بودجه اتحادیه 2020-21 همه مهم تر برای صنعت خودروسازی هند است که در حال حاضر در حال عبور از یک مرحله طولانی مدت از رکود و تلخ مشتری روبرو است. در حال حاضر یک کلید کمک کننده به هند تولید ناخالص داخلی در این بخش است در فهرست اولویت های وزارت مالیه.

صنعت خودرو در حال رفتن را از طریق یک عمده کاهش سرعت با توجه به عوامل متعدد است که به خوبی شناخته شده است. ما فکر می کنیم این کاهش موقتی است و در چند سال صنعت خودرو خواهد بود در مسیر رشد. دلیل اصلی ما احساس می کنیم این دلیل است که دو چرخ تراکم در هند بسیار پایین است هنگامی که در مقایسه با دیگر کشورهای در حال توسعه در آسیا است. با یک زمان از 200 میلیون دو چرخ در هند و جمعیت 1.4 میلیارد دلار وجود دارد این است که یک وسیله نقلیه به هفت نفر در کشور است. این شماره تغییرات به شدت در مقایسه با دیگر کشورهای آسیایی با ویتنام داشتن 45 میلیون دو چرخ در یک جمعیت از 90 میلیون به مقدار یک وسیله نقلیه برای هر دو نفر است.

به منظور آوردن اقتصاد در مسیر بازگشت دولت باید فشار افزایش مصرف در این بودجه است. این را می توان با کاهش مالیات بر درآمد شخصی در نتیجه قرار دادن پول بیشتر در دست مصرف کنندگان است. یک رویکرد متفاوت را می توان برای کاهش GST نرخ با این هدف که محصولات و شرکت تبدیل به حاشیه ای کمتر از گران قیمت برای خریداران پایان.

کاهش در دولت هزینه تثبیت خواهد شد کسری بودجه وضعیت به طور موقت اما در مسافت های طولانی نگرانی خواهد شد به طور قابل توجهی بیشتر اگر کاهش مصرف پرداخته است.

تا آنجا که کلاه ایمنی صنعت است و نگران آن است رفتن قوی با وجود رکود در صنعت خودرو. دلیل اصلی این است که این کلاه را کوتاه چرخه جایگزینی و مانند این صنعت به حدی است که عایق از دو چرخ, فروش, رکود. ما انتظار داریم که این رشد بیشتر به تبدیل شدن به قوی تر در چند سال آینده با توجه به نفوذ بهتر از کلاه ایمنی در بازارهای روستایی و همچنین اجرای بهتر قوانین ترافیک.

با توجه به که گزارش هند صرف 3 درصد از تولید ناخالص داخلی آن در درمان و بهبود از تصادفات جاده بیماران. که با این نسخهها کار به نزدیکی 80 میلیارد دلار. یکی از علل اصلی مرگ در تصادفات جاده ای است که کیفیت پایین تر از کلاه ایمنی توسط رانندگان و ترک سوار سواران از دو چرخ در هند. این کلاه های گران قیمت کمتر آنها به عنوان فرار از مالیات در حالی که سازمان بخش می پردازد 18% GST. در صورتی که دولت به کاهش GST در کلاه محافظ آنها به عنوان نجات بخش تجهیزات مصرف کنندگان قطعا انتخاب بهتری کیفیت کلاه موجب افزایش ایمنی آنها جنبه در حالی که در جاده ها است.

وجود دارد بسیاری از انتظار از آینده بودجه 2020-21 با بخش قابل توجهی از تاکید بر آوردن رشد اقتصادی بر رشد نماید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو