گریت نام میانی چتان چاوهان بود

Chetan Chauhan که پاسخ یکی از پرازدیادترین و مکررترین دعاهای طرفداران کریکت هند در دهه ۱۹۷۰ شد – شریک قابل اعتماد افتتاحیه برای سونل گاواسکار – و که بعدها دو بار نماینده BJP از امروها شد، روز یکشنبه در بیمارستانی در گوروگرام در گذشت. اون 73 سالش بود

برنده جایزه Arjuna برای کوروناویروس در ماه گذشته در Lucknow مثبت آزمایش کرده بود اما عوارض تازه ای را متحمل شده بود, از جمله نارسایی چند ارگان.

گریت اسم وسطش بود بازکننده ی متولد بریلی اغلب مثل سرباز متعهد در ماموریتی سخت می تازد. او نترس با صاعقه های جف تامسون روبرو شد. در پاکستان در برابر کیفیت عمران خان سرفراز نواز دسته کوچک موسیقی جاز، چوهان ایستاد محکم، قلعه نگه داشته شده است. “یک خفاش باز کوچک، محکم، مصمم و دست راست دست، که به شدت قطع… و همچنین یک میدان دار خوب در پای کوتاه با واکنش های بسیار سریع بود، این است که چگونه کریکت بازان جهان آکسفورد، یک فرهنگ لغت بیوگرافی او را توصیف کرد.

چوهان در چهل تستی که بازی کرد، هیچ وقت تن به ثمر نرساند، که یک رکورد نسبتاً غیر قابل حس برای یک بازکننده بود. بالاترین او، 97، در برابر استرالیا در سال 1981 آمد. اما شغل او با یک حافظه نهان از 80 نمره به علاوه (2،084 اجرا می شود به طور کلی) که کمک به هند یا stave کردن شکست و یا تنظیم پایه و اساس برای پیروزی فلفل.

بازی های او و مقاومت او برای موفقیت تیم در برابر دیدار تیم کیم هیوز در سال ۱۹۷۹ بحرانی بود. نمرات سرکش Chauhan از 26، 31، 58، 84، 19، 39، 50 و 73 خنثی و سرخورده رادنی هوگ، اسپیسر تالار در نخست.  در مصاحبه، هیوز به نقش حیاتی چوهان اذعان کرد. هند برنده سری تست شش 2-0.

بازکن، که کار خانگی خود را در ماهاراشترا آغاز کرد اما بعد از آن به ستون کریکت دهلی تبدیل شد، در یک مشارکت ۲۱۳ ساله با گاواسکار همان سال در اوال قفل شد. دو نفره با بازی گاواسکار یکی از بهترین ضربه ها، تقریبا هند را به پیروزی برد، از یک وضعیت ماموریت غیر ممکن است. تعقیب ۴۳۸، هند با ۹ اجرا کوتاه آمد، بدون تشکر از چند تصمیم داداگی، اما بازی نجات پیدا کرد.

Chauhan اولین تست خود را در برابر نیوزیلند در سال 1969 انجام داد, قبل از هر دو Sunil گاواسکار و Gundappa Vishwanath, دو batsmen نمادین از دوران. برای هشت سال آینده، او در داخل و خارج از تیم بود، شهادت به سیاست انتخاب درب گردان از زمان. Mihir Bose در کتاب A History of Indian Cricket نوشته است: «هیچ توضیحی برای درمان چوهان وجود نداره، این فقط یک نمونه دیگر از این است که چگونه انتخاب کننده های هندی می توانند با استعداد خود تحسین کنند»

دومین آمدن او در استرالیا در طول تور ۱۹۷۷-۷۸ به مدت پنج سال به وودهای افتتاحیه هند پایان داد. Chauhan, who smashed 21 first-class centuries, had a few years of international cricket left in him when he played his last Test in 1981.

او ننگ جدیدی در سیاست پیدا کرد که ثابت کرد به همان اندازه بادوام است. او دو انتخابات لوک سبها را از امروها در سال های ۱۹۹۱ و ۱۹۹۸ به دست می آورید. در سال ۲۰۱۶، چوهان به عنوان رئیس مؤسسه ملی فناوری مد، که یک گوگلی بود که توسط دولت بی جی پی بولینگ شده بود، نام گرفت. همچنین به عنوان رئیس DDCA و مدیر تیم هندی خدمت کرده است.

اما برای عاشق کریکت هند، او در درجه اول به عنوان یک بازکننده پرتلاش که به استحکام و قدرت بسیار مورد نیاز به گروه گردان در زمان سخت به یاد داشته شود.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im