گریس تحت فشار

زمانی که هند دموکراتیک انتخاب رئیس دولت PM مودی قرار دادن پای خود را در خاک سرد از لاداخ او ممکن است مجموعه ای از چند سرد قطعات زمین ترک خوردگی همراه با چند ترک پیام به همه مربوط می شود.

اول باید شده اند این است که سرزمین مادری من است و من آمده اند به ادعا آن است که تولد من-مناسب برای محافظت از آن (بسیار شبیه به Gokhale خطوط در آزادی).

دوم پس از قرار دادن در ارتش (که تنها یکی است که در آن درجه حرارت است که هند می دهد گزینه ای را برای یک گرم پوشش داده شده بحث و پس از آن به عنوان ارتش خستگی را نشان می دهد برای رفتن به یکی دیگر از پله بازدارندگی. آخرین خواهد بود یک رویارویی که ممکن است ارضای غرور اما مخرب برای زندگی, اقتصاد و حتی ممکن است جرقه درگیری های متعدد در سراسر جهان است.

هنگامی که او در نهایت استراحت پاشنه کفش خود باید آن را “شفا” و یا صلح بر روی آن مهر.

که جوهر در پایان از همه خونریزی. بودیسم فلسفه و محبوب در سراسر جهان صرف نظر از دین و تبلیغ توسط امپراتور آشوکا پس از عذاب او رفت و از طریق به عنوان یک پس از کشتن کل جمعیت پادشاهی Kalinga.

او به بسیاری از سخنرانی یک یا دو بوش و دیگر آنهایی که برای مخاطبان خود تیز دیپلماتیک/سیاسی ذهن باید کار می کرد. این یکی که بود برای ما محترم همسایه بود که “چین به توسعه گرایش”. اثر فوری بود و ضربه سخت دیپلماتیک در زبان. حکیم Mr یازدهم بلافاصله مجبور به رفتن در backfoot دفاع از که آنها تا به حال حل و فصل مسائل ارضی با سیزده مرزهای عجیب و غریب. منتقدان استدلال می کنند که آیا این یک دفاع یا پذیرش این واقعیت که آنها در واقع به عنوان بسیاری از (که دیگر کشور به عنوان بسیاری) و این که آیا چنین شهرک در اذعان خاک و یا دسترسی به زمین. چه vindicates PM تک, تیز و خوب کارگردانی دیپلماتیک گلوله را در هوا دو نابود و لگدمال شده با هند است. که تبت بود که شاید یکی از آنها اخیر دست بالا بیش از نپال به ذکر تایوان و ناآرامی ها در هنگ کنگ است. پس به طور خلاصه در زمان COVID زمانی که هزاران نفر در حال مرگ هستند که شاید یک گناه یا نادان با لینک, چین, مرز, مسائل نیاز به حل و فصل در حال حاضر!

آن می رود به سر ما اعتباری است که به جای وسواس شود با تهدید او در ادامه به پیوستن برخی از بودایی مراسم که تنها صحبت از آرامش درونی و همزیستی. این می تواند یک جرم برای یک سرباز چینی به تعظیم کردن در حالت تعلیق حتی با یک تفنگ روی شانه خود و یکی از شگفتی چرا ؟ قانون احترام به هر انسان دیگر او یک راست به باور او هر چند او ممکن است توسط قوانین به کار خود را.

باید شده اند وجود دارد بسیاری از deskwork در بسیاری از سطوح و مذاکرات با متحدان اتحاد به عنوان لازم است قبل از سفر.

اما قبل از من آمده است که یک ویژگی در مورد آقای مودی که یک پزشک اطلاع می دهد. در آن ارتفاع که او مورد نیاز هیچ وقت به acclimatize به عنوان یک فشار چادر اکسیژن اضافی و غیره, to acclimatize به rarefied هوا. پاسخ این است که خود را “پرانایاما” و شیوه های یوگا که افزایش ذخیره هوازی فضا در ریه ها.

به فرض طرف عقب و حتی آشکار اتحاد ما آمریکا و روسیه و اسرائیل (سیاست کنار یک کشور است که می داند همه چیز در مورد “دفاع”, “بازدارندگی” و “تجاوز” بود و دیگر هیچ) و استرالیا و ژاپن.

در یک تاکتیکی عمل متقابل, چینی, برنامه های در حال ممنوع در هند. مقابله بود برای قرار دادن محدودیت در هند در شورای امنیت سازمان ملل بود که شتابزده خود را کنار بگذارند.

قبل از سفر یک پول هند امضا تحویل روسی S-400 ضد جنگ موشکی ماشین آلات برای دفاع. Raffaele را در راه هستند و بسیاری از جت های مختلف با توانایی های تاکتیکی بیش هوایی و جغرافیایی و زمین تغییرات و تغییرات بیش از دریا دستور داده شده است. مخالف است رایگان به انتقاد و خوش است.

زمانی که Doklam رخ داده است ما نمی whatwe شد در ’62 اما ما نه مطلوب. گمان می کنم MHA وزارت دفاع و MEA در هماهنگی با سازمان بنادر و دریانوردی مشغول به کار بهترین محافظ و در صورت نیاز حمله فهرست armouries. خوب نرده آنها می گویند را همسایه های خوب!

یکی از شگفتی که چرا چنین چاشنی رهبر جهان گرفته تا تجاوز در این زمان. آن را خوب است برای هند به عنوان ما بودند تا هرگز وابسته به ما دفاع. یکی به پرداخت گران به خرید تسلیحات و برنامه ریزی است که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و در محل.

آقای یازدهم نشان داده است بیشتر فضائل به عنوان یک تولید کننده و تهیه قرارداد در سراسر جهان منجر منظم نیروی کار با خارجی ذخایر حسادت بسیاری از فوق العاده قدرت. با غیرقانونی تجاوز در هر کشور دیگری تلاش می کند که برای شروع تولید خود را در آن به صورت مطلق هدف ایجاد شغل و افزایش درآمد و حفظ ذخایر خارجی تنها باعث افزایش حجم تجارت بین همسایگان. بلند پروازانه OBORs است که احتمالا آمار مصرف با بیشتر کشورهای ترس از متصل هژمونی برچسب شده است.

اگر بخشی از این طرح به تکیه به نفع پاکستان بر این اصل است که دشمن دشمن است ، مسیر آسان نخواهد بود. اولا نمی دانم که چگونه بسیاری از مراکز قدرت وجود دارد. آقای خان PM فرمانده ارتش به طور سنتی در سازمان ملل متحد به نام حاکم نیز انتخابات کمیسر و همچنین به عنوان قانون در عبور از تنگی.

اما اساسی مانع خواهد بود که پاکستان با ایجاد یک کشور اسلامی. اصلاح طلب و روحانیون ممکن است یکی دیگر از لابی برای مقابله با, من نمی دانم اگر آنها را تا cudgels در چین حضور خود را در خاک است. CPEC نمی خواهد بدون هژمونیک رنگ و تندروها و روحانیون آن را می دانم. در این مورد دشمن دشمن ممکن است واجد شرایط برای یک دوست نزدیک.

اين خط تجاوز است و نه به نفع خود بیشتر بنابراین اگر آنها می خواهند برای حفظ وضعیت خود را به عنوان تولید کنندگان و یک مرکز کسب و کار. بقیه جهان است که بدون تولید کنندگان استراتژی سازندگان و زره نوآوران.

در نهایت احترام ما برای ما همسایه است کمتر اما که نشانی از تجاوز نکند احترام ما برای کشور ما در هر راه ممکن– “برای بروتوس یک مرد محترم”!

واژه “شجاعت گریس تحت فشار” موضوع ارنست همینگوی, یک, یاد, نویسنده برنده جایزه نوبل از زمان ما که تا به حال ویژگی های دیگر. نقطه از ایالت ایلینوی او یک ماتادور در خدمت به عنوان یک مزدور در جنگ داخلی اسپانیا و جان سالم به در یک تصادف هوایی!

“Jab ho gaya tark-e-talluk به jafaayein kyon hon,

جو yaad nahin aatey که satatey bhi nahin” Daag

(زمانی که یک سوء تفاهم رخ داده است چرا با وجود شکایات

کسانی که فراتر از حافظه اذیت نکنید شما هم)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>