سبز و آبی آسمان و فرش قرمز

هفته گذشته هند در دیپلماتیک و رزمی از نظر حق حتی به عنوان مثال به جهان jacked آن دفاع در مرز شمالی. وجود دارد در پس زمینه برخی از پیشرفته ترین دستگاه های نظامی, لقب, اما به هیچ وجه قصد به نمایش که نه قصد. این بود که عمل متقابل از مداوم تمایل nudging و مهاجم., حفاری طولانی حل و فصل داستان ادعا می کنند از زمین بیشتر زمانی که حقایق شد و در غیر این صورت.

پاسخ جسورانه ای است که رئیس دولت باید پرواز به ارتفاعات چنین در مرز. در عین حال از آن بود که ظریف با مهر در خود خاک—چیزی شبیه ایستاده در خود حافظه در لی لی اما در سطح بین المللی. که یکی ترس از ضعف دفاع مکرر از سال 1962 احتمالا به عنوان یک بزرگتر روانی بازی Pavlovian مطبوع بود unshackled. زنگ و نان از گوشت شد ،

خوب مشق شب در چیدن کلید متفقین بود, نقش, چند, چه کسانی هستند, جهانی, کارشناسی ارشد و دیگران بودند که احساس گرما و هنوز در تلاش برای کار کردن وجود ارتباط بین بل و غذا. که سردرگمی شد فورا پاک کردن ذهن مه آلود.

غرایز انسانی برای انصاف ترین سلاح های قدرتمند بر روی زمین هنگامی که آنها گرد هم می آیند. در زمان بی سابقه ای همه گیر در نظر گرفتن نزدیک به یک لاک زندگی روزانه است که بیش از حد از یک کشور که در آن ویروس برای اولین بار خال خال با مطمئن شوید که هیچ درمان یا واکسن این کاملا جهانی اشتباه در جهان از نظر حسن نیت.

به دو استدلال این بود که در برابر یک کشور که تقریبا shooed دور امپراتوری امپراتوری در سال 1942 “جنبش هند ترک” بدون شلیک حتی یک گلوله. اما در سمت انسان, پیروزی پس از تعویق در تحقق است که درخواست برای استقلال تقویت خواهد کرد یکی دیگر از دیکتاتور بود که شنیع غیر انسانی غیر قابل توجیه. در نهایت آزادی اعطا شد و پنج سال بعد اما نه بدون عمد و موانع است که چند کشور شده اند دائما در جنگ و حفاظت از مرزهای خود را. در سمت مثبت این به یک شات در بازو به انسان دیگر شورش را به عنوان پادشاه اعتراض برای حقوق برابر برای سیاه پوستان (که حسن نیت و اصل همبستگی نشان داده شده است ممکن است کار خوبی برای ما مبارزات) و بعد از نلسون ماندلا.

آن است که فقط به عنوان به خوبی به دولت منتقل دستور کار خود در ساختمان اقتصاد هند. در حال حاضر تولید ناخالص داخلی شکستن بخش عاقلانه است که بخش خدمات 54.%,, شماره 6 رتبه بندی جهانی صنعت نزدیک به 30 درصد ، 8 در سراسر جهان و اولیه کشاورزی و ماهیگیری و مرتبط با صنعت 17.33%.(از قبلی 50% و 10 yeas برگشت)

من با “سبز” به عنوان یک پیشبینی خوب موسمی آن است که تنها بخش است که باید نشان می دهد افزایش بین 3-4 %. آن را نیز می دهد اشتغال برای 50 درصد از جمعیت در 135 Cr دموکراتیک مردم است. این تنها نیاز به تقویت شود چرا که. در شرایط واقعی این محصول افزایش یافته است و “kharif” کاشته شده در حال حاضر نیز انتظار می رود به منظور افزایش این سال است. این ارقام تولید ناخالص داخلی پایین هستند به دلیل قیمت گذاری (بیشتر به خانه با توجه به شئونات انسان متوسط و قیمت گذاری مقرون به صرفه برای ملی مصرف. ما مازاد دانه, اما ما نیاز به صنعتی شدن کشاورزی jack-up نقدی محصولات کشاورزی و افزایش صادرات ما. ما شش ماه دیگر به قرار آبیاری رودخانه ارتباط به منظور جلوگیری از ارسال پیام های thro’ ابرها به عنوان imitable نابغه Kalidas در “Meghdoot”(هر چند خود پیام های آسمانی). محاسبات ابری متفاوت است و استقبال از ویژگی های ورزش است.

در تولید انرژی اگر ما نیازهای ما 69 درصد از زغال سنگ است که در مقایسه با چین و برخی از غرب و کشورهای اروپایی است. منابع انرژی تجدید پذیر به حساب 17.5 % (آبی-برقی خورشیدی). ما نیروگاه های هسته ای افزایش حدود 3 درصد است. اصلی محوری در انرژی خورشیدی تنظیم یک هدف 1 لاک مگاوات بیش از چند سال آینده ما خواهد بود و به سمت آلودگی کمتر کشور است. شده است که رویای هر هندی که به بازدید از کشورهای توسعه یافته و یا سفر به هیمالیا!

هند دارای یک پتانسیل قوی در صنعت خودرو. سه عمده تولید, خانه, در آستانه گرفتن پذیرش گسترده در کشورهای دیگر است. Maruti-سوزوکی در حال حاضر (سوزوکی) تاتا آن کامیون ها و آخرین wo خودروی سواری با دو مدل محبوب ماهیندرا نوآورانه در طراحی Suv ها و در حال حاضر در اتحاد شوخ طبعی همکاران الکتریکی و در نهایت آبی طراحی وسایل نقلیه است عملی نگاهی به آینده. قهرمان و تلویزیون Bajaj هستند رهبران در دو چرخ.

موضوع “را در هند” می ایستد بنابراین وجود یک فرش قرمز با کمربند بدون نخ.

Covid تحت تاثیر ما مانند بقیه جهان است. بنابراین بسیاری از مردم بیگناه از دست داد. اما ما یک جوانه زدن و نوآورانه داروسازی که اثبات توانایی خود را در انبوه تولید با کیفیت در اوج HCQ تقاضا است. آن را نشان داده است توانایی های خود را در بسیار کم هزینه HIV و مواد مخدر که برخی از آنها در حال حاضر توصیه می شود برای اوایل حتی پیشرفته Covid درمانی است. این ممکن است یکی دیگر از دروازه که باز می شود بدون پروتکل دقیق چند تست کیفیت برای هند داروسازی. پس از یک ویزای شما در حال حاضر حرکت به یک کارت سبز.

هندی علوم کامپیوتر و مخابرات در حال حسادت بسیاری از ملت ها از جمله ما. اما برای ایجاد شغل در هر سال یک انتخابات قابل فهم است که صدای خواهد بود hoarse! Mr تهمت بود دیپلماتیک catered به برخی از غذاهای هندی (احتمالا یک نظرسنجی از دیپلمات ها از جمله در حال حاضر وزیر امور خارجه). استرالیا PM ابراز تمایل خود را برای “سمبوسه” و گجراتی مواد غذایی است. ما می توانید مدیریت.

چه کسی نمی تواند فاش می دانم اما pleasingly انتظار است بسیاری از JIO-اعتماد و دیگر شرکای مشتاق به سرمایه گذاری. که آقای Mukesh Ambani در حال حاضر هشتم ثروتمندترین مرد است و نه داستان. هیجان نهفته در داده های عظیم – شبکه است که به طور کامل امن در میان همه به خوبی به معنی کشور است. آن را باید تغییر جهان ارتباطی (5G خواهد آمد اشاره). دنیای سرگرمی, آنلاین, اتصال, بانکی, مگا, نقل و انتقالات مالی و حتی قراردادهای تجاری خواهد آمد آنلاین. امیدوارم که این پروژه به طور مشترک شناور توسط هند می رسد و قابلیت های آن به عنوان انتظار می رود. کسانی که با مسائل شخصی کار می کنند تا یک پلاستیک لبخند به صحبت کردن با مادر در قانون نشسته و با خیال راحت یک هزار کیلومتر دور و بازگرداندن صلح داخلی!

با آقای بیل گیتس با بیان اینکه پیش بینی Covid واکسن باید اولویت برای کشورهای فقیر در نرخ معقول نشان می دهد این نگرانی هنوز هم شماره یک یا دوم ثروتمندترین مرد بی نظیر نیکوکار و کسی که فقط یک سال پیش سهم خود را در درآمد در شروع آلزایمر تحقیقاتی آزمایشگاه.

ذهن های بزرگ فکر می کنم متفاوت است. دیگر واهی و پوچ اطلاعات یک مشتق شده است که این واکسن احتمالا t به آخرین مرحله برای استفاده از/محاکمه تا پایان سال است.

تا پس از آن ماسک بر بهداشت دست و فاصله مناسب!

“Wada tha unkey aaney ka یه raat aye قمر,

Ab chand chhup گایا unhen aa jaana chahiye”

(وعده این بود که آنها باید در شب
ماه تنظیم شده است, و آنها باید در حال حاضر) قمر

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de