مواد غذایی اسلحه و اخبار: آنچه که به فروش می رساند در یک بیماری همه گیر—و آنچه را نمی کند

یک کارگر بارهای پالت با بستنی در یک Kroger مرکز توزیع در Louisville, Ky.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

ایالات متحده خانگی الگوی مصرف باید بلا رفته در طول مراحل اولیه جهانی coronavirus بهداشت بحران است.

وال استریت ژورنال تحلیل فرکانس بالا داده ها از طیف وسیعی از صنایع ایالات متحده نشان داد تیز کاهش در هزینه های هتل ها رستوران ها شرکت های هواپیمایی و سفر دیگر در حالی که صرف بالندگی در مناطق دیگر از جمله مواد غذایی, general merchandise, فروشگاه اسلحه و مهمات مغازه ها و تامین کنندگان ماری جوانا. برنامه های کاربردی وام مسکن رسید که نرخ بهره کاهش یافته و جدید, خرید و فروش ماشین در بسیاری از شهرستانها کاهش یافت و مصرف کنندگان به سرعت رشد تمایلی به خرید بزرگ-بلیط آیتم های خانگی.

داده ها نشان می دهد که در حالی که به طور کلی هزینه های مصرف کننده است که به احتمال زیاد در حال غرق شدن به شدت این اتفاق می افتد به طور یکنواخت تولید بازندگان و برندگان—در میان شرکت هایی که با نیازهای مصرف کننده.

مصرف کنندگان بحرانی موتور اقتصاد جهانی ارائه بیش از دو سوم از تقاضا برای تمام اقتصادی ایالات متحده خروجی علاوه بر تقاضا برای تولید و اشتغال در ایالات متحده شرکای تجاری از جمله چین و مکزیک است.

صرف الگوهای قطعا تغییر خواهد کرد در هفته پیش رو به عنوان شوک در اقتصاد است. در اینجا نگاهی به چگونگی صرف تغییر در چند هفته اول مارس.

سخت ترین ضربه

در برخی از صنایع, آمار, از coronavirus شده است سریع و ویرانگر است.

ناهار خوری فرو رفتن: خوب قبل از اینکه چندین شهرهای بزرگ آغاز شد و سفارش میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه بازدید از رستوران ها در سیاتل و سان فرانسیسکو—که در آن coronavirus را نسبتا زود شروع تانک با توجه به اطلاعات رزرو و پیاده روی منتشر شده توسط OpenTable, رستوران رزرو برنامه. به عنوان سواحل غرب رفت و پس از انجام بقیه ملت: مارس 19, ناهار خوری, بازدید سراسر کشور از طریق OpenTable سقوط کرده بود با 98% با توجه به OpenTable.

نشانه هایی وجود دارد تعجب آور انعطاف پذیری در میان برخی از انواع eateries. Yelp, دایرکتوری کسب و کار آنلاین و بررسی سایت گفت: آن متوجه افزایش منافع مصرف کننده در پیتزا فروشی و تولید تازه و مغازه ها در حالی که مصرف کنندگان دوری کافه wineries و gelato مغازه ها.

سفر شیرجه رفتن: سفر و اوقات فراغت دچار یک سقوط ناگهانی در تقاضا. اشغال هتل در سیاتل که در آن ویروس ادعا کرده ترین زندگی می کند تا کنون سقوط از 70% در اواخر فوریه به 33 درصد دو هفته بعد با توجه به STR, هتل شرکت تحقیقاتی.

اوقات فراغت از دست داد: هزینه های اوقات فراغت—فعالیت هایی مانند پارک سینما و یکی دیگر حوادث کاهش یافته است در اواخر فوریه و پایین 35 درصد به صورت سالانه از مارس 13 گزارش به صورت جدی تحقیق تجزیه و تحلیل داده های شرکت است که آهنگ خرید اطلاعات ناشناس میلیون ها نفر از مصرف کنندگان ایالات متحده.

لیست شغل ناپدید: ZipRecruiter آنلاین استخدام پلت فرم ثبت نام یک اسلاید در لیست کار بیش از چند هفته گذشته است. کاهش آغاز شد که چهار یا پنج هفته پیش در صنعت سفر کرده است اخیرا گسترش گردشگری و ساخت و ورزش و تفریح و سرگرمی.

موج

در بخش های دیگر این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از مصرف کننده دیوانگی.

مواد غذایی و انباشت: به عنوان شیوع بدتر در شهرستانها عمده خریداران مواجه نگردند تا در مواد غذایی, ارسال فروش—آنلاین و آفلاین—به شدت بالاتر با توجه به تحقیقات جدی.

خبر آنلاین, خرید کوپن: ترافیک وب سایت برای خرده فروشان آمازون, هدف, و Walmart صعود در ماه مارس بیش از حد, به گزارش کام اسکور. با مخاطبان پناه در خانه و به دنبال اطلاعات در مورد حرکت سریع ویروس, اخبار بینندگان و به ویژه, اخبار آنلاین, مصرف هستند به شدت در حال رشد است.

جلسات مجازی: تعدادی از شرکت ها به طور موقت به بستن دفاتر و هدایت کارکنان به محل کار از خانه است که به احتمال زیاد در پشت پرش دیجیتال-کنفرانس فعالیت است. در مارس 16, میانگین جلسه بودند تا 47 درصد در مقایسه با ماه اکتبر 2019 به طور متوسط با توجه به BlueJeans های ویدئو کنفرانس پلت فرم.

واشنگتن ممکن است یک bellwether برای این فعالیت است. پس از اندکی کاهش در اواخر فوریه—احتمالا به عنوان کارگران شروع به تنظیم کار از خانه—دولت روزانه تعداد دیجیتال, جلسه, دقیقه است که در حال حاضر دو برابر آنچه در آن بود در ماه اکتبر گذشته.

سلاح دستاوردهای: مهمات فروش و قیمت سهم از تولید کنندگان عمده تفنگ رز در ماه مارس به عنوان بحران در زمان برگزاری در آمریکا Yelp گزارش 360% چشم انداز مثبت در منافع مصرف کننده در اسلحه و مهمات فروشگاه در هفته های اخیر. به عنوان S&P 500 کاهش یافته است قیمت سهم از تفنگ سازان افزایش یافته است.

تخفیف مهمات سایت Ammo.com گفت: درآمد بیش از چهار برابر شده بین Feb. 23 و 15 مارس در مقایسه با گذشته 22 روز. در کلرادو حجم فروش افتاده 730% در آن زمان.

“در زمان عدم اطمینان مردم می خواهم به می دانم که آنها می توانند از خود محافظت کنند و مردم آنها را دوست دارم” گفت: علامت الیور مدیر امور عمومی در, National Shooting Sports Foundation, صنعت انجمن تجارت که می گوید چک های پس زمینه برای اسلحه خرید شد و تا 300 درصد در مارس 16 از سال قبل است.

شاهدانه: مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به حشیش بیش از حد با توجه به داده ها از WeedMaps ملت بزرگترین قانونی شاهدانه بازاریابی پلت فرم. در 19 مارس WeedMaps’ Travis Rexroad گفت: کاربران سایت قرار داده شده یک رکورد تعداد سفارشات بر روی پلت فرم بیش از حجم فروش رزرو در سال گذشته در آوریل 20, غیر رسمی بعد از شاهدانه جشن. این شرکت همچنین متوجه رشد سهم سفارشات برای محصولات خوراکی است که می تواند با احتیاط مصرف شود.

تالار بلیط

مسکن امور مالی: به عنوان چشم انداز اقتصادی تیره در هفته های اخیر تیز اسلاید در وام مسکن نرخ ارسال مالکان تکاپوی به تشکیلات جدید بکار تجاری با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن شاخص استقراض فعالیت است. وام های آنلاین سایت Better.com تا به حال حدود 27,000 های کاربردی وام مسکن در 18 ماه مارس در مقایسه با 18,000 در ماه فوریه و 4,500 در ماه مارس یک سال پیش.

در علاوه بر این به تقلا به قفل در پایین ترین رکورد در نرخ این شرکت همچنین نسبت به افزایش بخشی به وام گیرندگان hunkering را در خانه و صرف زمان بیشتری را در برخورد با شخصی-مسائل مالی از آنها ممکن است در دفتر.

با وجود refi ثروت باد اورده, چشم انداز صنعت به عنوان یک کل ممکن است کمتر گلگون. Redfin, آنلاین املاک و مستغلات کارگزاری گفت: تقاضا را تضعیف کرده است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر در سطح ملی.

سقوط خودرو: خرید و فروش جدید خودرو کاهش یافته است در این ماه. J. D. Power خودرو-صنعت شرکت تحقیقاتی گزارش داد که 13 درصد رکود در خرید و فروش خودرو تا کنون در این ماه به 15 مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. قبل از شیوع کروناویروس این شرکت تا به حال انتظار می رود کاهش در حدود 4% می باشد.

واضح قطره در سیاتل و شهرهای دیگر در خط مقدم از همه گیر نشان می دهد که بزرگتر کاهش می یابد ممکن است. “در بالا از آن ما شاهد حدود 100 میلیون مصرف کننده زندگی در کشورهای که در آن نمایندگی دارد یا کاملا یا تا حدی بسته” گفت: J. D. Power را تایسون Jominy.

هیچ مبل جدید: نشانه های دیگری هم هستند که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای تمایل به امساک کردن در-خرید بلیط: روزانه یک بررسی انجام شده توسط صبح مشورت داده های اطلاعاتی شرکت ثبت شده یک تیز سربازان ارتش در پاسخ دهندگان گفت: در حال حاضر زمان بد است برای خرید عمده لوازم منزل مانند مبلمان و لوازم خانگی.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>