فروشگاه های مواد غذایی در حال تلاش برای ملاقات حاضر تقاضا برای تحویل به مشتریان سرپا ایستادن کردن برای جلوگیری از coronavirus.

عکس: جیم lo scalzo/شاتر

فروشنده جلسه نیست در حال حاضر تقاضا برای ارائه خدمات به مصرف کنندگان تحمل لغو و انتظار طولانی در دستور آنها قرار دادن برای آماده شدن برای امتداد طولانی در خانه.

برخی از مشتریان می گویند سفارشات خود را وارد کرده اند با آیتم های از دست رفته و یا پس از روز طولانی به تاخیر می اندازد. وب سایت در حال توفنده از ترافیک بالا. و تقاضا برای مواد غذایی تحویل افزایش یافت و حتی بالاتر در روزهای اخیر پس از مقامات در سراسر کشور منع اجتماعات بزرگ و دستور بسیاری از رستوران ها برای پر کردن تنها تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات.

باز یا بسته: ردیابی امریکا بزرگترین فروشگاه

“درست زمانی که ما فکر ما بودند ابتلا به این ضعف سیستم دوباره گفت: Pradeep Elankumaran بنیانگذار و مدیر اجرایی مزرعه و حوالی ان, یک مواد غذایی تحویل کسب و کار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که او گفت: تجربه کرده است و دو برابر شدن سفارشات در روزهای اخیر.

آقای Elankumaran گفت: مشتریانی که سفارش می توانید انتظار شش روز آن را به می رسند. مانند دیگر تحویل شرکت مزرعه و حوالی ان است که با اضافه کردن کارکنان و تنظیمات دیگر برای پاسخگویی به افزایش است. دیگران در حال گسترش تحویل ساعت و اضافه کردن سرور های بیشتر برای رسیدگی به افزایش ترافیک به وب سایت خود را و برنامه های.

Walmart , Inc. و آمازون.com , Inc. نمی ارائه مواد غذایی تحویل ویندوز به طور مداوم در بسیاری از بازارها است.

خارج شده و در حال ساخت تحویل بیشتر از حد معمول در میان یک جهش در تقاضا به گفته یک سخنگوی این شرکت. خریداران را تجربه کرده اند قطع از تحویل مواد غذایی در بخش هایی از گرجستان, آیووا, تنسی, پنسیلوانیا, نوادا و کارولینای شمالی با توجه به چک از خارج مواد غذایی سایت. خرده فروش محدود موجود تحویل پنجره به مدت دو روز به جای هفت دلیل خارج شده و می خواهد به مطمئن شوید که این سهام برای مطابقت با آنچه مشتریان دستور داده اند که یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

ادامه مطلب

  • هزینه های خرده فروشی افت را نشان می دهد Coronavirus نگرانی شروع به گرفتن نگه دارید در ماه گذشته
  • کروناویروس در حال حاضر گرفتن تلفات در مراکز شهری
  • Coronavirus فشار کارآفرینان بانکی در تجارت را نشان می دهد

آمازون نیز محدود تحویل از طریق آن نخست در حال حاضر خدمات ارائه می دهد که تحویل اقلام از جمله مواد غذایی از غذاهای کامل طبیعی مواد غذایی زنجیره ای را به دست آورد در سال 2017. یکی از غذاهای کل مدیر فروشگاه در گرجستان گفت که نخست تحویل کشیده شد ، به ظرفیت و زنجیره تامین کنندگان محدود شد تحویل فروشگاه نیاز به restock قفسه های آن.

“فروشگاه ها خالی هستند” گفت: مدیر.

آمازون گفت: با این هدف به استخدام 100 ، 000 نفر در انبار و تحویل نقش برای دیدار با تقاضا بالاتر است.

نیویورک-بر اساس تازه مستقیم, LLC گفت: تحویل آن اسلات برای بقیه این هفته کامل در بخش هایی از منهتن و بروکلین. اسکات کرافورد, تازه مستقیم رئیس تاجر افسر گفت: افرادی که در حال حاضر تمام وعده های غذایی خود را در خانه تحت فشار قرار دادند تا تقاضا نمایی. او گفت که این شرکت در حال استخدام کارگران بیشتر و اضافه کردن تحویل اسلات برای دیدار با تقاضا است.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

“این بسیار بزرگتر از ما انتظار می رود اما ما اقتباس به آن” آقای کرافورد گفت.

وب سایت Peapod LLC تحویل کسب و کار متعلق به Koninklijke آهولد Delhaize NV سقوط کرد به طور خلاصه در برخی از نقاط کشور جمعه به عنوان شرکت اضافه شدن سرور جدید برای رسیدگی به افزایش تقاضا است. این شرکت گفت: برخی از مشتریان همچنان به صبر بیش از حد معمول برای سفارشات خود را.

“ما در حال قرار دادن همه مردم ما با هم به انجام همه چیز ما می تواند احتمالا” گفت: JJ Fleeman, Peapod رئیس جمهور.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

Lunds مواد غذایی Holdings, Inc. گفت: آن آنلاین درآمد دو برابر شده است در هفته های اخیر است که redeploying کارگران از آن غذا کسب و کار است که همه اما متوقف شد, برای کمک به پر کردن افزایش وانت و تحویل سفارشات. زنجیره ای مستقر در سنت لوئیس پارک, Minn., انتظار مشتریان بیشتر سعی وانت به عنوان تحویل آن شکافها را پر کنید تا.

“وجود دارد نه بسیاری از کشش هنگامی که شما یک کامیون ناوگان و شما فقط باید بسیاری از تحویل ویندوز” رئیس اجرایی ترس لوند گفت.

دیو والدس یک زن 61 ساله و بازنشسته در هوستون گفت که او فکر قرار دادن یک سفارش مواد غذایی در روز دوشنبه در خارج سایت. آن گفت: مواد غذایی خود را می رسند در هفت روز است. او لغو سفارش و قصد دارد به جای آن به فروشگاه در Dollar General, که تنظیم ساعت اختصاص داده شده برای خریداران.

“این نا امید کننده است,” او گفت:.

نوشتن به Jaewon کانگ در jaewon.kang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im