بقال و آماده شدن برای افزایش تقاضا به عنوان Coronavirus گسترش

فروشنده در حال آماده سازی برای یک افزایش در تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده و طولانی مدت موارد مانند ماکارونی و مواد غذایی کنسرو شده.

عکس: پل مسیحی گوردون/زوما پرس

سوپر مارکت ها در حال آماده سازی برای یک افزایش در تقاضا و خریداران کردن در غذاهای اصلی و تمیز کردن وسایل بیشتر موارد از کروناویروس جدید به نظر می رسد در ایالات متحده

برای هفته ها به عنوان شیوع پیشرفته عمدتا در چین خرده فروشان مواد غذایی متمرکز بر حفظ منابع محصولات آنها تهیه از آسیا مانند ماهی تن پرتقال ماندارین و سیر.

توجه خود را معطوف این هفته به عنوان مورد ضرب از کره جنوبی به ایران و به عنوان مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری ها هشدار داد پتانسیل همه گیر. مقامات بهداشت در واشنگتن در روز شنبه گزارش داد اولین مرگ از کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا یکی از برخی از 60 مورد تأیید محور در سواحل غرب است.

در حال حاضر فروشنده در حال کار برای جلوگیری از کمبود و آماده شدن برای یک افزایش در تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده و طولانی مدت موارد مانند ماکارونی و مواد غذایی کنسرو شده. برخی از آنها ramping تا سفارشات از تامین کنندگان.

“این مثل این است که یک فاجعه طبیعی است, اما آن را یک بیماری گفت:” داگ بیکر, معاون رئیس جمهور از صنعت روابط در FMI یک گروه تجاری برای فروشندگان مواد غذایی.

در Raley سوپر مارکت ها, که در عمل حدود 120 فروشگاه در شمال کالیفرنیا گفت: این کار برای افزایش در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست بافت, ضد عفونی کننده و تمیز و محصولات بهداشتی. زنجیره ای گفته است که در بحث و مذاکره با تامین کنندگان برای اطمینان از در دسترس بودن این محصولات است. یک سخنگوی گفت: در Raley نشده با تجربه کمبود هر گونه مواد غذایی آن را به فروش می رساند.

یکی دیگر از کالیفرنیا زنجیره هوشمند و نهایی Stores, Inc. گفت: به این جهت در مورد نحوه پاسخ دادن به این بیماری همه گیر از CDC و تجارت شدند. Meijer, Inc., یک میانه زنجیره ای از بیش از 200 فروشگاه گفته است که متمرکز بر حفظ سهام در عفونی و ضد باکتری دستمال مرطوب. تخفیف بقال صرفه جویی در مقدار زیادی گفت: این کار با تامین کنندگان برای جلوگیری احتمالی به آن زنجیره تامین است.

کریس Glushko 45 ساله و بازاریابی حرفه ای در دنور رفت و به او محلی هدف Corp. فروشگاه با همسر خود در روز پنج شنبه به انبار کردن مواد غذایی است. این زوج حدود 250 دلار در کنسرو سوپ, پاستا, میله گرانولی را کنار بگذارید و دیگر غذاهای خشک به گذشته آنها تقریبا دو هفته است. آنها نیز خریداری شده بیش از حد دارو سرد و یک کیسه خشک سگ مواد غذایی است. آقای Glushko گفت: او را دیدم دیگر خریداران به خرید محصولات مشابه و متوجه کمبود هر چیزی به جز ضد عفونی کننده دست در قفسه.

“ما نه پاچه در حداقل” آقای Glushko گفت. “ما فقط می خواهم به جلوتر از منحنی.”

نوشتن به Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im