برف بر روی زمین بود و فارغ التحصیلی چیزی برای نگاه به جلو به در است. به جاش Eibelman و همکلاسی های خود در دانشگاه کرنل در ایالت نیویورک, اخبار, از coronavirus در حال ظهور در چین این زمستان گذشته به نظر می رسید بسیار دور است. ناگهان امروز خوابگاه تعطیل هستند و دانش آموزان پراکنده در سراسر جهان.

“مهم و سازنده در زندگی من آمده بود به ناگهان متوقف” می نویسد جاش. برخی از دانش آموزان توجه تماس های اجتماعی به فاصله تقریبا بلافاصله. اما بسیاری از افراد به خصوص برخی از سالمندان partied به عنوان سخت به عنوان همیشه. شاید آنها حاضر به قبول این واقعیت جدید. شاید آنها درک آن را سریع تر از بسیاری و تصمیم به قرار دادن یکی از آخرین مبارزه با آن است.

به عنوان با بسیاری از سازمان ها و دولت های مختلف و سرعت و درجه بالا در سطح تصمیم گیری است و در نتیجه بسیاری از عدم قطعیت برای هر کس دیگری. “اما پس از آن من تأمل در داستان های الهام بخش از مراقبت های بهداشتی کارگران با قرار دادن خود در معرض خطر” جاش می نویسد:” برخورد با عرضه های پزشکی کمبود و فشار غیر قابل تصور. و من می دانم که وجود دارد قهرمانان القا در همه ما درس شجاعت و مهربانی ما را در غیر این صورت نمی توانید به یادگیری در سالن سخنرانی.”

Lexington جرم است.

زمانی که من برای اولین بار در مورد خواندن رمان coronavirus در اوایل ژانویه به سختی آن ثبت شده است. به عنوان یک فارغ التحصیل ارشد با بهره گیری نهایی من ماه در مدرسه در شهر ایتاکا نیویورک هرگز تصور نمیکردم که یک ویروس در چین می تواند بر من. اما دو ماه بعد همه گیر آورده من در کالج به یک پایان ناگهانی.

بحران به نظر می رسید به نزدیک قرعه کشی در اوایل این ماه در هنگام وقوع فوران در شهرستان Westchester, نیویورک, خانه را به بسیاری از همکار دانشگاه کرنل دانش آموزان است. کلاس های آنلاین فقط یک شایعه در میان ما در آن زمان به عنوان دیگر دانشگاه های ساخته شده حرکت می کند. سپس در مارس 10, کرنل اعلام کرد یک انتقال تدریجی از یادگیری است. سه روز بعد آمد شوک که کلاس خواهد بود به حالت تعلیق بلافاصله به مدت سه هفته و دانش آموزان خواسته شد برای رفتن به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. من به نام پدر و مادر من و ما موافقت آنها را انتخاب کنید تا من و چهار سال از انباشته کالا که یکشنبه است.

سپس آن را به من رسید: هیچ مراسم فارغ التحصیلی این بهار. من تا به حال به احتمال زیاد دیده می شود من و دوستان و همکلاسی ها و اساتید همه با هم برای آخرین بار. مهم و سازنده در زندگی من آمده بود به ناگهان متوقف شد.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

اکثر دانش آموزان غصه دار البته در راه های مختلف. برخی از توجه تماس های اجتماعی به فاصله تقریبا بلافاصله. اما بسیاری از افراد به خصوص برخی از سالمندان partied به عنوان سخت به عنوان همیشه. شاید آنها حاضر به قبول این واقعیت جدید. شاید آنها درک آن را سریع تر از بسیاری و تصمیم به قرار دادن یکی از آخرین مبارزه با آن است.

به عنوان با بسیاری از سازمان ها و دولت های مختلف و سرعت و درجه بالا در سطح تصمیم گیری است و در نتیجه بسیاری از عدم قطعیت برای هر کس دیگری. سلما هلال ارشد از اسکندریه, مصر, رشته روانشناسی بستگی دارد کار خود را به عنوان یک آزمایشگاه تحقیقاتی دستیار او را به پرداخت هزینه های زندگی باقی می ماند و در ایتاکا. این دانشگاه به حالت تعلیق در غیرضروری فعالیت تحقیقاتی هفته گذشته است.

“از آن شده است به خصوص گیج کننده پس از آن تاکید شده است که آن را امن نیست به سفر در این زمان می گوید:” خانم Helal. “نه تنها من می ترسم به گسترش بیشتر این ویروس به خانواده من و دیگران اما من نیز در حال اجرا خطر از دانستن نیست که یا اگر من قادر به بازگشت به ایالات متحده” خوشبختانه او می گوید: کرنل آغاز کار با او به طوری که او می تواند کار خود را نگه دارید.

در حالی که برخی از دانش آموزان احساس امن تر باقی مانده در ایتاکا دیگران می خواستم به بازگشت به خانه. Adam Shapiro ارشد از کانادا در کرنل مدرسه, هتل, دولت نگران مستند در ایتاکا و یا بسته شدن آمریکا و کانادا مرز (غیر ضروری سفر بود و در واقع ممنوع در هر دو طرف چهارشنبه گذشته). “در حالی که من بدون شک آرزو می کنم من می تواند صرف دو ماه آینده در ایتاکا به عنوان یک ارشد هستم و خدا را شکر به سلامتی و راحتی در مونترال,” او می گوید در یک پیام به صورت متن.

دانش آموزان قادر به دیدن طرف روشن. الیز یعنی ارشد مهندسی مکانیک عمده ای از حومه خارج از شیکاگو می گوید که “دیگر از غم گیج و کمی نا امید من هم خودم به طرز عجیبی هیجان زده است. من خوشحال برای رفتن به خانه به خانواده من چون من بسیار نزدیک با آنها و زندگی بسیار دور از آنها را در کرنل واقعا در وزن من در زمان.”

در روز شنبه گذشته در ایتاکا یک دوست و سفر من کرنل زیبا پردیس برای چه به احتمال زیاد آخرین بار در در حالی که. رفتیم داخل زرق و برق دار مریم نمازخانه با آن تیفانی شیشه ای رنگ آمیزی. ما عبور اصلی چهار و در زمان برخی از عکس نهایی. من خداحافظی گفت: به نظر ایتاکا از Libe شیب. در بزبان کنسرت دوست من و من حاضر به دیدار با زمانی که این بیماری همه گیر است.

آلفردو Sosa/کارکنان/فایل

دانش آموزان پیاده روی در دانشگاه کرنل دانشگاه در اوت. 29, 2017 در ایتاکا نیویورک. مانند بسیاری از دانشجویان کرنل را خواهد شد در پایان ترم از راه دور.

در حال حاضر بیش از یک هفته پس از اندازه از دانش آموز بدن پراکنده در سراسر جهان, دانش آموزان موظف هستند خود را به اشتراک گذاشته مبارزات.

Aidan Mahoney دانشجوی سال دوم تحصیل جوی علم است ماندن در ایتاکا چون زادگاه خود در شهرستان Westchester در حال تجربه یک عمده شیوع کروناویروس. “من بخوان با کرنل سرور و نشاط باشگاه است که در حال حاضر سکوت برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم” او توضیح می دهد. این باشگاه تنها دانشگاهی سال وقفه بود 1943-45. “ما تمرینات و کنسرت بودند سیستم عامل برای به اشتراک گذاشتن موسیقی با کرنل و ایتاکا جوامع اما مهمتر از هر یک از دیگر,” او می گوید.

صفحه اصلی بازگشت من خوشحال می شود قادر به فاصله اجتماعی با خانواده. اما قبل از اینکه کلاس های آنلاین شروع من فکر کردن در مورد ارشد سال خاطرات من هرگز به. در مورد پدربزرگ و مادربزرگ من که به ویژه آسیب پذیر در حال حاضر. در مورد تانک اقتصاد و آینده من.

من یاد گرفتم که به تازگی کلاس 2020 خواهد, در واقع, کالج فارغ التحصیلی در ایتاکا. هیچ کس نمی داند که آیا این جشن ممکن است به تعویق افتاد برای ماه یا سال. آن سخت است دلسرد شود.

اما پس از آن من تأمل در داستان های الهام بخش از مراقبت های بهداشتی کارگران با قرار دادن خود در معرض خطر در خط مقدم از این بیماری همه گیر در برخورد با عرضه های پزشکی کمبود و فشار غیر قابل تصور. و من می دانم که وجود دارد قهرمانان القا در همه ما درس شجاعت و مهربانی ما را در غیر این صورت نمی توانید به یادگیری در سالن سخنرانی.

جاش Eibelman ارشد در دانشگاه کرنل در ایتاکا نیویورک. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @JoshEibelman.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de