مواد غذایی کارمندان جدید عنوان: پاسخ اضطراری

هر روز این کشور را 3 میلیون فروشگاه مواد غذایی کارگران تحویل کالا انبار قفسه ها و حلقه فروش است که در حفظ و امریکا تغذیه می کند. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس محوری است آنها را در یک نور جدید را به عنوان آنها در حفظ و سوپر مارکت ها باز در حالی که فروشگاه های دیگر ،

آنها کارگران خط مقدم در یک اورژانس ملی است که تقریبا هیچ کس تا قبل از تجربه. و آنها در حال تشکر و شناخته شده است.

این هفته فرمانداران ایالت مینه سوتا و میشیگان تعیین شده مواد غذایی کارکنان به عنوان کارکنان اورژانس که باعث می شود فرزندان خود را واجد شرایط برای مراقبت رایگان در مدارس.

در سنت لوئیس واشنگتن و دولت های کارگری و فروشگاه ها توافق کرده اند که در ارائه ویژه مراقبت های بهداشتی و برنامه ریزی و یا مقررات مربوط به شیوع. آنها همچنین صاف کردن راه برای سریع استخدام در اورژانس.

افزایش فروش – و به خصوص وحشت-خرید کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت – را تیره و تار نه فقط کارگران در فروشگاه ها اما کسانی که تحویل کالا.

“این شجاع از آنها در تماس با بسیاری از مردم می گوید:” آرین یکی از مشتریان سپاسگزار ترک یک سوپر مارکت در نیویورک است.

خواست توده.; و نیویورک

هر روز این کشور را 3 میلیون مواد غذایی-فروشگاه کارگران تحویل کالا انبار قفسه ها و حلقه فروش است که در حفظ و امریکا تغذیه می کند. فقط در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس محوری است آنها را در یک نور جدید را به عنوان آنها در حفظ و سوپر مارکت ها باز در حالی که فروشگاه های دیگر تعطیل و دفاتر خالی کردن. آنها کارگران خط مقدم در یک اورژانس ملی است که تقریبا هیچ کس تا قبل از تجربه اولین پاسخ دهندگان از مواد غذایی که در حال پیدا کردن ناگهانی فوران با تشکر.

“مردم شده اند سپاسگزار تشکر ما برای باز بودن می گوید:” جیم یک کارمند در سبد بازار در بوستون و حومه خواست, در حال انتظار برای رفتن به خانه در اتوبوس.

“این شجاع از آنها در تماس با بسیاری از مردم می گوید:” آرین یک مشتری حمل یک کیسه شیر و تخم مرغ و ماست از گیلاس دره مزرعه سوپر مارکت در کوئینز نیویورک. (نه انسان را به گذشته خود نام).

در هفته گذشته کار خود را باعث شده است نامه به سردبیر. “این کارگران اغلب تحت قدردانی و این روز خود را در محیط کار – در حال حاضر از جمله خطر قرار گرفتن در معرض ویروس و مقابله با نگرانی و بد خو مشتریان – قطعا بیشتر به چالش کشیدن بیش از حد معمول” دبورا ون دن Honert نوشت: در نامه ای به سردبیر, Boulder, کلرادو, دوربین های روزانه انتشار دوشنبه.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

در حال حاضر این کارگران در پایان کم از امریکا پرداخت مقیاس در حال گرفتن به رسمیت شناختن رسمی. این هفته فرمانداران از سه ایالت مینه سوتا, میشیگان و ورمونت – تعیین مواد غذایی کارکنان به عنوان کارکنان اورژانس که باعث می شود فرزندان خود را واجد شرایط برای مراقبت رایگان در مدارس.

در سنت لوئیس محلی ایران غذای تجاری و کارگران (UFCW) اتحادیه و فروشنده توافق به تغییر و سلامت صندوق رفاه بنابراین کارکنان را copays برای coronavirus آزمون را بیشتر کوتاه مدت از کار افتادگی و دریافت 90% از حقوق خود را که مبتلا به این ویروس است. علاوه بر این اتحادیه به توافق رسیدند به چشم پوشیدن از حق عضویت و هزینه برای 45 روز برای کارکنان جدید برای کمک به فروشنده استخدام کارگران بیشتر.

در ایالت واشنگتن UFCW و Teamsters درباره توافق با Safeway/Albertsons و Fred Meyer/QFC مواد غذایی زنجیر به ادامه پرداخت تا دو هفته کارگران که تا به حال به در خانه بمانند زیرا آنها مبتلا به این ویروس و یا دستور به خود شده است. زنجیر نیز توافق به برنامه کارگران انعطاف پذیری بیشتر به طوری که آنها می توانید بیشتر اضافه کاری اگر آنها آن را می خواهم و یا زمان به مراقبت از کودکان در خانه حتی با استفاده از پرداخت مرخصی استعلاجی هنگامی که ماندن در خانه با آنها. در بورس زنجیر می توانید به استخدام کارگران سریعتر.

“هر کس واقعا پله تا بشقاب در اینجا می گوید:” تام Geiger پروژه های خاص مدیر UFCW محلی 21 در سیاتل در یک ایمیل. “این است که رفتن به آن را آسان تر برای کارگران و خریداران به ماندن سالم و بهتر است در طول بیماری همه گیر.”

ساعت بدست طولانی تر و سخت تر کار به دلیل سرکوب از مشتریان که در حال حاضر عمدتا در خانه و بر روی کاغذ توالت بطری آب و ضد عفونی کننده دست.

“آن بوده است گیج کننده و دیوانه” می گوید مسیحی رودریگز یک مدیر Cherry Valley Farm سوپر مارکت در کوئینز. “اما به طور کلی ما در حال آماده بسیار زیبا. ما انتظار می رود آن را به مانند این است.”

بسیاری از مواد غذایی زنجیره ای در سراسر کشور نیز در ساعت های طولانی در این هفته در حالی که دیگران باید کاهش ساعت های عامل اجازه می دهد تا کارگران به restock قفسه بدون مشتریان. برخی ایجاد کرده اند “ارشد تنها” خرید ساعت برای کسانی که نگران خرید در فروشگاه شلوغ.

افزایش فروش – و به خصوص وحشت-خرید کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت – را تیره و تار نه فقط کارگران در فروشگاه ها اما کسانی که تحویل کالا.

با حجم فروش در حال اجرا دو و سه برابر هنجار در برخی نقاط SpartanNash یک توزیع مواد غذایی شرکت خارج Grand Rapids, Michigan گفت: در این هفته شد استخدام کارگران آواره و دانش آموزان به نگه داشتن خود را از فروشگاه های مستقل و فروشنده در آن 14-دولت شبکه توزیع به اندازه کافی عرضه می شود. روز دوشنبه آمازون گفت: این امر استخدام اضافی 100,000 انبار و تحویل کارگران و به طور موقت افزایش پرداخت 2 $در یک ساعت از طریق مارس برای مقابله با افزایش فروش آنلاین.

“این بسیار متفاوت در هفته گذشته می گوید:” لیزا انعطاف پذیری راننده برای آمازون در کارولینای شمالی که کاهش یافته است که نام کامل او منتشر شده است. “فروشگاه بسیار بسیار هراسناک بسیار تحت الشعاع آماده نشده است.”

به طور معمول او میدارد تا کالا در کل مواد غذایی و مراکز توزیع و ارائه آنها به مشتریان است. او را گرفته به سیاه پوشیدن دستکش, دستکش که او sanitizes اغلب. راهنمایی از مشتریان در هفته گذشته بوده است سخاوتمندانه او می افزاید.

“من احساس نمی مثل من قرار دادن خودم یا خانواده ام در خطر خاصی هر بیشتر از گفتن رفتن به خارج,” او می گوید. “کسی به [ارائه] و چرا من نه؟”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>