزارت امور خارجه به کاخ سفید و آمریکا مهاجرت و گمرک نمی بلافاصله تماس بازگشت درخواست دهید.

رئیس جمهور تهمت و قول داده است برای پایان دادن به مهاجرت غیر قانونی است و مقاومت برای هفته تماس از گواتمالا را به حالت تعلیق پروازها. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر یادداشت با هدف گواتمالا و دیگر کشورهای آمریکای مرکزی است که تهدید به تعلیق ویزای دسترسی به هر کشوری که “انکار می کند و یا نامعقول تاخیر” پذیرش شهروندان ایالات متحده می خواهد به اخراج بر اساس که آنها ممکن است آلوده به ویروس coronavirus.

که بخشنامه گفت: آمریکا می تواند اقدام “برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در حال انجام.”

تا کنون گواتمالا در آمریکای مرکزی پرجمعیت ترین کشور ثبت شده 235 مورد از coronavirus و هفت مرگ و میر. قبل از دوشنبه سه اخراج مهاجران آزمایش مثبت برای coronavirus اما انتظار می رود این تعداد به رسید روز پس از پرواز.

هندوراس و السالوادور گواتمالا در آمریکای مرکزی به اصطلاح شمال مثلث نگه داشته اند دریافت اخراجی از آمریکا و سه کشور بسته مرزهای خود را در اطراف اواسط ماه مارس. گواتمالا و ال سالوادور بسته خود را از فرودگاه به تمام پروازهای تجاری, اما اجازه پرواز در آوردن اخراجی از ایالات متحده در هندوراس بسته شد و فرودگاه تقریبا در تمام پروازهای تجاری.

نوشتن به خوان در منتس [email protected] و جثه ده کردبا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>