فروشنده متوقف انباشت مواد غذایی است. پس از آن آمد Coronavirus.

فروشندگان مواد غذایی در ایالات متحده در سال صرف ساخت زنجیره تامین خود را کارآمد. سپس یک بیماری همه گیر آمار و استراتژی معکوس.

در دو دهه گذشته تولید کنندگان و فروشگاه های مواد غذایی مانند Kroger Co. رفته اند از نگه داشتن ماه موجودی در دست به برگزاری تنها یک چهار تا شش هفته از عرضه است.

برای بسیاری از آیتم های این ماه, هر چند که مقدار فروخته شده در روز. اجرا شده در معرض حرکت نزولی از صنایع غذایی را با فشار به نگه کمتر سهام در انبارها و عمل کمتر فولر کامیون به افزایش حاشیه سود.

ناگهان تولید کنندگان و توزیع کنندگان و خرده فروشان انداخته اند که استراتژی به معکوس. در حال حاضر آنها در حال ساخت مواد غذایی به همان اندازه که آنها می توانند ارائه آن را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است و با اضافه کردن کارکنان همه به restock قفسه های برهنه توسط مردمی جوراب زنانه ساقه بلند برای هفته ها در خانه.

“ما همه را شگفت زده کرد. ما نمی آمد به سه ماهه با افزايش سطح موجودی در ایالات متحده آمریکا و یا رک و پوست کنده در هر نقطه” گفت: General Mills , Inc. مدیر اجرایی جف Harmening.

General Mills در تلاش است به جست و خیز مراحل را با دقت کالیبره روند. آن است که ارائه بازگشایی از Cheerios, طلا, مدال آرد و آنی وطنی ماکارونی مستقیم به فروشگاه و انبارها به جای اول ارسال محصولات خود را در انبارها برای از بین بردن یک لینک در زنجیره تامین.

خرده فروشان در ضمن فارغ از الگوریتم های پیچیده است که می گویند چقدر از محصولات آنها باید خرید پس از دیدن این مدل شکست خورده به حساب این ماه افزایش تقاضا. به جای خرده فروشی مدیران در حال صحبت کردن به طور مستقیم به تولید کنندگان و تصمیم گیری در زمان واقعی آقای Harmening گفت.

این نان خالی راهرو در یک Kroger فروشگاه در دیتون اوهایو در مارس 13.

عکس: کایل grillot/ایسنا

پس از یک رکود کوتاه در اوایل 1990s, صنعت تحت فشار از سرمایه گذاران به بهبود حاشیه سود. شرکت های حل و فصل در یک استراتژی به نام “فقط در زمان” است که با هدف تولید کشتی و سهام به عنوان چند کالا به عنوان ممکن است برای دیدار با تقاضا است.

با کاهش ظرفیت توزیع آنها در مراکز خرده فروشان ذخیره شده در اجاره و آب و برق و کار. توزیع ذخیره شده در سوخت و دستمزد. تولید کنندگان کاهش در سرمایه های قفل شده در unsold در آن زمان موجودی.

صنایع دیگر همین از ساخت خودکار به مراقبت های بهداشتی. آمازون.com , Inc.’s در آغوش استراتژی کمک کرد تا تبدیل به خرده فروشی در اقتصاد است.

این ریز متعادل سیستم به خوبی کار می کند در حالی که کالا در حال جریان به طور پیوسته. سیاه و سفید قو رویداد مانند coronavirus می توانید آن را به قطعات.

Rollin فورد سابق Walmart , Inc. اجرایی گفت: فروشندگان عمده مواد غذایی او را به صحبت در این ماه به او گفت که آنها به فروش می رسد سه ماه از منابع در 10 روز.

“هیچ کس را نگه می دارد سه ماه ارزش هر چیزی دیگر,” او گفت:.

اولیه فروش سنبله برای ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات گسترش بعدی طولانی مدت مواد غذایی مانند ماکارونی. فروش گوشت و مرغ افزایش یافت و به زودی پس از. قفسه برگزاری حوله کاغذی و کاغذ توالت شد و سریع به خالی.

فروش خرده فروشی از حوله کاغذی, سیاه, لوبیا و تن ماهی افزایش تقریبا 150 درصد در هفته منتهی به 14 مارس در مقابل این سال — در اوایل هفته با توجه به بازار-شرکت تحقیقاتی Nielsen. حدود 90 درصد از خریداران خود را گفت: آنها با تجربه قطع برخی از اقلام و یک سوم گفت: اکثر اقلام خارج از بورس در یک نظرسنجی از 1000 نفر توسط زنجیره تامین مشاوره آبی.

سس هاینز Co. مدیر اجرایی میگوئل Patricio گفت وجود دارد بالقوه برای کل سیستم به دست و پنجه نرم تحت فشار است.

“بزرگترین ترس من این است که اگر زنجیره تامین فرو می ریزد ؟” او گفت:. تا کنون کارخانه هستند و کارکنان و در حال اجرا و مراکز توزیع را در برابر افزایش دهد, او اضافه شده است.

كانون ارائه مواد غذایی و دیگر کالاهای تحت فشار به عنوان برخی از استراحت متوقف می شود و رستوران ها ، بالاتر از خروج من-35 در شهر اوکلاهما.

عکس: سو Ogrocki/آسوشیتد پرس

بقال Albertsons Cos. ارسال مطلب کامیون به انبار حمل بارهای بزرگتر و استخدام بیشتر رانندگان است. همچنین فیلم بیشتر موارد که فروش به سرعت به جای طیف وسیع تری از محصولات.

هوشمند و نهایی Stores, Inc. در حال برنامه ریزی برای دور زدن مراکز توزیع که ممکن است به آوردن کالا به فروشگاه به طور مستقیم از تولید کنندگان.

خرده فروش که در عمل بیش از 300 فروشگاه در کالیفرنیا و آریزونا و نوادا گفت: آن انبارها در حال دست زدن دو بار به عنوان بسیاری از محصولات به طور معمول — آنها هنوز ایستاده نیمی به عنوان کامل هر شب چون کالاهای حرکت به فروشگاه به عنوان سریع به عنوان آنها در آمده است. هوشمند و نهایی مدیران خرید در حال خرید تمام مواد غذایی آنها می توانید پیدا کنید گفت: مدیر اجرایی آن دیو Hirz.

“فقط در زمان خرید به پایین پرتاب شده است از پنجره بیرون را,” او گفت:.

آمازون بازار که در آن مستقل فروشندگان در حال حاضر مسئول بیش از نیمی از فروش به سرعت فرار از مواردی بود که تبدیل کمیاب در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها مانند ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت.

آمازون دارای انگیزه فروشندگان که تحقق طریق شبکه توزیع خود را به نگه داشتن کمتر از دو ماه از موجودی در انبار آمازون گفت: Fabricio میراندا مدیر عامل شرکت Flieber یک شرکت است که کمک می کند تا آمازون بازار فروشندگان حمل کمتر موجودی در زنجیره تامین خود را.

شرکت ها به طور معمول گاز تقاضا در آمازون با افزایش قیمت کالاهای خود را به منظور اجتناب از مجازات از آمازون در حال اجرا خارج از بورس. اما آمازون نیز جریمه فروشندگان برای قیمت سنگ آهن در بازار در تقاضا موارد مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست ترک برخی با هیچ چاره ای جز به فروش کل سهام. در سراسر 283 آمازون بازار فروشندگان هستند که مشتریان از Flieber میانگین زمان از تولید به فوت در آمازون است که 78 روز.

یک مرد یک برگ تمام مواد غذایی در اریحا, n. y. با یک سبد پر.

عکس: بروس بنت/گتی ایماژ

آمازون به تازگی گفت: این امر توقف پذیرش محموله به آن انبارها از موارد دیگر از مواد غذایی, مراقبت از نوزاد و سلامت و بهداشت موارد به منظور restock کسانی که به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

فروشندگان مواد غذایی در حال رقابت برای تضمین اضافی سرد و منجمد سازی فضا و در حال دوچرخه سواری حجم های بالاتر از طریق این امکانات با توجه به اصل و نسب Logistics LLC یک یخچال-شرکت ذخیره سازی است. مدیر عامل گرگ Lehmkuhl گفت شبیه خوشه های منطقه ای رخ داده است پس از بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا اما هرگز در سراسر جهان در یک بار.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید فروشنده زیادی موجودی برای وقایع غیر منتظره در هزینه به حاشیه سود خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

توزیع کنندگان است که به کسانی که شدنی و دیگر کالاهای اساسی به سوپر مارکت ها در حال زور زدن زیر تقاضا و کامیونداران در حال کار تحت شرایط چالش برانگیز از آنجا که از virus. برخی از شرکت ها درخواست درایور برای ماندن در کامیون خود را و یا به استفاده از حمام خود را. برخی از رانندگان در حال تبدیل کردن تحویل به کشورهای مانند واشنگتن یا نیویورک که coronavirus نقاط داغ.

حمل و نقل محموله های مواد غذایی و تخفیف خرده فروشان تا 56 درصد به طور متوسط بین 15 مارس و آوریل 19 از قابل مقایسه با هفته 2019 با توجه به حمل و نقل-تکنولوژی ردیابی ارائه دهنده project44 Inc. میانگین حجم روزانه در هفته گذشته 17 درصد بالاتر از قله هفته 2019 بود که هفته قبل از روز شکرگزاری است.

همه گیر هوس

تقاضا برای مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی موج در ایالات متحده آمریکا به عنوان افراد آماده به ماندن در خانه.

خرده فروشی تغییر از یک سال پیش از آن

250%

لوبیا خشک

+230.5%

200

برنج

150

تن ماهی

سوپ

100

آب

50

مرغ*

پاپ کورن

سیب

0

آخرین

4-هفته

پایان

مارس 14

یک

هفته

پایان

مارس 14

هفته

پایان

7 مارس

*تازه منجمد نیست

منبع: Nielsen

افزایش در کامیون های ارائه به تولید کنندگان و خرده فروشان’ انبارها و همچنین به عنوان به طور مستقیم به فروشگاه ها ممکن است کمک به تاخیر در بارگذاری اسکله گفت: Dave منزل, chief operating officer از حمل و نقل کارگزار اکو Global Logistics , Inc. افزایش حجم ميانگين دیگر صبر بار برای رانندگان برداشتن و حذف کردن بارهای.

آن خطوط دقیقا همان چیزی است که این صنعت شده است کار برای جلوگیری از, گفت:, Wayne اسپنسر جانباز فروشنده به خرده فروشان مانند ShopRite سوپر مارکت ها, Inc. که یک مشاور به خرده فروشان.

او گفت: 30 سال پیش تامین خواهد ترک کامیون در یک فروشگاه به روز و پس از یک خرده فروش می تواند در قرعه کشی سهام از آنها را به عنوان مورد نیاز است.

“خرده فروشان” پشت اتاق استفاده می شود و مجهز با موجودی و زیرزمین خواهد بود تا” آقای اسپنسر گفت. موجودی استراتژی سوئیچ در سمت چپ آن تا حد زیادی فضاهای خالی او گفت: اما در حال حاضر فروشندگان مواد غذایی در حال گرفتن هر آنچه که آنها می توانید دریافت و ذخیره سازی آن در هر کجا که آنها می توانند.

Joel, Clark, مدیر اجرایی, نان شیرین و پهن-mix maker کودیاک کیک LLC گفت: او دمیده شده است از طریق موجودی به معنای گذشته 40 روز پس از خرده فروشان به فروش می رسد به همان اندازه از او مخلوط نان شیرین و پهن در روز به عنوان آنها به طور معمول فروش در شش هفته. در حال حاضر او است که با داشتن بیشتر مکالمات با خریداران خرده فروشی است که به طور معمول تکیه بر الگوریتم هوا چه مقدار از آنها نیاز به خرید از او.

“در این وضعیت می خواهم مردم را بیشتر تماس قضاوت,” او گفت:.

کامیون ها به انتظارنشسته بودند تا لود شود در یک خرده فروش مواد غذایی را توزیع و انبار در Farr West یوتا در 20 مارس.

عکس: ریک Bowmer/آسوشیتد پرس

به عنوان کارخانه تا سطح شیب دار تولید آنها می گویند که آنها نیاز به عنصر کنندگان به انجام همان. این شرکت ها هم استفاده می کردم برای نگه داشتن کمتر موجودی.

آبه Eshkenazi مدیر اجرایی انجمن برای مدیریت زنجیره تامین و گفت: تولید کنندگان اجرا خطر از گرفتن گلوگاه تا تولید بیش از حد بالا اگر له تقاضا برای برخی از محصولات مانند کاغذ توالت ثابت می شود موقتی است.

هنوز هم بسیاری از تامین کنندگان مواد غذایی هستند ramping تا تولید گاهی اوقات ارسال سفارشات ناقص به خرده فروشان حداقل برخی از کالاها را به فروش می رسانند و گاهی محدود کردن اندازه و طعم در بهره از سرعت.

سوپر مارکت شرکت Albertsons در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان آن می تواند به دوباره پر کردن قفسه گفت: افسر ارشد عامل سوزان موریس.

“ما در حال آوردن در حد کمک می کنیم” او گفت:. “من می دانم که مردم نگران هستند. ما می خواهیم برای آنها وجود داشته باشد.”

نوشتن به آنی Gasparro در [email protected] جنیفر اسمیت در [email protected] و Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im