دولت حرکت برای تقویت کمک های جهانی به کروناویروس مرگ و میر بالا 184,000

برنامه ای برای بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در گرجستان در صورت شک و تردید معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید coronavirus اپیدمی می تواند “تا حد زیادی در گذشته” در ماه ژوئن و مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان بالای 10,000. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: الیاس Nouvelage/ایسنا

جهان گسترده شمارش از coronavirus همه گیر در ادامه به صعود نزدیک 2.65 میلیون مورد تأیید پنج شنبه و بیش از 184,600 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

با بیش از 842,600 عفونت های ایالات متحده در حدود یک سوم از تمام موارد تایید شده در سطح جهان و یک گزارش از مرگ و میر از این Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از 46,700 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود wetre 1,738 آمریکا مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت به پایان رسید در 8 p. m. روز شنبه, با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات را از 2,751 در قبل از دوره 24 ساعته.

به عنوان ویروس-تلاش های تست شده اند و تعداد موارد گزارش شده در ایالات متحده به طور پیوسته صعود. در طول سه هفته اول ماه آوریل 25,000 35,000 مورد جدید گزارش شده روزانه با توجه به مجله تجزیه و تحلیل.

گزارش مرگ و میر در این دوره به عنوان نوسان متحده گسترش استانداردهای گزارش دهی شامل احتمالی مرگ و میر ناشی از این ویروس علاوه بر موارد تایید شده. اما روزانه کشف نشده کاهش یافته است زیر 1000 از تاریخ 1 آوریل هنگامی که 884 مرگ و میر گزارش شده است.

مرگ و میر مربوط به کروناویروس در آمریکا و خانه های سالمندان و دیگر بلند مدت-امکانات مراقبت از بیش از 10,000 به عنوان چهره های بیشتر پدید آمده از دولت بهداشت و درمان بخش است. مجله بررسی نشان داد حداقل 10,700 مرگ و میر در امکانات از جمله در میان بیش از 35 متحده است.

عدم گسترده تست و تفاوت در استانداردهای گزارش دهی می تواند پوشش کامل میزان ویروس کارشناسان می گویند.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه گفت: نتایج اولیه از یک آنتی بادی مطالعه نشان داد که 21 درصد از افراد مورد آزمایش در شهر نیویورک مثبت آنتی بادی ها به ویروس معنی تقریبا یک نفر از هر پنج نفر مورد آزمایش قرار گرفته بود قرارداد Covid-19 در طول چند ماه گذشته.

تقریبا 14 درصد از نیویورک ایالت در نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت آنتی بادی, او گفت:. نقاشی بر روی داده که آقای کومو گفت: حدود 2.7 میلیون نفر در سطح ایالت به حال آلوده شده است.

آزمایشات انجام شده در مواد غذایی و فروشگاههای جعبه بزرگ درگیر 3000 نفر از 19 استان ها, او گفت:.

شهرستان در کالیفرنیا تلاش کرده اند به مطالعات مشابه و محققان مواجه انتقاد از اپيدميولوژيستها که گفت که روش های مورد استفاده برای پیدا کردن شرکت کنندگان و راه این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها به احتمال زیاد overinflated نتایج.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا coronavirus موارد تصویب 842,000
 • دانشگاه جانز هاپکینز: ویروس آلوده بیش از 2.6 میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 184,000 اند:
 • تعدادی از ایالات متحده coronavirus-ارتباط مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله خانه های سالمندان است تحت الشعاع 10,000

مسافران ماسک می پوشند در حالی که انتظار در مترو پلت فرم در شهر نیویورک بروکلین قصبه در روز چهارشنبه.

عکس: نینا Westervelt/مهر نیوز

نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D. جرم است.) گفت: روز شنبه در توییتر که برادر همین نی درگذشت سهشنبه از coronavirus. آقای نی بود که نیروی هوایی کهنه که خدمت در ویتنام خانم وارن نوشت. “او جذاب و خنده دار یک رهبر طبیعی.”

آسیب اقتصادی ادامه داد: برای آشکار شدن به عنوان 4.4 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده پنج شنبه, آوردن مجموع به بیش از 26 میلیون نفر از این بیماری همه گیر باعث گسترده خاموش شدن ناگهانی در اواسط ماه مارس.

تلاش برای کاهش این آسیب U. s. House of نمایندگان انتظار می رود که برای رای دادن در $484 میلیارد دلار در کمک های اولیه. این لایحه که در مجلس سنا تصویب جمعه شامل پول برای بیمارستان ها و گسترش coronavirus تست همراه با کمک های مالی به پر کردن یک کسب و کار کوچک برنامه وام.

اندازه گیری می آید در بالای حدود 2 تریلیون لایحه تصویب شده در ماه گذشته است که شامل کسب و کار کاهش مالیات پرداخت به افراد و گسترش بیمه بیکاری.

سهام ایالات متحده باز بالاتر به روز شنبه پس از مخلوط تجارت در آسیا و اروپا است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: خطوط روند در کروناویروس در آمریکا همچنان به تشویق و اقتصاد می تواند به تدریج بازگشایی اگر چه او را ندارد, شرکت پیش بینی در زمانی که محدودیت می تواند برداشته شود در سراسر کشور است.

این USNS راحتی اسکله در رودخانه هادسون. ایالت نیویورک در حال آماده سازی برای راه اندازی جدید تست برنامه برای کوروناویروس. عکس: Eduardo Munoz/ایسنا

رهبران اتحادیه بیش ویدئو کنفرانس برنامه ریزی برای ثبت نام روز شنبه در €500 میلیارد دلار ($542 میلیارد دلار) بسته مورد توافق در اوایل این ماه توسط وزرای مالی در نظر گرفته شده بلافاصله به افزایش هزینه های بهداشتی نگه داشتن سطح بیکاری پایین و حمایت از کسب و کارهای کوچک.

اروپا دچار سقوط در فعالیت های کسب و کار در طول مارس به عنوان دولت محکم محدودیت در حرکت و تعامل اجتماعی است که با هدف محدود کردن گسترش ویروس. با توجه به داده های شرکت IHS Markit, کامپوزیت شاخص مدیران خرید منطقه یورو—اندازه گیری فعالیت در ارز منطقه را بخش خصوصی—کاهش یافت و به رکورد پایین 13.5 در ماه آوریل از 29.7 در ماه مارس است.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

اسلاید نشان می دهد که اقتصادی انقباضات در سه ماهه جاری ممکن است بزرگتر از اقتصاددانان انتظار داشتند.

انتشار گزارش های درآمدی در پنجشنبه منعکس تاثیر محدودیت هایی که باید نگه داشته و میلیاردها نفر از مردم در خانه بسته مرزها و مبتنی پرواز در سراسر جهان است.

رنو SA گزارش 19 درصد کاهش در سه ماهه اول درآمد. فرانسه ماشین ساز در حال مذاکره برای میلیاردها یورو در دولت مورد حمایت وام به عنوان آن شروع می شود به بازگشایی گیاهان سراسر جهان و بریده بریده هزینه های آب و بحران اقتصادی.

Unilever PLC گزارش, تخت, رشد فروش سه ماهه اول سال به عنوان ساز کبوتر و صابون Ben & jerry’s بستنی گفت: این آمار از مستندات در بازارهای در حال ظهور مانند چین و هند هرحال مصرف کننده انباشت در آمریکا

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

با اکثر کشورهای تحت نوعی از مستند مسلمانان برنامه ریزی برای جمع آوری دوستان و خانواده از طریق ویدئو کنفرانس هر شب در طول اسلام ماه رمضان که آغاز شده و پنج شنبه. فقط به عنوان مسیحی و یهودی وفادار جشن عید پاک و عید فصح در فاصله مسلمانان آماده می شدند برخی از آنچه به نام “e-iftars” بیش از شام به مناسبت شکستن سریع بعد از هر غروب.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران, تحت فشار از روحانیون مسلمان گفت: در این هفته که سایت های مذهبی در این کشور را بازگشایی مارس 4, در خط با بخشی از بازگشایی بازرگانی مدارس و دانشگاه ها. رئیس پزشکی ایران, شورای محمدرضا Zafarghandi تحت فشار قرار دادند پشت دوشنبه در نامه ای سرگشاده هشدار داد که “غیر ضروری و غیرقابل کنترل” reopenings می تواند باعث آسیب به زندگی مردم و “تمام تلاش و خستگی از مراقبت های بهداشتی پرسنل به هدر برود.”

ایران گزارش کرده است 87,026 coronavirus عفونت و 5,481 مرگ و میر از جمله 90 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در سطح جهان وجود دارد گرایشهای مختلف در coronavirus عفونت در مناطق مختلف و حتی در آن مناطق است. در حالی که بسیاری از بیماری های همه گیر در غرب اروپا به نظر می رسد با ثبات یا کاهش, او گفت: وجود دارد هیچ گونه نگرانی به سمت بالا روند در آفریقا و آمریکای جنوبی و مرکزی و شرق اروپا است.

“اشتباه نکنید: ما باید یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی” دکتر Tedros هشدار داد.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در ژاپن ميزان عفونت کاهش یافته و پس از یک رشته از روز که در آن موارد جدید در صدر 1,000. ژاپن گزارش 423 جدید تایید موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 11,919. در این کشور گزارش شده مرگ و میر در 287.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته ملی کمیسیون بهداشت گزارش 10 عفونت های جدید پنج شنبه که شش بودند افرادی که به تازگی به خارج از کشور شده است و چهار شد به صورت محلی منتقل موارد است. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

کره جنوبی گزارش داد هشت مورد جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع عفونت به 10,702. تعدادی از عفونت های جدید شده است معلق در هوا زیر 20 از آوریل 18, اما مقامات نگران هستند تعطیلات عمومی در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه می تواند باعث یک موج جدید در عفونت.

“این خواهد بود زمان مهمی برای مردم به عمل اجتماعی فاصله” گفت: Yoon Tae-ho ارشد وزارت بهداشت رسمی.

سنگاپور با ثبت بیش از 1000 عفونت های جدید برای چهارمین روز متوالی پنج شنبه. جنوب شرقی آسیا شهر-دولت گزارش 1,037 موارد اضافی ارسال مجموع آن به 11,178 و آن را بدترین آمار کشور در منطقه است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کارگران خارجی زندگی در تنگ خوابگاه ساخته شده تا اکثریت موارد جدید. بیش از سه چهارم از سنگاپور موارد پیش بینی شده است به مانند خوابگاه.

نوشتن به چونگ پینگ در کوه [email protected] لورنس نورمن در [email protected] و Talal انصاری در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>